Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Antalya 665. Tarihi Elmalı (Yeşilyayla) Yağlı Güreşleri’nde final maçında Ali Gürbüz’ü yenen Orhan Okulu 5. kez Başpehlivan oldu.

Baş kürsü şöyle:
1. Orhan Okulu
2. Ali Gürbüz
3. İsmail Balaban ve İsmail Balaban

Başaltı kürsü şöyle:
1. Şahin Bilici
2. Furkan Durmuş Altın
3. Nazmi Şahin ve Mustafa Yenisancak

Büyük Orta kürsü şöyle:
1. Hasan Güzeller
2. Menderes Saltık
3. Cengizhan Şimşek ve Mevlüt Köken

Küçük Orta Büyük Boy kürsü şöyle:

1. Mustafa Doğan Özkaya

2. Abdül Refik Öner

3. Hüseyin Özdemir ve Mehmet Ali Avcı

Küçük Orta Küçük Boy kürsü şöyle:

1. Erdal Duman

2. Hasan Özdemir

3. Ahmet Akça ve Oktay Güngör

Deste Büyük Boy kürsü şöyle:

1. Necip Al

2. Muhammed Can Kuzay

3. Ramazan Sarı ve Uğur Şimşek

Deste Orta Boy kürsü şöyle:

1. Tufan Güzel

2. Engincan Akşit

3. Tolga Odabaşı ve Osman Kan

Deste Küçük Boy kürsü şöyle:

1. Enes Doğan

2. İsmet Topaca

3. Alper Hasar ve Sefa Yılmaz

Ayak kürsü şöyle:

1. Muharrem Emir

2. Adem Ayseli

3. Ahmet Faruk Uğuz ve Kadir Güleşen

Tozkoparan kürsü şöyle:

1. Furkan Taş

2. İbrahim Akyiğit

3.  Mehmet Kırat ve Hasan Sipahi

Teşvik – 2 kürsü şöyle:

1. Furkan Naz

2. Yiğit Öztürkcan

3. Muammer Akman ve Seymen Uçar

Teşvik – 1 kürsü şöyle:

1. Doğukan Toprak

2. Muhammed Biçim

3. Ömer Bulut ve Umut Kaymak

Minik – 2 kürsü şöyle:

1. Yusuf Kırat

2. Taha Yakup

3. Melih Türker ve Eray Akpınar

Minik – 1 kürsü şöyle:

1. Batuhan Küçük

2. Muhittin Can Yarba

3. Melih Can Yarba ve Salih Can Topçu

En İyi Peşrev: Şevket Can

En Teknik: Salih Şentürk

En Centilmen: Ramazan Türe

Not: Başaltı boyu hariç tüm boylarda 1. ve 2. olanlar bir üst boya yükseldiler.

Başpehlivanlıkta Yarı Final eşleşmeleri:

Ali Gürbüz – İsmail Balaban
Recep Kara – Orhan Okulu

Başaltı Yarı Final eşleşmeleri:
Nazmi Şahin – Şahin Bilici
Furkan Durmuş Altın – Mustafa Yenisancak

Büyük Orta Yarı Final eşleşmeleri:
Cengizhan Şimşek – Menderes Saltık
Mevlüt Köken – Hasan Güzeller

Başpehlivanlıkta Çeyrek Final eşleşmeleri:
Ali Gürbüz – Kürşat Korkmaz
Salih Erinç – Recep Kara
Şaban Yılmaz – İsmail Balaban
Mustafa Batu – Orhan Okulu

Başaltında Çeyrek Final eşleşmeleri:
Furkan Durmuş Altın – Faruk Koca
Nazmi Şahin – Mehmet Karasucu
Şahin Bilici – Burak Kaya
Hasan Borucu – Mustafa Yenisancak

Büyük Orta Çeyrek Final eşleşmeleri:
Cengizhan Şimşek – Yıldıray Akın
Hasan Güzeller – Yalçın Öncül
Emre Karabacak – Menderes Saltık
Mevlüt Köken – Mustafa Taş

Başpehlivanlıkta 4. Tura kalanlar:
1. Hasan Tuna
2. Kürşat Korkmaz
3. Ali Gürbüz
4. Faruk Akkoyun
5. Şaban Yılmaz
6. Kaan Kaya
7. İsmail Balaban
8. Serhat Gökmen
9. Salih Erinç
10. Ali Rıza Kaya
11. Fatih Atlı
12. Mustafa Batu
13. Orhan Okulu
14. Ramazan Bircan
15. Recep Kara
16. Abdullah Güngör

Başpehlivanlıkta 3. Tur eşleşmeleri:
Hüseyin Gümüşalan – Faruk Akkoyun
Emre Erkal – Ramazan Bircan
Serhat Gökmen – Süleyman Aykırı
Mustafa Batu – Arif Akın
Fatih Atlı – Şahali Kurt
Ali Rıza Kaya – Hüseyin Demir
Kürşat Şevki Korkmaz – Hasan Zeybek
Şaban Yılmaz – Hakkı Aygün
Recep Kara – Mustafa Kemal Karaboğa
İsmail Balaban – Gökhan Arıcı
Ali Gürbüz – Ünal Karaman
Kaan Kaya – Şükrü Kazan
Orhan Okulu – Ekrem Yavuz
Salih Erinç – Enver Erişti
Hasan Tuna – İsmail Koç
Mehmet Yeşil Yeşil – Abdullah Güngör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.