13. Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri’nin Başpehlivanı AKKOYUN

Kocaeli Kartepe Belediye Başkanlığı (13. Hergeleci İbrahim) Yağlı Güreşleri finalinde İsmail Balaban ile Faruk Akkoyun karşı karşıya geldi. Finalde rakibi yenen Faruk Akkoyun başpehlivan olurken, üçüncülükleri Arif Akın ve Şahali Kurt elde ettiler.

Kocaeli Kartepe Belediye Başkanlığı (13. Hergeleci İbrahim) Yağlı Güreşleri’ne Faruk Akkoyun, Hüseyin Demir, Şaban Yılmaz, Murat Aydoğdu, Orhan Okulu, İbrahim Çoraman, Hasan Cengiz Mustafa Batu, Fatih Koyuncu, Serkan Serttürk, Hüseyin Şahinal, Murat Gençtürk, Mahmut Kavakçı, Hüseyin Gülerce, Ali Gökçen, İsmail Koç, Ümit Balta, Ramazan Bircan, Ahmet Kavakçı, Mustafa Kemal Karaboğa, Turan Balaban, Süleyman Aykırı, Erkan Ertan Reşat Turgut, Arif Akın Kadir Ergin Nadir Takı, Ali Altun, İsmail Balaban, Kaan Kaya, Şahali Kurt ve Semih Turgut gibi baş güreşçileri katıldılar. 

Kıran kırana geçen güreşler sonunda çeyrek final eşleşmeleri şöyle oldu: Şaban Yılmaz (Tur atladı)

Arif Akın – Süleyman Aykırı

İsmailBalaban – Hasan Cengiz

FarukAkkoyun – Ali Gökçen ile eşleşti.

Yarı final eşleşmeleri:

Şahali Kurt – İsmail Balaban

Arif Akın – Faruk Akkoyun şeklinde oldu.

Baş kürsü şöyle:
1- Faruk Akkoyun
2- İsmail Balaban
3- Arif Akın ve Şah Ali Kurt

Başaltı kürsü şöyle:
1- Emre Gürbüz
2- Abdühhamit Altın
3- Şener San ve Abdullah Kaçmazoğlu

Büyük Orta kürsü şöyle:
1- Muhammed Emin
2- Mustafa Arslan
3- İsmail Çırak ve Yiğit Yılmaz

Küçük Orta Büyük Boy kürsü şöyle:
1- Tunahan Özgüç
2- Yunus Emre Yaman
3- Abdul Refik Öner ve Ömer Saner

Deste Orta kürsü şöyle:
1- Fatih Yıldırım
2- Hüseyin Soğukoğlu
3- Kerem Kahya ve Kemal Tekmen

Deste Büyük kürsü şöyle:
1- Ramazan Sarı
2- Furkan Tufan
3- Onur Bilgiç ve Umut Can Gün

Deste Küçük kürsü şöyle:
Sefa Yılmaz
2- Emirhan Aslan
3- Yusuf Ceylan ve Burak Çağrıbey

Ayak kürsü şöyle:
1- Ahmet Faruk Oğuz
2- Özgür Can Duman
3- Taylan Şahin Bilgin ve Özgen Çelikten

Tozkoparan kürsü şöyle:
1- Erkan Şahin
2- Kazım Işık
3- Emre Üstün ve Yağız Akdemir

Teşvik – 2 kürsü şöyle:
1- Semih Karagöz
2- Ömer Faruk Cicin
3- Ramazan Doğan ve Bilal Taha Coşar

Teşvik -1 kürsü şöyle:
1- Dari Makmudov
2- Onur Keskin
3- Ramazan Doğan ve Deniz Emir

Minik -2 kürsü şöyle:
1- Caner Baysu
2- Serhat Büber
3- Ersoy Pırıldak ve Emirhan Tayfur

Minik – 2 kürsü şöyle:
1- Batuhan Küçük
2- Aydın Can Balcı
3- Merthan Yıldırım ve Mustafa Atasoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.