656. Kırkpınar Küçük Orta Küçük Boy 1. Tur

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 SERKAN YATKIN ANTALYA 1 ABDULLAH KARADAYI ANTALYA
3 MUSA DÖNERGÖZ SAMSUN 4 BURAK BAŞAL BURSA
5 HALİL KILIÇ ORDU 6 TUFAN HOŞGÖR SAKARYA
8 ÖMER SUSUZ ANTALYA 7 ÖZKAN ATEŞ BURSA
10 CAFER HAMİ ÇARKACI ÇANAKKALE 11 ENES TOKUR SAMSUN
12 ALİ İHSAN BATMAZ ANTALYA 13 MUSTAFA ALPASLAN KÖPRÜLÜ KASTAMONU
15 NECATİ CAN İŞBİLENLER İZMİR 14 MUHAMMET VONA YALOVA
16 ERSİN ÖZMETİN DÜZCE 17 BURHAN BUDAK MANİSA
18 HASAN KARBUZ ANTALYA 19 YAVUZ KAYACILAR ANKARA
19 HÜSEYİN DEMİRKAN KASTAMONU 20 İSMET KOCA ANTALYA
22 EMRE BAŞ SAMSUN 21 GÖKSEL SAYAR ISPARTA
24 ALPEREN ÇELEBİ KOCAELİ 23 ONUR ARTUN KIRKLARELİ
25 SERDAR DOBRA KOCAELİ 26 ATİLA BAYRAM ANTALYA
27 ŞAHİN KARACA MANİSA 29 ALİ KANBER MUĞLA
31 SAMET TAŞDELEN MANİSA 30 ENES TURAN SAKARYA
32 HAKAN TOPÇU ÇANKIRI 34 TUGAY OKUNAKOL BURDUR
36 FATİH DAĞDALEN TEKİRDAĞ 35 SALTUK BUĞRA PAR BALIKESİR
37 SERKAN ÇAVUŞOĞLU İSTANBUL 38 MEHMET ERDOĞAN KOCAELİ
39 ÇAĞRI ÇİĞDEM ERZURUM 40 TAHA EFE ERYILMAZ ANKARA
41 SERKAN ASAR İSTANBUL 42 HÜSEYİN SAİD ULU KARAMAN
44 CAFER YİĞİT SİNOP 43 GÖKHAN GÖKÇE ANTALYA
45 MUSTAFA GÜNGÖR KOCAELİ 47
ABDULSAMET
ÇALIŞKAN ANKARA
48 ÖMER KAYAN BURSA 49 KADİR DEMİR TEKİRDAĞ
52 YUNİS EMRE SEZGİN KOCAELİ 50 CELAL KILIÇARSLAN KIRKLARELİ
54 AHMET ÖĞÜT TOKAT 53 MÜJDAT TÜRKOL MANİSA
55 SEFA BUĞRA OCAKÇI ANTALYA 56 HALİL İBRAHİM MERT ANTALYA
58 AYHAN AKTÜRK EDİRNE 57 HAYDAR TAŞGIRAN MANİSA
60 OSMAN TOKGÖZ SAMSUN 59 HAYRİ GÜNAY ANTALYA
62 FURKAN KURT ÇANAKKALE 61 HARUN TURAN İSTANBUL
64 AHMET ELMAS ANTALYA 63 MUSA ÖZKAYA ÇORUM
65 YAVUZ ŞEN ÇORUM 66 AHMET DEMİR TOKAT
67 OGÜN SALURLU İSTANBUL 68 HÜSEYİN AVNİ ÜNAL ANTALYA
70 HASAN ÖZDEMİR ÇANAKKALE 69 REMZİ AKDİŞ SAMSUN
71 UMUT BAYRAKTAR KIRKLARELİ 72 HASANCAN KABA ANTALYA
74 ÖZER YAVUZER YALOVA 73 SELÇUK DERVİŞ EDİRNE
76 MUSTAFA DOĞAN ÖZKAYA ANTALYA 77 İBRAHİM KARADUMAN ZONGULDAK
79 MURAT AKTAŞ SAMSUN 78 HAKAN TEMEL BALIKESİR
81 MUZAFFER CANER KOŞUM EDİRNE 80 ŞAKİR KARA ÇANKIRI
83 SERKAN ALTINOLUK İSTANBUL 82 EMRAH KOLSUZ ANTALYA
85 AHMET AKTAŞ EDİRNE 84 ONUR DOĞAN EDİRNE
87 FATİH ÇELİK TEKİRDAĞ 86 İSMET KARA ANTALYA
89 VURAL ASLAN ÇANKIRI 88 GAZİ SOYSAL TOKAT
91 BURAK KORKMAZ SAMSUN 90 YUSUF BULUT ANTALYA
92 ERKAN YILMAZ ANTALYA 93
