Altın Kiraz Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

29. Geleneksel Antalya Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Güreşleri’nde finalde Ali Gürbüz’ü yenen Orhan Okulu Başpehlivan oldu.

Baş kürsü şöyle:
1. Orhan Okulu
2. Ali Gürbüz

3. Faruk Akkoyun ve Hamza Köseoğlu

Başaltı kürsü şöyle:
1. Furkan Durmuş Altın
2. Hasan Borucu
3. Nazmi Şahin ve Tolga Turan

Büyükorta kürsü şöyle:
1. Mevlüt Köken
2. Cengizhan Şimşek
3. Metin Alpaslan Temizce ve Ramazan Yılmaz

Final eşleşmeleri:
Ali Gürbüz – Orhan Okulu

Yarı final eşleşmeleri:
Faruk Akkoyun – Orhan Okulu
Hamza Köseoğlu – Ali Gürbüz

Çeyrek final eşleşmeleri:
Ali Gürbüz – Mustafa Batu
İsmail Balaban – Orhan Okulu
Kürşat Korkmaz – Hamza Köseoğlu
Şahali Kurt – Faruk Akkoyun

Başpehlivanlık 3. Tur eşleşmeleri:
Ali Gürbüz – Mehmet Yeşil Yeşil
Şahali Kurt – Ramazan Bircan
Hamza Köseoğlu – İsmail Erkal
Orhan Okulu – Hakkı Aygün
Okan Acar – Mustafa Batu
İsmail Balaban – Erkan Ertan
Ali Yanatma – Faruk Akkoyun
Kürşat Korkmaz – Ali Altun

Başpehlivanlık 1. tur eşleşmeleri:
Süleyman Aykırı – Hakkı Aygün
Ahmet Selbest – Kürşat Korkmaz
Şaban Yılmaz – Okan Acar
Ali Gürbüz – Sermest Bulut
Ali Yanatma – Semih Turgut
Hamza Köseoğlu – Nadir Takı
İsmail Balaban – İsmail Koç
Mustafa Batu – Nuri Zengin

Tur atlayanlar
İsmail Erkal
Faruk Akkoyun
Orhan Okulu
Mehmet Yeşil Yeşil
Ali Altun
Ramazan Bircan
Şahali Kurt
Erkan Ertan

Başpehlivanlık 1. tur eşleşmeleri:
Şükrü Kazan – Erkan Ertan
Emre Erkan – Kürşat Korkmaz
Hamza Köseoğlu – Ahmet Kavakçı
İsmail Koç – Osman Özgün
Şaban Yılmaz – Kaan Kaya
Savaş Yıldırım – Ali Yanatma
Mehmet Yeşil Yeşil- İbrahim Korkmaz
Süleyman Aykırı – Hasan Tuna
Orhan Okulu – Salih Dorum
Okan Acar – Fatih Çakıroğlu
Hüseyin Demir – İsmail Erkal
Fatih Bakır – Faruk Akkoyun
Nuri Zengin – Mecit Yıldırım
Ahmet Selbest – Hüseyin İyican
Şahali Kurt – Onur Şenel
Serkan Serttürk – Turan Balaban
İbrahim Toraman – Semih Turgut
Arif Akın – Mustafa Batu
Sermest Bulut – Mehmet Selvi
Murat Gençtürk – Nadir Takı
Ali Gürbüz – Hüseyin Gülerce
Ramazan Bircan- Ünal Karaman
İsmail Balaban – Hasan Cengiz
Hakkı Aygün – M.Kemal Karaboğa
Ali Altun – Ramazan Yarar

Başaltında Final eşleşmeleri:
Furkan Durmuş Altın – Hasan Borucu
Başaltında Yarı Final eşleşmeleri:
Tolga Turan – Furkan Durmuş Altın
Nazmi Şahin – Hasan Borucu

Başaltında Çeyrek Final eşleşmeleri:
Tolga Turan – Şahin Bilici
Nazmi Şahin – Uçar Dede
Hasan Borucu – Süleyman Başar
Davut Cansev – Furkan Durmuş Altın

Büyük Orta Final eşleşmeleri:
Cengizhan Şimşek – Mevlüt Köken

Büyük Orta Yarı Final eşleşmeleri:
Metin Alpaslan Temizce – Mevlüt Köken
Cengizhan Şimşek – Ramazan Yılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.