656. Kırkpınar Küçük Orta Büyük Boy 1. Tur

KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
7 RAMAZAN TÜRE ANTALYA 8 ARİF ŞAHİN SAMSUN
15 HÜSEYİN ÖZDEMİR TOKAT 13 BAHTİYAR AYAZÇI KOCAELİ
19 FATİH ÜSTÜNDAĞ ANTALYA 17
HALİL İBRAHİM
SARIKAYA LİSANS YOK
23 RAMAZAN GÜRGEN ANTALYA 20 SÜLEYMAN ÇETİNKAYA ÇANAKKALE
26 MUSTAFA AKDAĞ TOKAT 25 MUHAMMET ÜSTEL SAMSUN
27 ABDULLAH AÇIKGÖZ MANİSA 28 SERHAT YILMAZ LİSANS YOK
30 ABDULLAH KARAGÖZ SAKARYA 31 İSMAİL SUSUZ ISPARTA
34 ALİ TURAN İSTANBUL 32 BEKİR SARGIN BURSA
40 YUSUF ERDOĞAN SAKARYA 41 HALİL KESGİN İSTANBUL
44 GÜRKAN BALCI ANTALYA 42 HAKAN AYDOĞAN BURSA
49 SALİHCAN GÖKÖZKUT YALOVA 46 KEMAL KURT
KAHRAMANMARA
Ş
52 MEHMET ÇETİN SAMSUN 50 MURA SAÇAKLI BALIKESİR
54 MİKAİL KESER ADANA 55 ŞENOL BALTA SAKARYA
57 HİDAYET AVCI BALIKESİR 56 ŞERİF BEDER ANTALYA
60 MUSTAFA ÇELİK SAKARYA 59 LÜTFÜ SİYAMÜK İZMİR
61 SERHAT ELVAN BURSA 62 HARUN ÇETİNER AMASYA
66 OSMAN YAŞAK ANTALYA 67 NECMİ DEDEOĞLU BALIKESİR
69
DERYA MEMİŞ
KATMERLİKAYA BURSA 68 HASAN YILMAZ ANTALYA
74 FERİT KESKİN ANKARA 71 ALPARSLAN GÜÇLÜ MUĞLA
78 İBRAHİM ÇAMYAR ORDU 79 SİNAN BOZKURT ISPARTA
81 MURAT KESKİN ANKARA 80 HÜSEYİN ERGİN BALIKESİR
87 UFUK YANIK EDİRNE 88 BERAT PEHLİVANOĞLU KOCAELİ
89 HASAN GÜZELLER ANTALYA 90 GÜRCAN ÇALIŞKAN
KAHRAMANMARA
Ş
91 ÖMER ÖZBEK KOCAELİ 97 OĞUZHAN BOZKURT ZONGULDAK
103 HASAN CAN GÜZELLER ANTALYA 102 YAVUZ SELİM CÖRT ANKARA
105 HASAN KURU ANTALYA 104 İMRAN VARDİ ANTALYA
108 MENDERES SALTIK İZMİR 107 OSMAN MANAVOĞLU ANTALYA
110 MUSTAFA ÇOBAN ANTALYA 111 SEFA İYDE ANTALYA
112 OSMAN HAZAR SAKARYA 115 SEDAT DURMUŞ KASTAMONU
116 ENVER YÖRÜK ANTALYA 117
MUAMMER
BÜYÜKSAKA ANTALYA
119 YAŞAR ŞAN ANKARA 118 MESUT EKMEKÇİ ISPARTA
120 HÜSEYİN ÖZDEMİR KOCAELİ 122 EŞREF KISA MUĞLA
126 ALİRIZA ÖZKAYALAR EDİRNE 127 SAMET AK İSTANBUL
128 SABİT YETKİN TOKAT 129 RAİF MAMUŞ ANKARA
133 UFUK BATIR İSTANBUL 131 YILMAZ BAKAN DENİZLİ
134 BAYRAM ÜSTÜNDAĞ ANTALYA 136 KADİR TUNA ANTALYA
138 HÜSEYİN KARAKOYUN ANTALYA 137 ÖMER EREN ANTALYA
140 MUSTAFA TAY ANKARA 144 AHMET ERİNÇ SAMSUN
146 SEFA YEŞİLKAYA YALOVA 145 SÜLEYMAN KILINÇŞOY KOCAELİ

KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
151
MUHAMMED AHMET
ERCAN ANTALYA 148 SALİH ŞENTÜRK ANTALYA
