Feslikan Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Antalya Konyaaltı Belediyesi 21. Feslikan Yaylası Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Orhan Okulu’yu yenen İsmail Balaban Başpehlivan oldu.

Baş Boy kürsü:
1. İsmail Balaban
2. Orhan Okulu
3. Serhat Balcı ve Mehmet Yeşil Yeşil

Başaltı Boy kürsü:
1. Sinan Kaya
2. Kenan Aydın
3. Oğuz Kara ve Şahin Bilici

Büyük Orta Boy kürsü:
1. Bayram Aslantaş
2. Alpaslan Tekmen
3. Semih Yılmaz ve Hasan Can Güzeller

Küçük Orta Büyük Boy kürsü:
1. Onur Susuz
2. Necip Al
3. Alpaslan Güçlü ve Uğur Şimşek

Küçük Orta Küçük Boy kürsü:
1. Tufan Güzel
2. Engincan Akşit
3. Sefa Buğra Ocakçı ve Caner Özen

Deste Büyük Boy kürsü:
1. Enes Doğan
2. Alihan Kocabıyık
3. Süleyman Çetin ve Osman Kan

Deste Orta Boy kürsü:
1. Abdil Can Canbaz
2. Erman Özdemir
3. Atahan Eser ve Savaş Ocak

Deste Küçük Boy kürsü:
1. Bekir Çoban
2. Muharrem Akman
3. Erkan Taş ve Aziz Körk

Ayak Boy kürsü:
1. Muhammet Ocak
2. Mustafa Ali Çıldan
3. Seyfullah Yiğit ve Bayram Berk Karacan

Tozkoparan Boy kürsü:
1. Yurdahan Şimşek
2. Mustafa Akman
3. Semih Tomaş ve Süleyman Cemal Coşkun

Teşvik-2 Boy kürsü:
1. Muhammet Biçen
2. Ömer Bulut
3. M. Şeref Akay ve Ali Güleç

Teşvik-1 Boy kürsü:
1. İsmet Can Kızıltaş
2. Osman Şimşek
3. Talha Koray Gümüş ve Serkan Karakaş

Minik-2 Boy kürsü:
1. Mustafa Ali Yalçın
2. Arda Çetin
3. Durdali Kaplan ve Bekir Durmaz

Minik-1 Boy kürsü:
1. Ramazan Melih Kaş
2. Velihan Arş
3. Kenan Eğdi ve Arslan Yeşil Horzum

Final eşleşmesi:
İsmail Balaban – Orhan Okulu

Yarı Final eşleşmeleri
Orhan Okulu – Mehmet Yeşil Yeşil
İsmail Balaban – Serhat Balcı

Çeyrek Final eşleşmeleri:
Orhan Okulu – Hüseyin Gümüşalan
İsmail Balaban – Şaban Yılmaz
Serhat Balcı – Cengizhan Şimşek
Mehmet Yeşil Yeşil – Ünal Karaman

3. Tur eşleşmeleri:
Şaban Yılmaz – Recep Kara
Orhan Okulu – Hasan Cengiz
Cengizhan Şimşek – Fatih Atlı
Serhat Balcı – Hasan Tuna
Ünal Karaman – Ekrem Yavuz
Hüseyin Gümüşalan – Okan Acar
İsmail Balaban – Hamza Köseoğlu
Mehmet Yeşil Yeşil – Ali Gürbüz

2. Tur eşleşmeleri:
İsmail Balaban – Abdullah Güngör
Hamza Köseoğlu – Tanju Gemici
Orhan Okulu – Mahmut Kavakçı
Mehmet Yeşil Yeşil – Serkan Serttürk
Fatih Atlı – Ali Altun
Hasan Cengiz – Gökhan Arıcı
Okan Acar – Mecit Yıldırım
Ali Gürbüz – İsmail Koç
Recep Kara – Sermest Bulut
Hasan Tuna – Ali Gökçen
Ekrem Yavuz – İbrahim Çoraman
Hüseyin Gümüşalan – Kürşat Korkmaz
Serhat Balcı – Serhat Gökmen
Cengizhan Şimşek – Cengiz Zengin
Ünal Karaman – Ali Yanatma
Şaban Yılmaz tur

1. Tur eşleşmeleri:
Ali Altun – Nuri Zengin
Hasan Cengiz – Osman Özgün
Okan Acar – Faruk Akkoyun
İsmail Koç – Osman Aynur
Recep Kara – Murat Aydoğdu
Hasan Tuna – Şükrü Kazan
Ekrem Yavuz – Savaş Yıldırım
Serkan Serttürk – Ertuğrul Dağdeviren
İsmail Balaban – Nedim Gürel
Tanu Gemici – Nadir Takı
Orhan Okulu – Hakan Çalışır
Mehmet Yeşil Yeşil – Hüseyin Şahinal
Fatih Atlı – Arif Akın
Gökhan Arıcı – Salih Erinç
Mecit Yıldırım – Fatih Çakıroğlu
Ali Gürbüz – Hüseyin Demir
Sermest Bulut – Reşat Turgut
Ali Gökçen – Ramazan Bircan
İbrahim Çoraman – Ali Rıza Kaya
Hüseyin Gümüşalan – Fatih Bakır
Serhat Gökmen – Turan Balaban
Abdullah Güngör – Fatih Koyuncu
Hamza Köseoğlu – Murat Gençtürk
Mahmut Kavakçı – Mustafa Başdemir
Kürşat Korkmaz – Salih Dorum
Serhat Balcı – Şahali Kurt
Şaban Yılmaz – Ahmet Kavakçı
Ali Yanatma – İsmail Güzel
Ünal Karaman – Mustafa Kemal Karaboğa
Cengizhan Şimşek – Mustafa Batu
Cengiz Zengin – Onur Şenel