656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Müsabaka Sonuçları

TOZKOPARAN BOY GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
13 EREN KALKAN ÇORUM 16 EMRE CAN DEMİREL ÇANKIRI
41 ÖMER YASİR GÖKKAYA ANTALYA 52 MUSTAFA EREN İLHAN TOKAT
73 ERAY YILMAZ TOKAT 60 UFUK YILDIRIM BALIKESİR
85 MUHAMMED ALİ GENÇ TOKAT 93 HASAN HÜSEYİN ATAY ÇANAKKALE
107 MUSTAFA ALİ ÇILDAN MUĞLA 112 BERKANT AKYOL SAMSUN
122 ALPER ÖNAL ANTALYA 143 ERCAN BOZKURT ÇANAKKALE
155 TUNCAY PIRILDAK İSTANBUL 150 TUNAHAN HASAR ANTALYA
168 MUHAMMET OCAK ANTALYA 180 BURAK YAMAN KOCAELİ
205 KEMAL CAN AVCI SİNOP 202 EMRE KESKİN İZMİR
216 MİKAİL TOPAL KOCAELİ 230 MEHMET KIRAT TOKAT
243 MUHARREM AKMAN ANTALYA 238 YUNUS BİLGİÇ BALIKESİR
254 SERKAN AYDIN TOKAT 245 HÜSEYİN AKIN ANTALYA
260 GÖKHAN BALCI ANTALYA 265 REGAİP KILCAN SAMSUN
277 KAZIM IŞIK DÜZCE 269 EYYÜP ÇİFTÇİ ANTALYA
279 AHMET ENES TOKER İSTANBUL 288 YUNUS EMRE SAKALLI MANİSA
290 HASAN BOSTANCI TOKAT 298 ALİ EKBER SIKICI BALIKESİR
BÜYÜKORTA BOY GÜREŞLERİ
3. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 GÖKHAN ÖZ BALIKESİR 1 İLHAN ERGİN ANKARA
3 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA 4 İSMAİL ÇIRAK KOCAELİ
6 TOLGA TURAN ANTALYA 5 YÜCEL YAZICI SAMSUN
7 TANSEL UMUT EDİRNE 8 NAMIK KORKMAZ ANKARA
9 RECEP BÖLME BALIKESİR 10 ALİ KAZIM YAVUZ ÇANAKKALE
11 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA 12 HÜSEYİN YELLİCE ANTALYA
13 SERKAN TUNÇ ANTALYA 14 ALİ CİHAN TOKAT
15 EMRE GÜRBÜZ KOCAELİ 16 BİLAL KIVRAK ANTALYA
17 KENAN AYDIN ANTALYA 18 YUNUS KARABAY BALIKESİR
19 MERT ÇALOĞLU SAMSUN 20 YAVUZ KOCAER ÇORUM
22 SAMET ÖZASLAN TOKAT 21 BİROL KOÇ SAMSUN
23 ÖZKAN YILMAZ ANKARA 24 SERDAL TAVUŞOĞLU ANKARA
TUR ATLAYANLAR
25 OĞUZ KARA ANTALYA 26 YALÇIN ÜNCÜL BURSA
27 KAHRAMAN ŞAHİN ADANA 28 ÖZER AY KOCAELİ
BAŞALTI GÜREŞLERİ
3. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 KÜRŞAT ŞEVKİ KORKMAZ ANTALYA 2 HASAN BORUCU ANTALYA
TUR ATLAYANLAR
3 MUSTAFA SEÇİM ANTALYA 11 OSMAN KARATAŞ ANTALYA
4 MUSTAFA YENİSANCAK KOCAELİ 12 SİNAN KAYA ANTALYA
5 SEMİH TURGUT YALOVA 13 HÜSEYİN KALAYCI SİVAS
6 MEHMET KÜÇÜKKARASUCU ANTALYA 14 HÜSEYİN GÜMÜŞALAN KOCAELİ
7 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR 15 ENGİN DAĞLI ANKARA
8 ADEM USTAOĞLU BURSA 16 MÜREN MUTLU İSTANBUL
9 OKAN ACAR ANTALYA 17 ŞAHİN BİLİCİ ANKARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.