656. Kırkpınar Ayak Boyu 1. Tur

TOZKOPARAN BOY GÜREŞLERİ

AYAK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 EMRAH KAYA EDİRNE 3 EYÜP SELÇUK DÜZCE
4 ÖMER ÇELİK ANTALYA 6 RIDVAN ŞENTÜRK KOCAELİ
7 BURHAN CAN DUĞAN ISPARTA 8 YUNUS EMRE KARTAL MANİSA
10 UMUTHAN KÖSEOĞLU ZONGULDAK 9 SONER KOCA BALIKESİR
11 İSMAİL YASAK MANİSA 12
OSMAN TUNAHAN
ATMACA ANTALYA
14 MURAT ENDİZ TOKAT 13 İSMAİL TOPAL ANTALYA
16 İBRAHİM ŞAMİL ÖZAK ANKARA 15 EMİR CAN DEMİREL SİNOP
17 FATİH KIRAT İSTANBUL 18 HALİL ÇETKİN ANTALYA
22 OKTAY SUSUZ ANTALYA 20 RECEP TAYİP OKUR İSTANBUL
25 EFE KÖLEBAŞ İSTANBUL 24 OSMAN EMİR ÜZER ANTALYA
26 KENAN ŞAHİNER ANTALYA 27 SULTAN AYDIN İSTANBUL
29 AHMET EFE SAR KOCAELİ 28 SELİM ÇETİN ANTALYA
31 AHMET FARUK OĞUZ ZONGULDAK 30 OĞUZHAN ÖKSÜZ SAMSUN
32 HÜSAMETTİN KAYMAZ ANTALYA 33 MELİH IŞIK DÜZCE
37 HASAN ÇADIR MUĞLA 34 ALPER GENCER ANTALYA
40 BEKİR ÇOBAN ANTALYA 39 BURAK SELVİ ANTALYA
42 ENES MALİK ÖZTÜRK İSTANBUL 43 HAŞİM YAŞAR İSTANBUL
45 MURAT YILMAZLAR ANTALYA 47 ABDULBAKİ SABAH DÜZCE
48 RAMAZAN ÇORAMAN ANTALYA 49 EMİRCAN BOĞAZ İSTANBUL
50 BAYRAM CİN ANTALYA 52
MUHAMMED ŞERİF
YAVAŞER KOCAELİ
53 İHSAN DERİN BALIKESİR 54 YUSUF DOĞAN ASKAR ÇANAKKALE
57 FEVZİ KESKİN İZMİR 56 NİMET SİPAHİ BURDUR
61 İBRAHİM BEŞKANAT YALOVA 58 OZAN MİRZA BALIKESİR
62 HAKAN SATILMIŞ ÇORUM 63 OĞUZHAN TAYYAR İSTANBUL
67 MELİH HAN GENÇ KOCAELİ 66 EMİRHAN TEKİN SAKARYA
70 AYDOĞAN SAYLAK BALIKESİR 68 ERENCAN BAKIR BURSA
72 ZÜBEYİR SAYAN MANİSA 73 MURAT YİĞİTOĞLU EDİRNE
74 SİNAN YILDIZ KOCAELİ 75
OSMAN BARAN
AKKAYA ANTALYA
77 FURKAN ÇAY İSTANBUL 78
MEHMET NURİ
GÜNTEKİN KARAMAN
80 ENVER TUNAHAN ÇETİN ANTALYA 81 ZEKİ CAN ERDEM ANTALYA
83 ADİL UZUN BALIKESİR 82 SAMED ÜNAL SİNOP
84 HİLMİ TAHA DÜZGÜN KOCAELİ 85 DURMUŞ YASİN BOZAN ANTALYA
88 ENES KIRIK ÇANAKKALE 86
ŞÜKRÜ MEHMET
ÖNDEŞ TOKAT
92 BATUHAN İMECİ ÇORUM 89 BURAK SADIK TOPLU BARTIN
95 İSMAİL AKMAYA KOCAELİ 94 EMİRHAN SOYDAN ANTALYA
97 İBRAHİM HALİL ÇELİK KOCAELİ 96 ERTUĞRUL BERBER KOCAELİ
99 MERT ARICI YALOVA 98 ERCAN ÇAKAN BALIKESİR
100 KÜRŞAD GÖL KAHRAMANMARAŞ 101
MEHMET CAN
ERDOĞAN İSTANBUL
104 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA 103
SEYİT MUHAMMED
İSOT İSTANBUL
105 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI 107 BARIŞ ZÜMRÜT KIRKLARELİ
109 MUHSİN AYNA MANİSA 108 MERT CAN ATAR İSTANBUL

