656. Kırkpınar Minik 2 Boy 1. Tur

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR 3
AHMET ÖNDER
KAZIMOĞLU İSTANBUL
9 AHMET YILMAZ İSTANBUL 8 MUZAFFER ÖZMETİN DÜZCE
12 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 14 YUNUS EMRE TEKE ÇORUM
15 YAKUP GÖKMEN ÇANKIRI 17
MURATCAN
YELERTUNA ANTALYA
18 ZAFER MURAT UZUN MERSİN 22 BİRTAN ERGİN EDİRNE
25 İSMAİL SARAÇ BALIKESİR 33 ÖZGÜR GÜREŞEN KOCAELİ
34 ONUR KESKİN BURSA 36 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA
39 UMUT İMECİ ÇORUM 40 SÜLEYMAN TARHAN BALIKESİR
46 CANER BAYSAL ZONGULDAK 45 GÖKAY CAN ERGÜL EDİRNE
49 RECEP DEMİREL ÇANKIRI 48 SERCAN KESGİN İSTANBUL
51 HASAN CAN İNCE İSTANBUL 50 HARUNCAN AYDIN BALIKESİR
52 SELAHİ ORHAN MUĞLA 53 KAZIM ARSLAN SAMSUN
54 YASİN YEŞİL BALIKESİR 57 BURAK CAN DERVİŞ EDİRNE
64 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA 62 BERKAY ÇAMURCU SAMSUN
67 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA 65 NADİR KAAN AKDENİZ ANTALYA
81 EMİRHAN TAYFUR İSTANBUL 72 EGE ANAPAL SAMSUN
84 BURAK AKBAŞ ANTALYA 85 ALİ MERTCAN ÇALIŞIR TOKAT
86 ERAY AKPINAR İSTANBUL 88 KIVANÇ CANSEVEN BALIKESİR
90 GÖRKEM GÖKTEPE KOCAELİ 89 ORHAN EFE YEDELER EDİRNE
92 SEMİH ŞEN İSTANBUL 93 BUĞRA CESUR ANTALYA
95 ENGİN ATAR İSTANBUL 97 AHMET KAVLU ÇORUM
98 SABRİ BAYAT MUĞLA 99 YAĞIZ ERAY ŞENEL BALIKESİR
100 ŞAHİN DUR TOKAT 101
MEVLÜT CAN
YAZICIOĞLU BURSA
102 SERHAT UYDAŞ BALIKESİR 103 ALPEREN ERDOĞAN BALIKESİR
107 OSMAN KESKİN BURSA 104 DOĞUKAN ÇİL MANİSA
108 METEHAN YILMAZ ORDU 109 BEDRETTİN İNCİ TEKİRDAĞ
114 CANER YAYKIN EDİRNE 112 SERVET ERDOĞAN SİNOP
121
CENGİZHAN RAMAZAN
DOĞAN İSTANBUL 122 YUSUF KIRAT TOKAT
124 YUSUF KARAAĞAÇ BALIKESİR 130 YUSUF BERAT CİVAN ÇORUM
136 BERAAT TAŞKIN ÇANAKKALE 133 AHMET SALİH KAVALCI BURDUR
142 AKIN CÜCÜLÜ MERSİN 140 ARDA GEZER İSTANBUL
145 HİMMET ARSLAN BALIKESİR 144 NURETTİN SARI TEKİRDAĞ
146 BURAK BARIŞ EDİRNE 148 MEVLÜT MEVLÜTOĞLU BURSA
150 AHMET LACİN ANTALYA 149 BERKAY AKKOYUNLU ANTALYA
153
DURSUN FURKAN
ÇALIŞKAN SAMSUN 152 MAŞUK KARAHAN İSTANBUL
157 MUHAMMED DALKIRAN KARAMAN 156 MİKRAİL BİLEN BURSA
159 TAHA YAKUP TEMEL TOKAT 160 ARDA BATİ EDİRNE
164 FERHAT KAYMAZ ÇORUM 167 MUSTAFA ACAR DÜZCE
