Kemer Altın Nar Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÖKMEN

Antalya Kemer Belediye Başkanlığı 13. Geleneksel Altın Nar Yağlı Güreşleri Yağlı Güreşleri’nde finalde rakibi İsmail Erkal’ın sakatlanarak sahadan çekilmesi sonucu hükmen galip ilan edilen Serhat Gökmen Başpehlivan oldu.

Antalya Kemer Belediye Başkanlığı 13. Geleneksel Altın Nar Yağlı Güreşleri Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivanlık finaline gelene kadar Serhat Gökmen sırasıyla Mecit Yıldırım, Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Mehmet Yeşil Yeşil ve finalde İsmail Erkal’a üstünlük sağlayarak Başpehlivan olmayı başardı.

Baş kürsü ise şöyle:
1. Serhat Gökmen
2. İsmail Erkal
3. Mehmet Yeşil Yeşil ve Ali Yanatma

Başaltı kürsü ise şöyle:
1. Şahin Bilici
2. Furkan Durmuş Altın
3. Hasan Borucu ve Hasan Güzeller

Büyük Orta kürsü ise şöyle:
1. Hüseyin Yellice
2. Gürkan Balcı
3. Mustafa Ölmez – Metin Alpaslan Temizce

Küçük Orta Büyük kürsü ise şöyle:
1- Yusuf Minta
2- Ramazan Gürgen
3- Gürbüz Seçim ve Ramazan Türe

Küçük Orta Küçük kürsü ise şöyle:

1- Ahmet Akça
2- Hasan Karpuz
3- Gökhan Gökçe ve M. Can Kuzay

Deste Büyük kürsü ise şöyle:

1- Tufan Güzel
2- Süleyman Kozakoğulları
3- Kerem Nuri Can ve Engincan Akşit

Deste Orta kürsü ise şöyle:

1- Enes Doğan
2- Umut Bayraklı
3- Abdil Cabbar ve Ali Mert Çiftçi

Deste Küçük kürsü ise şöyle:

1- Ünal Karabacak
2- Himmet Bağcan
3- Kerem Ceylan ve Kubilay Karakucak

Ayak kürsü şöyle:

1- Gökhan Balcı
2- Muharrem Akman
3- Mustafa Karakuş ve Furkan Dede

Tozkoparan kürsü şöyle:

1- Muhammet Ocak
2- Mustafa Hasar
3- Görkem Yasin Şefik ve Musa Can Güleç

Teşvik – 2 kürsü şöyle:

1- Ramazan Yıldız Çilenker
2- Kaan Durgun
3- Ozan Kıl ve Bekir Arıkan

Teşvik – 1 kürsü şöyle:

1- Serhat Atalay
2- Ali Güleç
3- Halil Kurt ve Hüseyin Coşkun

Minik – 2 kürsü şöyle:

1-  Ahmet Laçin
2- Süleyman Barış Çarpıcı
3- İsmet Can Kızıltaş ve Selim Aksu

Minik – 1 kürsü şöyle:

1- Arda Çetin
2- Hüseyin Ayanoğlu
3- Durdali Kaplan ve M. Can Karakuş

Baş final eşleşmesi:
İsmail Erkal – Serhat Gökmen

Başaltı final eşleşmesi:
Furkan Durmuş Altın – Şahin Bilici

Büyük Orta final eşleşmesi:
Hüseyin Yellice – Gürkan Balcı

Yarı final eşleşmeleri:
Ali Yanatma – İsmail Erkal
Serhat Gökmen – Mehmet Yeşil Yeşil

Başaltı yarı final eşleşmeleri:
Şahin Bilici – Hasan Borucu
Furkan Durmuş Altın – Hasan Güzeller

Büyük orta yarı final eşleşmeleri:
Metin Alpaslan Temizce – Gürkan Balcı
Hüseyin Yellice – Mustafa Ölmez

Çeyrek final eşleşmeleri:
Ramazan Yemekleri – Ali Yanatma
İsmail Erkal – Hasan Tuna
Mehmet Yeşil Yeşil – Ekrem Yavuz
Orhan Okulu – Serhat Gökmen

2. Tur eşleşmeleri:
Orhan Okulu -Hüseyin Gümüşalan
Ali Gürbüz -Serhat Gökmen
Ramazan Bircan – Hasan Tuna
Şahali Kurt – Mehmet Yeşil Yeşil
Ahmet Selbest – Ekrem Yavuz
Ali Yanatma – Emre Erkal
Cengiz Zengin – Ramazan Yarar
İsmail Erkal – Ali Altun

1. Tur eşleşmeleri:
Kadir Ergin – Emre Erkal
Ali Gökçen – Ahmet Selbest
Ramazan Yarar – Fatih Bakır
Serhat Gökmen – Mecit Yıldırım
Hüseyin Gümüşalan – Mehmet Selvi
Hasan Tuna – Okan Acar
Recep Taslak – Ali Yanatma
Orhan Okulu – Serkan Serttürk
Fatih Çakıroğlu – Cengiz Zengin
İsmail Erkal – Salih Dorum
Ali Gürbüz – Kürşat Korkmaz
Savaş Yıldırım – Ramazan Bircan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.