1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
150 TUNAHAN HASAR ANTALYA 151 EROL BURSA ANTALYA
152 ÇAĞRICAN DOĞAN SAMSUN 153 HALİL ÇAKMAK MUĞLA
155 TUNCAY PIRILDAK İSTANBUL 154 DOĞUKAN ÖKTEM ANTALYA
156 EMİRHAN ALİM SAMSUN 157 FAHRETTİN NAMAL ANTALYA
159 GÖRKEM AYDOĞAN BALIKESİR 160 ALİ TUĞRA AKKOÇ İSTANBUL
162 DAĞHAN ILGIN ÇETİN EDİRNE 163 ÜMİT ÇAVLAK ANTALYA
166 ENGİN ÇETİN GENLİ KIRKLARELİ 164 MUHAMMET ÇINAR DÜZCE
168 MUHAMMET OCAK ANTALYA 167 TAHSİN KAŞ ANTALYA
170 EMİN DEMİRTAŞ TOKAT 169 YUNUS İSMET ATICI ANTALYA
171 MELİH BİLGİÇ BALIKESİR 175 TUGAY İKİZMİŞ EDİRNE
177 MERT ERTAN EDİRNE 178 ALİ SELÇUK ANTALYA
180 BURAK YAMAN KOCAELİ 179 GAFFAR ALİ KÖKEZ ANTALYA
182 BATUHAN YILMAZ ORDU 181 YUSUF GÖLBAŞI İSTANBUL
185 MUSTAFA ALAHABALI ANTALYA 187 SERKAN DÖNMEZ MUĞLA
191 SELMAN DÖNMEZ MUĞLA 189 TALHA EREN GÜLTEK İSTANBUL
196 ENES ÇOŞGUN TEKİRDAĞ 193 MURTAZA KALKAN ANTALYA
198 ENES KÖKLÜ TOKAT 201 MURAT KIRAN MANİSA
202 EMRE KESKİN İZMİR 203 EMİRCAN AYGÜN BALIKESİR
205 KEMAL CAN AVCI SİNOP 204 OĞUZHAN ŞAHİN DÜZCE
208 MUSTAFA HASAR ANTALYA 210 HALİL TOKER BALIKESİR
211 MUHAMMET EMİN GÖNEN ANTALYA 212 YALÇIN KILIÇARSLAN KOCAELİ
214 ALİ KARACA BALIKESİR 213 MUSTAFA YILMAZ BURDUR
216 MİKAİL TOPAL KOCAELİ 217 METİN MERT AYGÖREN BALIKESİR
220 SEFA ŞAHİN ANTALYA 218 TUNAHAN YİĞİT ANTALYA
222 RESUL CEBECİ TOKAT 221 ENVER SELİMOĞLU İSTANBUL
224 SANAYİF BOZBAY BURSA 223 MERT YAŞAR İSTANBUL
227 VOLKAN TEKDEMİR ANTALYA 225 EFKAN ÖZMETİN DÜZCE
229 ALPEREN SOYDAN TOKAT 228
OSMAN GENÇER
(KIRMIZI KART) KOCAELİ
230 MEHMET KIRAT TOKAT 231 HAMZA ÇADIRLIOĞLU TOKAT
232 HAKAN TEKEL İSTANBUL 233 OĞUZHAN ERCAN BALIKESİR
235 AYTEKİN AKBULUT SAMSUN 236 SEFER ERBAŞ BALIKESİR
238 YUNUS BİLGİÇ BALIKESİR 237 SAMET KAÇAR ANTALYA
242 HALİL İBRAHİM ATAY ÇANAKKALE 240 ENVER KORUK MUĞLA
243 MUHARREM AKMAN ANTALYA 244 İSA BESLER TOKAT
245 HÜSEYİN AKIN ANTALYA 247
TURAN TELLİ
(KIRMIZI KART) ANTALYA
250 BERKAY YILMAZ BALIKESİR 248 GARİP RAMAZAN ÇELİK ANTALYA
252 YAĞIZ AKDEMİR ÇANAKKALE 251 TUFAN ORUÇ BALIKESİR
254 SERKAN AYDIN TOKAT 253 MEHMET ÇELİK MANİSA
255 YILDIRAY PALA İSTANBUL 258 BURAK GÖKÇE BALIKESİR
260 GÖKHAN BALCI ANTALYA 259 BERAT KABAK BALIKESİR
262 EMİR TALHA SOYSAL TOKAT 261 ABDULLAH ÖZKAN SAMSUN
265 REGAİP KILCAN SAMSUN 264 EMRE ERTAN EDİRNE
267 BARIŞ KARAGÖZ MUĞLA 268 EMİRHAN YILMAZ EDİRNE
269 EYYÜP ÇİFTÇİ ANTALYA 271 MELİH KELEŞ DÜZCE
273 RAMAZAN ÖZMÜŞ KOCAELİ 272 ALİ EFE SÖNMEZGİL KOCAELİ
277 KAZIM IŞIK DÜZCE 275 ÖMER FARUK KABAKÇI BALIKESİR
279 AHMET ENES TOKER İSTANBUL 278 MEHMET DEMİRAYAK ANTALYA
282 TUĞCAN ÖNGEL ANTALYA 281 VEYSEL PEHLİVAN MANİSA
286 EMRE CÜRMEN SAMSUN 284 İBRAHİM GEZER BALIKESİR
288 YUNUS EMRE SAKALLI MANİSA 289 HASAN BERA TURAN BURDUR
290 HASAN BOSTANCI TOKAT 294 HAKAN DEMİROĞLU İSTANBUL
295 AHMET KARABACAKOĞLU TOKAT 296 ELBATIN AYDIN DÜZCE
298 ALİ EKBER SIKICI BALIKESİR 297 KEMAL KARAOĞLAN BALIKESİR
299 ÜNAL GÜDÜOĞLU İSTANBUL 300 MUSTAFA ERAL BURDUR

