Cumhuriyet Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BATU

Mersin 5. Geleneksel Altın Kemer Cumhuriyet Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Kürşat Korkmaz’ı yenen Mustafa Batu…

Honaz Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ALTIN

Denizli Honaz Belediyesi Geleneksel Honaz 43. Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hasan Cengiz’i yenen Furkan Durmuş…

Boyabat Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KURT

Sinop Boyabat Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Geleneksel Boyabat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hamza Köseoğlu’nu…

Muratpaşa Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Antalya Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Kürşat Korkmaz’ı yenen Ali Gürbüz Başpehlivan oldu. Baş Boy…

Dalyan Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Muğla Ortaca Belediyesi 4. Dalyan Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Furkan Durmuş Altın’ı yenen İsmail Balaban…

Hüseyin Çokal Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Denizli Beyağaç Belediyesi Hüseyin Çokal Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ali Yanatma’yı yenen Orhan Okulu Başpehlivan…

Kırkpınar’dan Gürpınar’a Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Van Kırkpınar’dan Gürpınar’a Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Faruk Akkoyun’u yenen İsmail Balaban Başpehlivan oldu. Baş…

Karamürsel Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜMÜŞALAN

Kocaeli 37. Geleneksel Karamürsel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi İsmail Balaban’ı yenen Hüseyin Gümüşalan Başpehlivan oldu.…

Taşköprü İshakçılar Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Kocaeli Derince Belediye Başkanlığı Derince Taşköprü İshakçalar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Tanju Gemici’yi yenen İsmail…

Yuntdağı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Manisa Yunus Emre Belediye Başkanlığı 3. Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Serhat Gökmen’i yenen Orhan…

Savaştepe Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ALTIN

Balıkesir Savaştepe Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hasan Tuna’yı yenen Furkan Durmuş Altın Başpehlivan oldu.…

Bandırma Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜMÜŞALAN

Balıkesir Bandırma Belediyesi 4. Geleneksel 17 Eylül Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ertuğrul Dağdeviren’i yenen Hüseyin…

Serik Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Antalya Serik Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Serik Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hüseyin Gümüşalan’ı yenen Ali…

Elmalı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

666. Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi İsmail Balaban’ı yenen Orhan Okulu Başpehlivan oldu.…

Yenişehir Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ALTIN

Bursa Yenişehir Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Atlı’yı yenen Furkan Durmuş Altın Başpehlivan oldu.…

Bigadiç Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ERKAL

Çanakkale Bigadiç Belediyesi 4 Eylül Kurtuluş Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Furkan Durmuş Altın’ı yenen Emre…

Altınkiraz Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Antalya Korkuteli Şehzade Korkut Şenlikleri Yaşatma Derneği Geleneksel 30. Altınkiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Orhan…

Burdur Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ALTIN

Burdur Belediye Başkanlığı tarafından Serenler Otel Çim Sahası’nda yapılan Burdur 1. Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi…

Kel Aliço Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Edirne İpsala Belediye Başkanlığı Kel Aliço Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Recep Kara’yı yenen İsmail Balaban…

Çatalca Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜMÜŞALAN

İstanbul Çatalca 19. Erguvan Festivali Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Orhan Okulu’yu yenen Hüseyin Gümüşalan…

Çardak Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Çanakkale Lapseki Belediyesi 285. Tarihi Geleneksel Çardak Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Tanju Gemici’yi yenen İsmail…

Gölcük Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Kocaeli Gölcük Belediye Başkanlığı Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen Orhan Okulu Başpehlivan…

Sancaktepe Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

İstanbul Sancaktepe Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Recep Kara’yı yenen Ali Gürbüz Başpehlivan oldu. Baş…

Acıpayam Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ERKAL

Denizli Acıpayam Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Furkan Durmuş Altın’ı yenen İsmail Erkal Başpehlivan oldu.…

Seydikemer Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Muğla Seydikemer Belediyesi 27. Geleneksel Yayla Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Atlı’yı yenen Ali…