GÖKTÜRK KAAN
ERKUL KOCAELİ
95 ERKAN DEMİREĞEN DÜZCE 94 SEFA ŞAKAR ÇORUM

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
97 KADİR CAN GÜZ İSTANBUL 98 ERDEM ÖZTÜRK EDİRNE
100 İSMAİL EFE BAYRAM ANTALYA 99 HALUK KEREZ ESKİŞEHİR
102 ERDAL DUMAN KOCAELİ 101 DURALİ AVCI ANTALYA
103 ŞENEL GÜLER SİNOP 104 YILMAZ YILDIZ SAKARYA
106 CÜNEYT ÇATAK ZONGULDAK 105 OSMAN UYSAL ISPARTA
108 HİDAYET KURT ANKARA 107 İBRAHİM KAHRAMAN MANİSA
109 FATİH DEVECİ SAMSUN 110 OSMAN KARAGÖZ MUĞLA
111 MUSA KUZU BALIKESİR 112 KÜRŞAT ÇİMEN MUĞLA
113 HÜSAMETİN KIRIK ANKARA 114 ABDUL SAMET AKER SAMSUN
116 DENİZ YASAK BALIKESİR 115 HÜSEYİN GENÇ ANKARA
117 BEKİR CEYLAN ANTALYA 118 RAMAZAN ALTINTAŞ TUNCELİ
119 SİRAC SEFER KOCAELİ 120 RECEP TEZCAN ÇANAKKALE
122 SAMET CAN CENGİZ SAMSUN 121 ENGİN YILDIRIM KOCAELİ
124 TOLGA BALDAN KIRKLARELİ 123 KADİRCAN CEYLAN EDİRNE
125 GÖKHAN GÖKÇE ANKARA 126 ÖMER ERTAN BURSA
127 ÜMİT KURTOĞLU ANTALYA 128 ÇETİN BUNARBAŞ EDİRNE
130 SAMET AVCUOĞLU ANTALYA 129 RECEP GENÇALİOĞLU AMASYA
131 MERT UYSAL ANTALYA 132 YUSUF ATAK AYDIN
133 MEHMET ÜNAL ANTALYA 134 OĞUZHAN AYIK SAMSUN
135 NUMAN BAYTEKİN BALIKESİR 136 MUHAMMED SARILI ISPARTA
138 MEHMET BERKAY ATAK İSTANBUL 137 SANCAK AYDIN KIRKLARELİ
139 FURKAN EKER ÇORUM 140 EMRAH ATLI KARABÜK
142 OSMAN FURKAN KARA ANTALYA 141 SELİM YILDIRIM MANİSA
144 ÜNAL ÜNLÜ KOCAELİ 143 MUHARREM KIRLAK SAKARYA
146 SONER KÖKÇE ANTALYA 147 TUNJU AKMAN KOCAELİ
148 RESUL YILMAZ ZONGULDAK 149 ADEM KÜÇÜK KOCAELİ
150 ADİL BİLGİN YALOVA 151 CAN TOSUN MUĞLA
152 İSRAFİL ATİK YOZGAT 153 ALİ AKDAŞ ÇANKIRI
155 BARIŞ YILMAZ EDİRNE 154 MEHMET ALİ YILMAZ KOCAELİ
157 RIDVAN BIYIK TEKİRDAĞ 156 MUTLU DEMİRBAŞ KASTAMONU
158 UĞUR BESLEKOĞLU ANTALYA 159 BİLAL AKDAĞ TOKAT
160 TANSEL PAZARCIKLAR EDİRNE 161 SERKAN YAVUZ KIRKLARELİ
163 BARIŞ BAYAV SAKARYA 162 AHMET BULUT KIRKLARELİ
165 GÖKHAN AVCI TEKİRDAĞ 164 HAMZA ÇAYLAN ÇORUM
167 YÜKSEL ERÇELİK ADANA 166 NURİ CAN ATEŞ İSTANBUL
168 ABDİL KISA DENİZLİ 169 KADİR SEVER KIRKLARELİ
170 BAKİ ŞAHİN BURSA 171 İBRAHİM KAAN MANDIROĞLU ANKARA
172 SELAMİ ÇİFTSÜRENOĞLU KASTAMONU 173 SALİH ALTINKAYA ÇANAKKALE
175 UFUK ERCAN ANTALYA 174 ÜZEYİR ARAS TOKAT
176 ADEM ALKAN SAMSUN 177 SAFA ALP KIRKLARELİ
178 ABUZER GÜLHAN ANKARA 179 MESUT KURT ÇANAKKALE
180 DENİZ YALÇIN ANTALYA 181 OĞUZ BALCI EDİRNE
