657. Kırkpınar Başaltı Boy Tüm Sonuçlar

BAŞALTI. Katılan Pehlivan Sayısı: 75. Derece Yapanlar:
1. ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR
2. FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA
3. CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA
3. TANJU GEMİCİ KOCAELİ

BAŞALTI BOY
S.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: S.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1. ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR
2. FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA
3. CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA
3. TANJU GEMİCİ KOCAELİ

 

BAŞALTI BOYU GÜREŞLERİ
6. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR 1 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA
3 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA 4 TANJU GEMİCİ KOCAELİ

BAŞALTI BOYU GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 TANJU GEMİCİ KOCAELİ 1 ÖZKAN YILMAZ ANKARA
4 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR 3 OĞUZ KARA ANTALYA
6 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA 5 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA
7 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA 8 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ

BAŞALTI BOYU GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA 2 BURAK KAYA YALOVA
3 MENDERES SALTIK İZMİR 4 EKREM AKIN KOCAELİ
5 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ 6 TOLGA TURAN ANTALYA
TUR ATLAYANLAR
7 MÜREN KUTLU İSTANBUL 14 TANJU GEMİCİ KOCAELİ
8 ÖMER FARUK KALENDER ÇORUM 15 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA
9 OĞUZ KARA ANTALYA 16 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA
10 MESUT ÖZGÜL ÇANAKKALE 17 MUSTAFA TAŞ ANTALYA
11 ŞAHİN BİLİCİ ANKARA 18 YUSUF TATLI KOCAELİ
12 SİNAN KAYA ANTALYA 19 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR
13 ÖZKAN YILMAZ ANKARA  

 

BAŞALTI BOYU GÜREŞLERİ

  1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 ŞAHİN BİLİCİ ANKARA 1 BURHAN ŞAHİN ANKARA
3 ÖZKAN YILMAZ ANKARA 4 NAZMİ ŞAHİN ANTALYA
5 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA 6 RIFAT POYRAZ KOCAELİ
7 MUSTAFA TAŞ ANTALYA 8 MUSTAFA YENİSANCAK KOCAELİ
9 MENDERES SALTIK İZMİR 10 HASAN BORUCU ANTALYA
11 SİNAN KAYA ANTALYA 12 MUSTAFA SEÇİM ANTALYA
13 BURAK KAYA YALOVA 14 DAVUT CANSEV ANTALYA
16 YUSUF TATLI KOCAELİ 15 HÜSEYİN CİVELEK İSTANBUL
18 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ 17 CEMALİ KÜÇÜKGÜÇLÜ ANTALYA
19 MÜREN KUTLU İSTANBUL 20 EMİN ÖZTÜRK KAYSERİ
21 MESUT ÖZGÜL ÇANAKKALE 22 FERİDUN ÇATAK ANKARA
23 EKREM AKIN KOCAELİ 24 KAZIM SAN KOCAELİ
26 OĞUZ KARA ANTALYA 25 KENAN AYDIN ANTALYA
27 ÖMER FARUK KALENDER ÇORUM 28 FARUK KOCA ANTALYA
29 TOLGA TURAN ANTALYA 30 SONER TOTU EDİRNE
32 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR 31 TANSEL UMUT EDİRNE
33 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA 34 GÖKHAN ÖZ BALIKESİR
35 TANJU GEMİCİ KOCAELİ 36 HÜSEYİN KALAYCI SİVAS
38 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA 37 ABDÜLHAMİT ALTUN KOCAELİ

BAŞALTI BOYU GÜREŞLERİ

  1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 NAZMİ ŞAHİN ANTALYA 2 SERKAN DUMAN ANTALYA
3 HASAN BORUCU ANTALYA 4 OKTAY SANCAK ARTVİN
5 MÜREN KUTLU İSTANBUL 6 BARIŞ KATMERLİKAYA BURSA
8 KAZIM SAN KOCAELİ 7 AHMET ARICI ANKARA
9 MUSTAFA TAŞ ANTALYA 10 ASİL ÇELİK EDİRNE
11 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA 12 EMRE GÜRBÜZ KOCAELİ
13 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR 14 HASAN ERGİN ANKARA
16 OĞUZ KARA ANTALYA 15 OSMAN ASLAN ANTALYA
18 ŞAHİN BİLİCİ ANKARA 17 ALİ BÖNCEOĞLU BALIKESİR
19 TOLGA TURAN ANTALYA 20 ABDULLAH KAÇMAZOĞLU KOCAELİ
22 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA 21 ALİ İMAMOĞLU KOCAELİ
23 RIFAT POYRAZ KOCAELİ 24 MUHAMMED SADİN BAKIR İSTANBUL
26 TANSEL UMUT EDİRNE 25 UÇAR DEDE ANTALYA
28 EKREM AKIN KOCAELİ 27 MUSTAFA CEBECİ SİVAS
30 MENDERES SALTIK İZMİR 29 MUSTAFA OKULU ANTALYA
32 FARUK KOCA ANTALYA 31 HAKAN AYDOĞAN BURSA
34 MUSTAFA YENİSANCAK KOCAELİ 33 RECEP ÜSTÜNDAĞ ANTALYA
36 ABDÜLHAMİT ALTUN KOCAELİ 35 HAKKI CEYLAN ERZURUM
38 HÜSEYİN CİVELEK İSTANBUL 37 İSMAİL VAROL ANTALYA
39 BURAK KAYA YALOVA 40 İLYAS YILDIRIM TOKAT
41 BURHAN ŞAHİN ANKARA 42 BAYRAM DOĞAN AMASYA
43 HÜSEYİN KALAYCI SİVAS 44 MEHMET KÜÇÜKKARACUCU ANTALYA
46 SİNAN KAYA ANTALYA 45 ERCAN GENÇDOĞAN KOCAELİ
48 YUSUF TATLI KOCAELİ 47 ADEM USTAOĞLU BURSA
49 EMİN ÖZTÜRK KAYSERİ 50 ABDULKADİR SARAÇ AMASYA
   
51 DAVUT CANSEV ANTALYA 52 ENGİN DAĞLI ANKARA
53 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ 54 ADEM KARA İSTANBUL
55 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA 56 YÜCEL SERİNKAN KOCAELİ
58 ÖMER FARUK KALENDER ÇORUM 57 MUSTAFA BULGAN SAKARYA
59 KENAN AYDIN ANTALYA 60 ÖZTÜRK KORKMAZ ANKARA
61 GÖKHAN ÖZ BALIKESİR 62 RAŞİT AYSEL DENİZLİ
64 CEMALİ KÜÇÜKGÜÇLÜ ANTALYA 63 OSMAN KARATAŞ ANTALYA
65 SONER TOTU EDİRNE 66 DÜNDAR ŞAN ANKARA
68 FERİDUN ÇATAK ANKARA 67 FATİH KANBUR ANKARA
70 TANJU GEMİCİ KOCAELİ 69 ATİLLA BALCI ADANA
72 ÖZKAN YILMAZ ANKARA 71 HASAN GÜZELLER ANTALYA
73 MESUT ÖZGÜL ÇANAKKALE 74 MERT ÇALOĞLU SAMSUN
TUR ATLAYAN  
75 MUSTAFA SEÇİM ANTALYA