169 SERKAN KARAKAŞ ANTALYA 168 OSMAN KABRANLAR EDİRNE

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
170 YUNUS SINAKÇI MUĞLA 171 NECATİ BABACAN TOKAT
174 BERKAY BAĞ TOKAT 173 RUSLAM IBRAGİMOV BURSA
177 İSMAİL PEKER BURDUR 175 YAĞIZ ÇUKURYUT EDİRNE
179 OSMAN KESER MUĞLA 182 BEYTULLAH ULUDAĞ ZONGULDAK
187
MUHAMMET FATİH
RENÇBER SAMSUN 186 SERHAT BÜBER BURSA
188 ENSAR GÜRKAN KOCAELİ 189 ÇINAR OKUMUŞ TEKİRDAĞ
193 ENES KAZIM ALKAN İSTANBUL 190 HALİL İBRAHİM OĞUZ BALIKESİR
195 MELİH TÜRKER BALIKESİR 194 MUSTAFA DEMİRSOY KÜTAHYA
197 ARİF KANAR YALOVA 196 TALHA KOLACA SAMSUN
198 AHMET YILMAZ SAMSUN 199 TALHA KORAY GÜMÜŞ ANTALYA
200 MAHMUT YILMAZ İSTANBUL 202 HASAN EŞTER DOĞAN İSTANBUL
203 MERT ÖZLÜ TEKİRDAĞ 205 ALPARSLAN DAŞ İSTANBUL
207 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN 206 İSMAİL SEZER BURDUR
212 EREN AĞKURT KOCAELİ 214 YETİŞ YALÇINKAYA İSTANBUL
215 METEHAN ŞAHİN TOKAT 216 HASANCAN KULA KIRKLARELİ
217
MUZAFFER YASİN
BARAN ISPARTA 218 FURKAN KAYA MANİSA
219 DİYAR DEMİR BALIKESİR 220 OSMAN KORAY YILMAZ ANTALYA
226 ADEM OLĞUN KOCAELİ 222 NEVZAT KELEMER EDİRNE
229
MUHAMMED ENES
ÖZCAN MUĞLA 228 UMUT NEJAT DİNÇER İSTANBUL
232 İBRAHİM TÜRKMEN BALIKESİR 231 YUSUF ULU KÜTAHYA
238 MEHMET KÜÇÜK ANTALYA 233 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ
239 FATİH ÖZGEN ÇANKIRI 242
HALİL İBRAHİM
ARTÜRKASLAN KOCAELİ
245 DENİZ DEMİR İSTANBUL 248
MUHAMMED BİLAL
ÖZBAY KOCAELİ
250 EMİRCAN KOCA BALIKESİR 251 EMİRHAN UĞUZ EDİRNE
252
MUSTAFA FURKAN
ATAKUL ÇANKIRI 253 TURGUT CÖDEL İSTANBUL
258 MUSTAFA NAZ ANTALYA 256 BURHAN SEZER SAMSUN
260 YUNUS EMRE GÖRAL İSTANBUL 259 VEFALİ AK SAMSUN
263 DOĞAN BEYAZITLI İSTANBUL 261 ENGİN KILIÇARSLAN KOCAELİ
268 EMRE BOZ ANTALYA 267 AHMET KABACA EDİRNE
270 ZEKİ ALUÇ ANTALYA 269 EMİRHAN ALPER SAMSUN
276 UMUT ATILGAN ANTALYA 274 MEHMET CAN ÖZKAN ANTALYA
280 RÜŞTÜ ALTUNTAŞ TOKAT 277 RAMAZAN EREN ORUÇ MUĞLA
282 MÜNİR AKKUŞ KOCAELİ 284 İSMET BATUHAN KARA ANTALYA
285
MUHAMMET
GÜNGÖRMÜŞ BALIKESİR 287 ABDULLAH AKAR İSTANBUL
291 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL 295 METEHAN DERELİ BURSA
296
SÜLEYMAN BARIŞ
ÇARPICI ANTALYA 297 BERİTAN POLAT TEKİRDAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.