182 YİĞİT BAŞDEMİR KOCAELİ 183 OSMAN ÖZKAN KOCAELİ
185 MEHMET ALİ SOYAL BARTIN 184 NİYAZİ AKGÜN SİNOP
187 ÜMİT KINALI MUĞLA 186 MÜCAHİT UYAR ZONGULDAK
189 NASUH ÖZER ANTALYA 188 FATİH TAŞ İSTANBUL

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N. ADI SOYADI MEMLEKETİ K.N. ADI SOYADI MEMLEKETİ
190 YAHYA OKTAY ORHAN DÜZCE 191 KERİM ŞAHİN BALIKESİR
193 MUHAMMED ALİ BASAR YALOVA 192
KAZIM FURKAN
CELEP DÜZCE
194 ENGİN SAN KOCAELİ 195 GÖKALP MIZGA EDİRNE
196
MUHAMMED CELİL
ALPARSLAN SAKARYA 197 PEHLÜL GEDİK TOKAT
198 İLYAS AKŞİT ANTALYA 199 MUSTAFA ÖZDEN MANİSA
200 ERKAN YETİM BARTIN 201 HAKAN KANTARCI ANTALYA
203 SELİM ÇAYLAK KÜTAHYA 202
EMRAH KILIÇER
(KIRMIZI KART) ZONGULDAK
206 SERKAN DEMEOĞLU ANTALYA 207 MUSTAFA AĞRAÇ MANİSA
208 NAZIM KARA ANKARA 209 MELİH AVCU EDİRNE
211 YASİN GÖKŞİN ANTALYA 210 RAMAZAN SERT ANTALYA
213 OSMAN DİNÇER MUĞLA 212 DAVUT YILDIRIR SAMSUN
215 SEYİTHAN ARSAVA ÇANAKKALE 214 SADIK ŞAM ANTALYA
217 GÖKHAN YILDIZ ANTALYA 216 CEMSULTAN KAHRAMAN ISPARTA
218 RECEP PASLANMAZ İSTANBUL 219 YILDIRIM TOPAL BURSA
220 ŞAFAK YANIK EDİRNE 221 MURAT ÜSTÜNDAĞ ANTALYA
223 FATİH ÇAPLI MANİSA 222 SONER TUNA BURSA
225 ONUR ÖZKAN BALIKESİR 224 UMUT GELEÇ EDİRNE
227 SUAT YILDIRIM DÜZCE 226 HASAN KARA ANTALYA
228 BEKİR CAN ÖZTURGUT ANTALYA 229 YUSUF ÜNAL ANTALYA
230 ONUR SUSUZ ANTALYA 231 UĞUR KABAKÇI SAKARYA
234 RIZA YİĞİT YILANCI BALIKESİR 233 ERDOĞAN MERMİ EDİRNE
235 SÜLEYMAN HARUN ÖZÇETİN KIRKLARELİ 236 ŞÜKRÜ SEVEN SAMSUN
238 SERTAÇ ÇAVDAR BALIKESİR 237 FERHAT CENGİZ EDİRNE
239 EMRAH KALAYCI SAMSUN 240 SAFFET KARA ÇANAKKALE
242 VOLKAN KILIÇ TEKİRDAĞ 241 HÜSEYİN ŞAHİN ANTALYA
243 KEMAL YÖRÜK ANTALYA 244 NURETTİN KAHRAMAN SAMSUN
245 HALİL İBRAHİM KARAMAN SAMSUN 246 ENES ÖZCAN KOCAELİ
247 FERDİ ZENGİN BALIKESİR 248 HÜSEYİN YILMAZ ANTALYA
250 YASİN GENÇ NİĞDE 249 YUNUS KILIÇ BURSA
251 YASİN UZUN SAKARYA 252 TUGAY TUNÇ ANTALYA
253 FATİH SERİM KOCAELİ 254 TAHA TAHSİN KIZILTUĞ BALIKESİR
256 ERTUĞRUL DAL ANKARA 257 SAMET ŞAHİN ANKARA
259 ALPASLAN YEZER EDİRNE 258 BURAK YILMAZ ÇANAKKALE
260 EMRE ALKAN ANTALYA 262 UMUT UÇ ISPARTA
264 HÜSEYİN AVCI ANTALYA 263 GÖKAY YALÇIN KIRKLARELİ
265 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA 266 ÖMER GÜRKAYNAK DENİZLİ
268 EMRE GÖKALP ANKARA 267 EMRE MUTLULUK DENİZLİ
