656. Kırkpınar’ın Başpehlivanı BALABAN

Geleneksel 656. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri finalinde Orhan Okulu’yu yenen İsmail Balaban Başpehlivan oldu.

Üçüncülükleri ise Şaban Yılmaz ve Hamza Köseoğlu elde ettiler.

Dereceye giren pehlivanların ödülleri takdim edildi.

Not: Kırkpınar’da yapılan müsabakalarla ilgili fotoğraf ve videoları en kısa zamanda www.yagligures.tv’de bulabilirsiniz.

  1. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ DERECE LİSTESİ

Yer: Edirne Sarayiçi Kırkpınar Güreş Sahası                                              Tarih: 14-15-16 Temmuz 2017

Boylar: Dereceye Giren Güreşçinin Adı Soyadı: İli (Bölgesi): Sporcu Sayısı:
MİNİK- 1 1. OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA 140
2. ABDULLAH TOP İSTANBUL
3. KUTAY ÇÖKEREN SİNOP
3. TURGUT RASİM DEMİR MUĞLA
MİNİK- 2 1. CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 151
2. MUHAMMET ENES ÖZCAN MUĞLA
3. ONUR KESKİN BURSA
3. ENGİN ATAR İSTANBUL
TEŞVİK- 1 1. GÖRKEM KARABIYIKLIDAN EDİRNE 145
2. SEMİH TOMAŞ ANTALYA
3. BURHAN KARABULUT BALIKESİR
3. MUHAMMET ŞEREF AKAY ANTALYA
TEŞVİK- 2 1. MAHSUN BİLGİÇ BALIKESİR 174
2. ERKAN ŞAHİN BURSA
3. ÖMER FARUK KIRAT TOKAT
3. GÖRKEM YASİN ŞEFİK ANTALYA
TOZKOPARAN 1. ERAY YILMAZ TOKAT 208
2. EREN KALKAN ÇORUM
3. TUNCAY PIRILDAK ANTALYA
3. MUSTAFA ALİ ÇILDAN MUĞLA
AYAK 1. İHSAN DERİN BALIKESİR 229
2. SAMET ÖZDEMİR ÇANAKKALE
3. EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE
3. EMİRCAN ASLAN İSTANBUL
DESTE- 1

(Deste Küçük)

1. OSMAN KAN ANTALYA 221
2. KEREM KAHYA KOCAELİ
3. ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA
3. KADİR KESKİN SAMSUN
DESTE- 2

(Deste Orta)

1. RAMAZAN SARI KOCAELİ 116
2. ARİF ÖZEN İSTANBUL
3. SÜLEYMAN KOZAKOĞULLARI ANTALYA
3. ABDUBAKİ  KARA EDİRNE
DESTE- 3

(Deste Büyük)

1. NAİL SEYYAR ANTALYA 75
2. SAMED UYSAL ANKARA
3. MEHMET CAN KAYA SAMSUN
3. OKAN ŞAHİN KOCAELİ
KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY 1 MEHMET ALİ AVCI ANTALYA 339
2 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA
3 SEMİH BAYRAM YILMAZ ANTALYA
3 SALİH BİÇER ANTALYA
KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY 1. METİN ALPASLAN TEMİZCE SAKARYA 162
2. MENDERES SALTIK İZMİR
3. HÜSEYİN KARAKOYUN ANTALYA
3. MUSTAFA TAŞ ANTALYA
BÜYÜK ORTA BOY 1 TOLGA TURAN ANTALYA 112
2 ÖZKAN YILMAZ SAMSUN
3 GÖKHAN ÖZ BALIKESİR
3 OĞUZ KARA ANTALYA
BAŞALTI 1. OKAN ACAR ANTALYA 67
2. KÜRŞAT ŞEVKİ KORKMAZ ANTALYA
3. HÜSEYİN GÜMÜŞALAN KOCAELİ
3. SEMİH TURGUT YALOVA
BAŞ 1 İSMAİL BALABAN ANTALYA 60
2 ORHAN OKULU ANTALYA
3 HAMZA KÖSEOĞLU ERZURUM
3 ŞABAN YILMAZ ANKARA
EN İYİ PEŞREV 1. TANSEL UMUT EDİRNE  
2. YİĞİT GİDER EDİRNE
3. ÇETİN MEKEŞ EDİRNE
TOPLAM: 2199

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.