157 MEHMET BÜYÜKSAKA ANTALYA 156 AYHAN SUCU İSTANBUL
160 RAMAZAN EVREN İZMİR 158 GÜRBÜZ SEÇİM ANTALYA
162 ERHAN YILMAZ DENİZLİ 164 MEHMET ÇADIR TOKAT
165 MERT ALTIN KOCAELİ 168 AKIN YAZ KOCAELİ
169 RECEP DUYGULU ISPARTA 170 EMRE DEMİR KOCAELİ
172 CELİL ÇIKMAZ SAMSUN 171 KADİR KARAMAN BALIKESİR
173 YILMAZ BORUCU ANTALYA 175 RIDVAN KAYA SAKARYA
177 FETTAH TAYFUN ANTALYA 178 EMRAH ANAÇ ANTALYA
179 HALİL CAN DAĞCAN MANİSA 183 ÖZKAN KAPLAN ANTALYA
184 FATİH KOCAER ÇANKIRI 185 YASİN BOLAT BURSA
187 REMZİ KAPLAN ANTALYA 186 SERCAN TATAS KIRKLARELİ
188 ABDULSELAM GÜNGÖR SAMSUN 190 MEHMET ŞENTÜRK ANTALYA
191 MURAT BOZPINAR KOCAELİ 192 ÜNAL ALTINTAŞ KOCAELİ
194 GÖKTUĞ ARSLAN KAYSERİ 195 EREN FURKAN FENER SAMSUN
201 NASUH KAYA ANTALYA 197 HAKAN YARAR ANKARA
203 METİN ALPASLAN TEMİZCE SAKARYA 202 İSMAİL TOP ANTALYA
204 BURAK ÜNAR ANTALYA 209 NAİM ÖZDEMİR ANTALYA
212 MERT ÇIKMAZ İSTANBUL 210 MUSTAFA SAİT TURKAYA SAMSUN
214 GÖKHAN AKÇEN İSTANBUL 216 YUSUF KARAMAN ÇORUM
218 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR 219 RECEP AÇIKGÖZ MANİSA
221 EMRE CAN OSMAN İSTANBUL 220 SEFER ÇADIRCI İSTANBUL
223 ALİ CANSEV ANTALYA 224 OĞUZ ZOR SAKARYA
228 RAMAZAN ZEKİ YILMAZ ANTALYA 226 ARİF ÇEVİK ÇANAKKALE
233 ABDİL MURAT ALDAN SAMSUN 229 ÖMER SANER SAKARYA
236 AZİZ OKULU ANTALYA 235 SELÇUK BAKDEMİR SAMSUN
242 REŞAT KUZGUN SAMSUN 241 OĞUZ NAZLI ANTALYA
243 MUSTAFA TAŞ ANTALYA 244 ALİHAN ÖZBEK SAKARYA
250 BURHAN ÖZKAN ANTALYA 249 ÖMER ŞERİF AKSU İSTANBUL
251 ENES KESLER KAHRAMANMARAŞ 253 YASİN ŞAHİN AMASYA
256 HASAN CUMHUR BİRİCİK ANTALYA 255 AYHAN KURT ANTALYA
257 İSMET KARABULUT SİVAS 261 HAKAN ERİŞEN YALOVA
266 ALPARSLAN TEKMEN SAKARYA 262 GÜRSEL UMUT EDİRNE
268 HAMDİ TUNCER AMASYA 267 BAYRAMALİ İSLAMOĞLU ANTALYA
275 RECEP TÜRKYILMAZ ÇANKIRI 276 MEHMET KOCA İZMİR
278 YILDIRAY AKIN İZMİR 282 EBUBEKİR KESEN SAMSUN
284 SUAT SÜREN BALIKESİR 283 ÜMİT CİN SAMSUN
285 MÜRSEL KAYA AMASYA 286 MEHMET SAKALLI MANİSA
288 ABDULREFİK ÖNER KOCAELİ 287 YUNUS EMRE YAMAN ZONGULDAK
294 YUSUF MİNTA ANTALYA 291 MUSTAFA KASAPOĞLU İSTANBUL
295 UFUK YILMAZ ADANA 297 BARIŞ DÜZENLİ SAMSUN
298 HARUN TOK ANKARA 300 MUSTAFA KARA ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.