269 HALİL İBRAHİM AYAZ KASTAMONU 270 SEYİT ALİ GENÇTEN SAMSUN
272 BURAK KOCA ANTALYA 271 MEHMET BAYSAL SAMSUN

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N. ADI SOYADI MEMLEKETİ K.N. ADI SOYADI MEMLEKETİ
273 KENAN KOCAKAYA ANTALYA 274 MUHİTTİN TUĞ NEVŞEHİR
275 İSA YILDIRIM ANTALYA 276 OKTAY DAĞDELEN SAMSUN
277 SERDAR BAKANER KIRKLARELİ 278 HAKAN ÜNAL İZMİR
279 MUSTAFA ÜNAL KASTAMONU 280 SAMET KILIÇ ÇANKIRI
282 MEHMET KARABAŞ MUĞLA 281 HÜSEYİN ASLAN ANTALYA
283 SEMİH BAYRAM YILMAZ ANTALYA 284 EMRE IŞIK ÇANAKKALE
285 ENES KAYA HATAY 286 İBRAHİM ÜSTÜNDAĞ ANTALYA
288 ÖZGÜR KAPAN BALIKESİR 287 BURAK AKER SAMSUN
291 İMDAT ARSLAN ANTALYA 290 OĞUZHAN BAYIR İSTANBUL
293 RECEP BÜLBÜL ANTALYA 292 ONUR AVŞAR MERSİN
295 ONUR KEMENÇE ANTALYA 294 RAHMİ BALCIOĞLU SAKARYA
297 EMİR YILMAZ BALIKESİR 296 ZEYNEL İŞLER SAMSUN
299 EKREM ŞİMŞEK ANTALYA 298 SAİM CEVAHİR EDİRNE
301 MURAT SERT İSTANBUL 300 MEHMET SEMİH AK İSTANBUL
303 MEHMET ALİ AVCI ANTALYA 302 HALİL ARAS TOKAT
305 CELAL ÖZCAN DENİZLİ 304 İLHAN KARA KÜTAHYA
306 ŞABAN TURAN İSTANBUL 307 ALİ DEMİRCİ ANTALYA
309 MEHMET EREN ŞİMŞEK İSTANBUL 308 AYAZ KURT BALIKESİR
310 ÇAĞRI ÖNDER TOKAT 311 BÜLENT ÖZTÜRK İZMİR
313 TOLGA TOPÇU MUĞLA 312 SEYİD HAMZA ÇAKIN SAMSUN
314 İSMAİL UĞUR TOKAT 315 DOĞUKAN KAZANFER EDİRNE
317 TUNCAY YAKIŞAN BURSA 316 ŞEVKET AYDIN MERSİN
319 ARİF KURT İSTANBUL 318 MURAT DONBAY SAMSUN
320 BURAK ERYILMAZ ANKARA 321 MEHMET KAYGISIZ KÜTAHYA
322 SERKAN OCAK İSTANBUL 323 ŞAHİN ANTİK EDİRNE
324 YUSUF YILDIRIM ANTALYA 325 CEMAL CUMBUR MUĞLA
326 HAMZA KALE SAMSUN 327 İSHAK ÇAPAŞ İSTANBUL
328 ALPARSLAN BAYRAKLI ANTALYA 329 LEVENT DOĞRU BURSA
330 AHMET AKCA ANTALYA 331 KÜRŞAT KURT NİĞDE
332 ALİ KURT KAHRAMANMARAŞ 333 HAKAN DEMİREĞEN DÜZCE
335 SALİH BİÇER ANTALYA 334 EVREN VURAL KIRKLARELİ
336 EYÜP SAYAN MANİSA 337 FUAT TEKİN EDİRNE
338 YİĞİT GİDER EDİRNE 339 EMİRCAN KARA ANTALYA
340 TUNAHAN ÖZGÜL KOCAELİ 341 FIRAT SEVİNÇ SAMSUN
342 MAHMUT YILDIRIM MANİSA 343 EMRE UYGUN EDİRNE
344 İBRAHİM ŞİMŞEK ANKARA 345 AVNİ AKER KOCAELİ
346 ÖMER DUYUM TOKAT 347 HAKAN PİR SAKARYA
348 YUSUF KAFLI EDİRNE 349 MUSTAFA ERDEMİR MUĞLA
TUR ATLAYAN
350 ALİ SARIDEMİR ANTALYA
GELMEYENLER
204 MEHMET KORUZ ANTALYA
205 HÜSEYİN DURSUN İSTANBUL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.