656. Kırkpınar Destek Küçük Boy 1. Tur

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 SAMET OCAK ANTALYA 3 RECEP AVCI ÇANAKKALE
6 OĞUZHAN EKER İSTANBUL 5 ENGİN BOZKURT ÇANAKKALE
7 ÜMİT SASA ZONGULDAK 9 SADIK YILDIRIM BURSA
11 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA 12 ÖMER ÖLMEZ HATAY
13 EMRE AKTAŞ SAKARYA 14 ŞAHİN ERKAN DÜZCE
15 CÜNEYT AKDİN ORDU 16 MUHAMMET EMİRHAN ZENGİN KOCAELİ
17 ALİ UZUN İSTANBUL 18 DENİZ YILMAZ ÇANAKKALE
19 AHMET HAN YILDIZ BALIKESİR 20 ALİ EREN GÜLÇAN KOCAELİ
21 KADİR KÖRK ANTALYA 22 SÜLEYMAN KANDEMİR BALIKESİR
24 KADİR YILMAZ KOCAELİ 23 GÖKHAN İRTEGÜN KOCAELİ
26 ABDULVASİ BALTA KOCAELİ 27 BERKAN ÇALIŞKAN ANKARA
33 RAFET GÜLGEÇ BALIKESİR 32 AHMET GÜR İSTANBUL
34 FATİH SAMET OĞAN ANTALYA 35 UFUK AKTAŞ BALIKESİR
38 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 36 YUNUS EMRE BAKIR BURSA
40 MERT CAN NAZLI ANTALYA 39 ARİF KUBAT MUĞLA
41 SAİT CAN SEVİM BALIKESİR 42 BURAKCAN AYYILDIZ ÇANAKKALE
45 AHMET GÖZ ANTALYA 43 EMİN AKBAY KOCAELİ
46 HASANCAN GÖKKAYA ANTALYA 47 MUSTAFA BUĞRA ÇELİK ANTALYA
51 ALPER HASAR ANTALYA 48 MELİH CAN KURAL BALIKESİR
54 HAZAR UYRALAR ÇANAKKALE 52 BEDİRHAN KAYAOĞLU SAMSUN
60 MAHMUT DEMİR BURSA 58 SONER ALTINTAŞ KOCAELİ
61 AHMET DERELİ BALIKESİR 62 YILMAZ YASAK MANİSA
66 OSMAN KAN ANTALYA 65 EMRE ALBAYRAK BURSA
68 ÖMER SELİM TAKAK ANTALYA 67 MEHMET LATİF AYDEDE KOCAELİ
69 MÜCAHİT DAĞCİ İSTANBUL 70 ALİ AKSU ANTALYA
72 KÜRŞAT SERT İZMİR 71 BAYRAM KAYA MUĞLA
73 MEHMET CAN ÇAKIR TOKAT 74 MURAT AKMAN MUĞLA
75 BAYRAM KARA ANTALYA 76 SERHAT KOCA BALIKESİR
79 EMİR SAYIN ANTALYA 78 BATUHAN ŞAHİN ANTALYA
81 YUNUS EMRE AKMAN KOCAELİ 80 BAYRAM ALİ İNCİ İZMİR
82 SONER TUNÇ ANTALYA 83 SADIK BUDAK SİNOP
84 BATUHAN GÜZEL ANTALYA 85 RECEP PALLAVUŞ MUĞLA
86 BURAK GÜMÜŞALAN YALOVA 87 FUAT SÜREN BALIKESİR
90 MUHAMMED CİHAT İSKENDER İSTANBUL 89 ADNAN AKİF GÖNÜL BALIKESİR
91 AHMET EMİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ 92 MUHAMMET UZUN KOCAELİ
94 KADİR KESKİN SAMSUN 93 OGÜN ERDÖL KOCAELİ
96 ABDULLAH ÖZER İSTANBUL 95 DOĞU KAĞAN MADEN SİNOP