AYAK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
214 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 213 MAHMUT EMİN GÜÇ KOCAELİ
215 EMİN ERDOĞAN BALIKESİR 217 ENES ÇANAK SAKARYA
222 FATİH POLAT TOKAT 220 FERHAT KOCA BALIKESİR
224 OĞUZHAN ÇAVDAR İSTANBUL 223 MUSTAFA DAŞ ANTALYA
226 ŞEREF ÖZDEMİR ANTALYA 225 ENES AKIN SAKARYA
228 ERKAN PUL İSTANBUL 227 ÖMÜR ŞİMŞEK BALIKESİR
230 ADEM AYSELİ ANTALYA 229 MERT ÖZTÜRKCAN İZMİR
231 FERHAT IŞIK BALIKESİR 232 EMRE DEDEOĞLU BURSA
233 TURGUT AYBEY BURSA 234 TUNAHAN ÇİVİTÇİ ANTALYA
235 SEYFULLAH YİĞİT ANTALYA 236 TAYLAN ŞAHİN BİLGİN ANKARA
238 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ 239
MAHMUT ERTUĞRUL
KAYA ANTALYA
242 TALHA NAZLI KIRKLARELİ 240 OSMAN ERCAN ANTALYA
245 MELİH CAN SAYGILI İSTANBUL 244 AHMETCAN DALCA MUĞLA
246 EMİRHAN KILINÇSOY KOCAELİ 247 MUSTAFA ALCAN ANTALYA
248 AHMET YILDIZ TOKAT 249 VEYSEL SARIKAYA ÇORUM
250 RAMAZAN YILDIRIM ANTALYA 252 RAMAZAN ALKAN ANTALYA
255 İRFAN TOPRAK SAMSUN 256 MEHMET ASLAN ANTALYA
258 DOĞAN DURAN SAMSUN 257 EMRULLAH DEMİREL BALIKESİR
261 ÖZGÜRCAN DUMAN SAKARYA 260 ABBDULKADİR ER ANTALYA
263 KADİR LACİN ANTALYA 264 AHMET SUAT SAVUN ANTALYA
265 SAMET UZUN TOKAT 266
MURAT SEFA
CİHANGİR İSTANBUL
268 MUSTAFA YANAL ANTALYA 269 SİNAN KARAKURT BURSA
271
MUHAMMED EMİN
KARA KIRIKKALE 270 SERDAR UĞURLU SAMSUN
275 FATİH ÜNAL SİNOP 273
AHMET MELİH
AKDENİZLİ KOCAELİ
276 ENSAR BIYIK BALIKESİR 277 VERKEHAN ÖZHAN SİNOP
278 FURKAN KÖSEOĞLU BALIKESİR 279 VEYSEL KARAGÖZ ANTALYA
282 MUSTAFA BORUCU ANTALYA 280 SEZER UĞUR DENİZ SAKARYA
283 MURAT ERDOĞAN İSTANBUL 284 BURAK KOÇ BURDUR
285 AZİZ KÖRK ANTALYA 287 İZZET ALPEREN TOP ISPARTA
288 SAMET GÖKMEN BARTIN 290 KAAN GÜMÜŞ KARABÜK
292 DURALİ KIRBIYIK ANTALYA 291 HULKİ CAN KURT ISPARTA
293 SAMET ERYILMAZ BALIKESİR 294 YAĞIZ ATMACA MUĞLA
296 OSMAN İRFAN ALPAT BURSA 295 CAVİT İLHAN BALIKESİR
299 ALİ BATU ANTALYA 297 ALİŞ AKGÜN İSTANBUL

Halil DUMAN Tur ATLADI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.