37. Kurtdere Yağlı Güreşleri Kıran Kırana Devam Ediyor

Sizler içi Balıkesir Karesi’deyiz. Karesinin Kurtdere köyünde yapılmakta olan 37. Kurtdere Yağlı Güreşleri 12 Ağustos Cumartesi günü müsabakalarla devam etti.

Baş’a Kalanlar:

Serhat BALCI

Mustafa BATU

Mehmet Yeşil YEŞİL

Abdullah GÜNGÖR

Sermest BULUT

Ali GÖKÇEN

Faruk AKKOYUN

Salih ERİNÇ

İsmail KOÇ

Nedim GÜREL

İsmail ERKAL

Hamza KÖSEOĞLU

Fatih ÇAKIROĞLU

Fatih ATLI

Okan ACAR

Orhan OKULU

Recep TASLAK

İsmail BALABAN

Hasan ZEYBEK

Arif AKIN

Ali Güngör EKİN

Şaban YILMAZ

Ümüt BALTA

Kaan KAYA

Salih DORUM

Ekrem YAVUZ

Hasan CENGİZ

Fatih KOYUNCU

Kürşat Şevki KORKMAZ

Ali GÜRBÜZ

Hüseyin DEMİR

Serhat GÖKMEN

Baş Altı 3. tura kalanlar

Şahin BİLİCİ

Yücel SERİNKAN

Engin DAĞLI

Tolga TURAN

Hasan BORUCU

Furkan Durmuş ALTIN

Kazım SAN

Mehmet KÜÇÜKKARACASU

Soner TOTU

Süleyman BAŞAR

Gökhan ÖZ

Şaban SEÇKİN

Oktay SANCAK

Hüseyin BAKAN

Mustafa OKULU

Uçar DEDE

Muhammet GÜNAYDIN

MUHAMMET TAŞÇI

Abdullah KAÇMAZOĞLU

Ekrem AKIN

Mustafa YENİSANCAK

Müren MUTLU

Cemali KÜÇÜKGÜÇLÜ

Öztürk KORKMAZ

Davut CANSEV

Mert ÇALOĞLU

Şener SAR

Ayhan SUZAN

Sezen KARAMAN

Mustafa BAYRAM

İsmet ÖZMETİN

Büyük Orta 3. tura kalanlar

İsmail ÇIRAK

Emirhan ENGİN

Ömer Faruk KAYMAK

Feyzullah AKTÜRK

Alican KAPLAN

Menderes SALTIK

Oğuzhan TEKMEN

M.Alparslan TEMİZCİ

Ramazan Zeki YILMAZ

Mustafa TAŞ

Emre TÜRK

Yunus KARABAY

Abdulhadi AKÇAY

Şevket CAN

Yavuz KOCAER

Osman TOPUZ

Yıldıray AKIN

Yunus Emre KARABACAK

Savaş DURAN

Özgür YAPICI

Abdullah AÇIKGÖZ

Erhan YILMAZ

Mevlüt KÖKEN

Mehmet KARAKAŞ

Gürkan BALCI

İbrahim Gökham GÖKALP

Hüseyin YELLİCE

Mahmut SUTAY

Osman ERDOĞAN

Mustafa ÖLMEZ

Hasan GÜZELLER

Cengizhan ŞİMŞEK

Küçük Orta Büyük 4. tura kalanlar

Yusuf ERDOĞAN

Hidayet AVCI

Bayramali İSLAMOĞLU

Yunus Emra YAMAN

Semih Bayram YILMAZ

Mehmet Ali AVCI

Mert ALTIN

Hüseyin ÖZDEMİR

Sertaç ÇAVDAR

Berat PEHLİVANOĞLU

İlyas AKŞİT

Yusuf YILDIRIM

Mustafa Doğan ÖZKAYA

Burak ÜNAR

Hasan Can GÜZELLER

Yusuf MİNTA

Küçük Orta Küçük 4. tura kalanlar

Mert UYSAL

Cafer Hami ÇARKÇI

Kenan KOCAKAYA

İsmail Efe BAYRAM

Serkan YATKIN

Erdal DUMAN

Alparslan BAYRAKLI

Mehmet Berkay ATAK

Hayri GÜNAY

Şafak YANIK

İsmail UĞUR

Baraş BAYAV

Cemal CUMBUR

Mehmet KARAMIKLI

Musa KUZU

Adem KÜÇÜK

Deste Küçük – 1

Şakir GÖKÇE

Recep AVCI

İhsan DERİN

Aziz KÖRK

Serdar YILDIRIM

Abdil Can CEBBAR

İbrahim GÜNEL

Ömer Faruk KARADENİZ

Koray ÖZTÜRK

Kemal Berke KAYA

Arda DEDEOĞLU

Hasan GÜZELLER

Emre AYYILDIZ

Enes DOĞAN

Oğuzhan ÜNAL

Okan ŞEN

Deste Orta – 2:

Olcay DEMİR

Umut BAYRAKLI

Selçuk KILIÇARSLAN

Atakan MAKAS

Ali KAN

Nihat Butahun KEPEZ

Yılmaz YILDIZ

Uğur LAFCI

Hasan ERSOY

Hüseyin SOĞUKOĞLU

Cengiz DERVİŞ

Tufan GÜZEL

Uğur BOLAT

Müslim GÜÇLÜ

Osman KAN

Bilal KAHRAMAN

Deste Büyük – 3

Mehmet Emre GÖNÜL

Emrah YAĞIZ

Mustafa Kemal KIYI

Kürşat Kaan MERT

Ahmet ÜSTÜNDAĞ

İsmail DURHAN

Osman ÖZKAN

Cemil YILMAZ

Semih ARSLAN

Burak TÜTÜN

Muhammet Can KUZAY

Murat SERT

Tolga ODABAŞI

Onur BİLGİÇ

Önder AKKURT

Ramazan SARI

Minik – 1:

Batuhan KUCUR

Ozan DUMANER

Arda Erkan AVCUOĞLU

Arda ÇETİN

Aziz FIRAT

Kerem KARAASLAN

Ertuğrul İĞAN

Aydın Can BALCI

Mustafa Ali YALÇIN

Adnan Yeşil HORZUM

Mertcan YILDIRIM

Güven Can TÜRKOĞLU

Yusuf MEHMETOĞLU

Ersin Eren AVCIL

Gaffar Okan TÜRKMEN

Emirhan TAŞ

Minik -1:

İbrahim TÜRKMEN

Muhammet GÜNGÖRMÜŞ

Arif KANAR

Yasin YEŞİL

Engin Can ÖZDEMİR

Ruslam İBRAGİMOV

Melih TÜRKER

Beraat TAŞKIN

Yusufcan AKDAŞ

Eray AKPINAR

Serhat BÜBER

Emirhan KAYA

Alparslan DAŞ

Sabir AYVAZOĞLU

Münir AKKUŞ

Necati BABACAN

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.