656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Müsabaka Sonuçları

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
11 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA 7 ÜMİT SASA ZONGULDAK
38 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 21 KADİR KÖRK ANTALYA
66 OSMAN KAN ANTALYA 51 ALPER HASAR ANTALYA
69 MÜCAHİT DAĞCİ İSTANBUL 81 YUNUS EMRE AKMAN KOCAELİ
94 KADİR KESKİN SAMSUN 84 BATUHAN GÜZEL ANTALYA
110 YUSUF DURHAN İSTANBUL 128 SEFA SOYSAL TOKAT
140 FERHAT ZİLELİ ANKARA 132 ÇAĞRI CAN BAYRAM İSTANBUL
170 KEREM KAHYA KOCAELİ 158 OĞUZHAN ÜNAL KOCAELİ
192 HAYRULLAH KEMAL TEKMEN SAKARYA 177 HAYATİ ERDOĞAN SAMSUN
200 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 210 YAKUP GÜLE SAMSUN
240 ÖMER YENER ANTALYA 227 MUHAMMED ENES KÖSEMUSUL SAKARYA
249 ENES DOĞAN ANTALYA 241 AHMET SATILMIŞ ISPARTA
262 DENİZCAN ÇIRAK ANKARA 258 KEREM FEVZİ CEYLAN ANTALYA
266 YASİN ÖZEN ANTALYA 270 EMRE RAMAZAN KILIÇ BALIKESİR
280 HİMMET BAĞCAN ANKARA 276 ALİ EFE ANTALYA
287 UĞUR KARABULUT BURSA 290 KEMAL YILMAZLAR ANTALYA
DESTE ORTA BOY GÜREŞLERİ
3. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
11 FATİH ERDOĞAN SAMSUN 18 YASİN YÜKSEL SAKARYA
46 ALPER ÇINAR İSTANBUL 28 EMİRHAN TOPAL BURSA
66 OLCAY DEMİR BALIKESİR 68 UĞUR BOLAT İSTANBUL
87 SÜLEYMAN KOZAKOĞULLARI ANTALYA 81 VEYSEL ÇOLAK EDİRNE
97 MUSTAFA KARAGÖZ SAKARYA 103 FARUK YILMAZ BURSA
112 ARİF ÖZEN İSTANBUL 122 SÜLEYMAN ÇETİN ANTALYA
140 ABDULBAKİ KARA EDİRNE 133 SONER KIZIL ANTALYA
163 TOLGA ODABAŞI ANTALYA 158 ATAKAN MAKAS EDİRNE
171 UMUT BAYRAKLI ANTALYA 186 TANER TAKI İSTANBUL
199 SELÇUK KILIÇARSLAN KOCAELİ 206 ÇETİN BEKEŞ EDİRNE
210 FATİH YILDIRIM BURSA 225 BİLAL KAHRAMAN BURSA
240 ALİ KAN ANTALYA 255 HASAN ERSOY ANTALYA
264 TUFAN GÜZEL ANTALYA 276 MUHAMMED GÖKMEN KOCAELİ
282 RAMAZAN SARI KOCAELİ 284 TALAT ATAHAN ÖZVAN EDİRNE
290 SEÇKİN DUMAN KOCAELİ 286 YILMAZ YILDIZ SAKARYA
296 ÖZGÜR YİĞİT ÇORUM 293 CİHAD DAĞ TOKAT
DESTE BÜYÜK BOY GÜREŞLERİ
3. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
28 OĞUZHAN ŞİMŞEK ANTALYA 13 SEMİH ARSLAN ÇANAKKALE
46 MEHMET CAN KAYA SAMSUN 37 AHMET ÜSTÜNDAĞ ANTALYA
68 NAİL SEYYAR ANTALYA 81 UĞUR ŞİMŞEK ANTALYA
92 SAMET ŞAHİN SAMSUN 91 MUSTAFA ATAN ANTALYA
103 MUSTAFA ŞAHBAZ ADANA 94 DOĞAN SEZAİ SOLMAZ SİNOP
114 HASAN ÖZEN ANTALYA 124 MEHMET BAKAN DENİZLİ
135 OKAN ŞAHİN KOCAELİ 137 CEMİL YILMAZ ANTALYA
144 SERHAN TEKİN EDİRNE 152 HÜSEYİN KÜTLEMEZ ÇORUM
155 YAVUZ AYAZ ANKARA 160 İSMAİL DURHAN İSTANBUL
170 NECİP AL BALIKESİR 173 ENES GÜLER TOKAT
177 FATİH TIĞLI ZONGULDAK 194 SOYKAN KABLAN İSTANBUL
219 SEFA SAKA ANKARA 212 ALİ EKİNCİ BURSA
231 MURAT DEMİR ANTALYA 225 ÖZGÜN İNCE ÇANAKKALE
244 EYÜP ÖZÇAKIR SAKARYA 235 SERKAN YUMURTACI EDİRNE
254 SÜLEYMAN EMRE BATU ANTALYA 263 TELAT UYAR ZONGULDAK
297 SAMED UYSAL ANKARA 280 EMRAH YAĞIZ ÇANAKKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.