99 ATAHAN ESER ANTALYA 97 UMUTCAN KASAP İSTANBUL
102 ALİ TAYYİP KAYA ANTALYA 100 BİLAL AKBIYIK ÇORUM
104 TUĞRUL MENEMENCİ İSTANBUL 103 ÖMER KILIÇ TEKİRDAĞ
107 BEYTULLAH TURHAN KASTAMONU 106 EMRE DUMAN KOCAELİ
110 YUSUF DURHAN İSTANBUL 109 MEHMET KEMERCİ ANTALYA
113 DURAN ÖZ TOKAT 111 YİĞİT BABACAN ANTALYA
118 ATAKAN ARSLAN ANTALYA 117 TAHA AKYILDIZ KOCAELİ
123 ALİ YILDIZ TOKAT 122 ÖMER ALİ ÇELİK ANTALYA
126 İBRAHİM COŞANAY ANTALYA 125 İSMAİL GÜLCÜ ANTALYA
128 SEFA SOYSAL TOKAT 127 ŞEVKET BURAK TÖNGÜŞLÜ ANTALYA
130 ENGİN KIRBİÇ EDİRNE 131 ABDULLAH AYHAN YILDIZ SAMSUN
132 ÇAĞRI CAN BAYRAM İSTANBUL 133 KUTLUHAN AVŞAR MERSİN
134 ABDİL CAN CEBBAR ANTALYA 135 SÜLEYMAN DURMAZ ANTALYA
137 ÖMER FARUK KARADENİZ İSTANBUL 138 ZEKİ ÇİMEN KOCAELİ
140 FERHAT ZİLELİ ANKARA 139 OSMAN ÖZDEMİR KOCAELİ
142 FATİH ÇETİNER BURDUR 143 OKTAY TEZCAN BALIKESİR
145 FERDİ CAN ÇORAPLI MANİSA 144 FATİH YERLİTAŞ KARABÜK
146 YAKUP AYDIN TOKAT 147 SELÇUK KAPLAN MUĞLA
148 SEDAT ERTUĞRUL YOKSUL MANİSA 151 UFUK YEŞİL BALIKESİR
155 GÖRKEM KESKİN SAMSUN 157 EMRE GÜMÜŞ KOCAELİ
158 OĞUZHAN ÜNAL KOCAELİ 159 MUHAMMED SAMET KURT KOCAELİ
160 YAVUZ ÖZEL KOCAELİ 161 MUSTAFA ÇAKIR ANTALYA
162 YILMAZ BAKAN BURSA 163
İSMAİL DEMİR
(KIRMIZI KART) ISPARTA
164 EMİRHAN ERDOĞAN SAMSUN 166 HASAN GÜLER ANTALYA
168 SELMAN ÖZDEMİR MUĞLA 169 SEMİH CUROĞLU SAKARYA

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
170 KEREM KAHYA KOCAELİ 174 NECATİ AÇAR ANTALYA
177 HAYATİ ERDOĞAN SAMSUN 176 AHMET DURUKAN ANTALYA
178 ESEF AKPINAR İSTANBUL 180 MUHAMMET İBRAHİM BOLAT İSTANBUL
181 ENES KABAK KOCAELİ 182 ONUR OKUTAN DÜZCE
183 GÖKHAN TULUK ANTALYA 184 HASAN AYGÜN ZONGULDAK
187 HASAN GÜZELLER ANTALYA 185 HÜSEYİN OKUDAN ANTALYA
189 SAFFET GÜLTEKİN ZONGULDAK 188 OLCAY OKUR KOCAELİ
191 MEHMET FATİH ŞAHİN ANTALYA 190 İBRAHİM ÖZDEMİR ANTALYA
192 HAYRULLAH KEMAL TEKMEN SAKARYA 193 ÖMER ŞEN ÇANAKKALE
195 HÜSEYİN ÖZEN ANTALYA 196 MURAT BEKTAŞ KAHRAMANMARAŞ
200 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 201 KORAY ÖZTÜRK ANTALYA
