Sadabad Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

İstanbul Kağıthane Belediyesi 28. Sadabad Hasbahçe Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Abdullah Güngör’ü yenen Orhan Okulu…

Kızıklı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Balıkesir Burhaniye Belediyesi 6. Kızıklı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ali Gürbüz’ü yenen İsmail Balaban Başpehlivan…

Katrancı Mehmet Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan DAĞDEVİREN (Foto: Arşiv)

Balıkesir Susurluk Göbel 2. Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri’nde finalde rakibi Hasan Cengiz yenen Ertuğrul Dağdeviren…

Kırkpınar Güreşleri canlı yayını DMAX’de

658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri bu yıl da DMAX kanalından canlı olarak yayınlanacak. Geçen yıl da güreşleri…

Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜMÜŞALAN (Foto: Arşiv)

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 55. Kiraz Festivali Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri’nde rakibi Gökhan Arıcı’yı yenen…

Gazipaşa Karakucak Güreşleri’nde Başpehlivan SELBEST (Foto: Arşiv)

Antalya 7. Gazipaşa Lamos Arena Karakucak Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Kambur’u yenen Ahmet Selbest Başpehlivan…

Koca Yusuf Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan DAĞDEVİREN (Foto: Arşiv)

Kırklareli Kavaklı Belediyesi 8. Koca Yusuf Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hüseyin Gümüşalan’ı yenen Ertuğrul Dağdeviren…

Büyükmandıra Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ (Foto: Arşiv)

Kırklareli Büyükmandıra Belediyesi 94. Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Furkan Durmuş Altun’u…

Sorgun Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan Yeşil YEŞİL (Foto: Arşiv)

Yozgat Sorgun Belediyesi 11. Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Atlı’yı yenen Mehmet Yeşil Yeşil Başpehlivan…

Gölcük Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GEMİCİ (Foto: Arşiv)

Kocaeli Gölcük Belediyesi tarafından Denizevler Sahil Parkı’nda düzenlenen 10. Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hamza…

Varsak Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan ÇAKAR (Foto: Arşiv)

Antalya Kepez 3. Varsak Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Başpehlivan Ahmet Ali Çakar olurken başaltında 1. Ümmet Çakar…

Oğuzlu Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan YILMAZ (Foto: Arşiv)

Samsun Terme 17. Oğuzlu Mahallesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ali Rıza Kaya’yı yenen Şaban Yılmaz…

Sübeylidere Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan DAĞDEVİREN (Foto: Arşiv)

Balıkesir Burhaniye 4. Sübeylidere Mahallesi Gece Yağlı Güreşleri’nde rakibi Ekrem Yavuz’u yenen Ertuğrul Dağdeviren Başpehlivan oldu.…

2019 Yağlı Pehlivan Güreşleri Faaliyet Programı – Bugün nerede güreş var?

HAZİRAN VARSAK SPOR KLB. DER. ( BAYRAM, ŞENLİK ve DÜĞÜN GÜREŞLERİ) ANTALYA 5 Haziran 2019 GÖLCÜK…

Kepez Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Çanakkale Kepez Belediyesi’nin Ahmet Taşçı Er Meydanı’nda düzenlediği 51. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi…

19 Mayıs Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜNGÖR

Kartal Belediyesi ve Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu düzenlediği 19 Mayıs Kupası Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde…

Manavgat Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÖKMEN

Antalya Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği, Ilıca Stadyumu’nda yapılan 8. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i…

Sakarlı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GEMİCİ

Samsun Terme Belediyesi’nin düzenlediği 23. Geleneksel Sakarlı Hıdırellez Kültür ve Sanat Etkinlikleri Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde…

Ulukent Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KOÇ

İzmir Menemen Belediyesi’nin düzenlediği Menemen 37. Ulukent Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ertuğrul Dağdeviren’i yenen İsmail…

Şerif Pehlivan Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan DAĞDEVİREN

Balıkesir 4. Sındırgı Yüreğil Şerif Pehlivan Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ali Gökçen’i yenen Ertuğrul Dağdeviren…

Kumluca Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Antalya Kumluca Belediyesi 20. Tarım ve Seracılık Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen…

Kumluca’da finalin adı: GÜREL-GÜRBÜZ

Final eşleşmesi: Nedim Gürel – Ali Gürbüz Yarı final eşleşmeleri: İsmail Koç – Ali Gürbüz Orhan…

Altınova Hersek Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan AYNUR

5. Yalova Altınova Hersek Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Şaban Yılmaz’ı yenen Osman Aynur Başpehlivan oldu.…

Bergama Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Bergama Belediye Başkanlığı ve Kınık Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Egepol Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ertuğrul Dağdeviren’i…

2019 Yağlı Pehlivan Güreşleri Faaliyet Programı

NİSAN BERGAMA BLD. BŞK. YEĞLİ PEHLİVAN GÜREŞLERİ İZMİR 21 Nisan 2019 ALTINOVA BLD. BŞK. YAĞLI PEHLİVAN…