202 AHMET ALVER SAMSUN 203 NİYAZİ ÇITAK ÇORUM
205 HAKAN İSOT İSTANBUL 204 BURAK KÖSE BALIKESİR
206 MERTAY DERNEKÇİ EDİRNE 208 ABDÜLBAKİ KÜÇÜKHIDIR EDİRNE
210 YAKUP GÜLE SAMSUN 211 İBRAHİM GÜNEL ANTALYA
215 ŞAKİR GÖKÇE BALIKESİR 212 SERDAR CENGİZ EDİRNE
216 ÖZCAN KODAL ANTALYA 218 BURHAN BATMAN ANTALYA
219 ADEM EMİROĞLU ANTALYA 221 FARUK ÇAVUŞOĞLU SAMSUN
225 BATINCAN ÖZAKBAŞ BALIKESİR 224 ARİFCAN DONUZCU EDİRNE
227
MUHAMMED ENES
KÖSEMUSUL SAKARYA 226 RAMAZAN UĞRAŞMIŞ KASTAMONU
230 MUZAFFER SAMET TURNA BURSA 228 ŞABAN YASİN GÜRKAN BURDUR
231 EMİRHAN SAYGI SAMSUN 232 ASIM BİLGİN KOCAELİ
233 ARDA DEDEOĞLU BALIKESİR 234 ALİCAN ÖZDEMİR ANTALYA
235 FERDİ TUNA SİNOP 237 BATUHAN SERTTAŞ BURDUR
240 ÖMER YENER ANTALYA 239 ONUR YILDIRIM KARABÜK
241 AHMET SATILMIŞ ISPARTA 242 AHMET ŞİŞMAN YALOVA
243 ERKAN TAŞ İSTANBUL 244 EVREN ÇOLAK EDİRNE
245 İSMET TOPACA ANTALYA 246 SERKAN MIRIK SAMSUN
248 HAKAN KESKİN BURSA 247 CENGİZ DERVİŞ EDİRNE
249 ENES DOĞAN ANTALYA 250 ERDOĞAN KOTO KOCAELİ
251 MÜCAHİT YETER İSTANBUL 252 ALİ ERSEN MANİSA
253 ALİHAN KÜÇÜKÇALGAZ ANTALYA 254 ŞERAFETTİN SERCAN AYDIN MANİSA
255 SELİMCAN KARAGÖZ SAKARYA 256 BAYAR KÜÇÜK ANTALYA
258 KEREM FEVZİ CEYLAN ANTALYA 257 AHMET MUHSİN GÖKMEN KOCAELİ
260 MUSTAFA CELAL BACAK İSTANBUL 259 TARIK ERKIŞ ANTALYA
262 DENİZCAN ÇIRAK ANKARA 261 SAFFETCAN KOCAEL MANİSA
265 OĞUZHAN SARHAN MUĞLA 263 OSMAN AKSOY BURDUR
266 YASİN ÖZEN ANTALYA 267 HAKAN TAŞ ANTALYA
270 EMRE RAMAZAN KILIÇ BALIKESİR 271 EMİR MUSTAFA ÖZDEMİR KOCAELİ
273 AYKUT AKKOYUNLU BURDUR 272 YUSUF CEYLAN SAKARYA
276 ALİ EFE ANTALYA 277 HAKAN SOYAL BARTIN
279 EMRE İNAN BURSA 278 YASİN SALMAN SAMSUN
280 HİMMET BAĞCAN ANKARA 281 ALİ KOCAİRİ ANTALYA
282 MUHAMMET ALİ ERYÜCEL ÇORUM 284 YÜCEL BAŞOĞLU BALIKESİR
285 ERDİNÇ YAVUZER MANİSA 286 HAMZA ZENGİN ANTALYA
287 UĞUR KARABULUT BURSA 288 ABDULHAMİT AK İSTANBUL
290 KEMAL YILMAZLAR ANTALYA 291 MERT YILDIZ ANTALYA
294 SEZER YILDIZ İSTANBUL 293 UĞUR ÖZDEMİR BALIKESİR

Okan Şen Balıkesir Tur atladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.