656. Kırkpınar Deste Orta Boy 1. Tur

DESTE ORTA BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
5 KEREM NURİ CAN SAMSUN 2 ALİ MERT ÇİFTÇİ ANTALYA
11 FATİH ERDOĞAN SAMSUN 6 FATİH KURNAZ ÇORUM
14 DOĞANCAN ERGİN ANKARA 13 EMİN CAN MERİÇ İSTANBUL
18 YASİN YÜKSEL SAKARYA 16 FARUK EMRE YILMAZ KARABÜK
24 FURKAN FARSAK ANTALYA 22 RECEP KARABATAK ANTALYA
28 EMİRHAN TOPAL BURSA 30 BAYRAM UĞUR ANTALYA
45 EYÜP KOZAN ANTALYA 33 KENAN KAYA BALIKESİR
46 ALPER ÇINAR İSTANBUL 49 İZZET GÜLER ANTALYA
51 ÖMER FARUK ÖZCAN SİNOP 58 CEMAL KEÇECİ ÇANAKKALE
66 OLCAY DEMİR BALIKESİR 59 TOLGA SEVER KIRKLARELİ
68 UĞUR BOLAT İSTANBUL 70 ÇAĞLAR AKGÜN MANİSA
76 YAŞAR USTA KOCAELİ 77 ALİ TURHAN KASTAMONU
81 VEYSEL ÇOLAK EDİRNE 79 CANER ÖZEN ANTALYA
82 BURAK ERDOĞAN SAKARYA 84 HÜSEYİN OKUDAN ANTALYA
86 RAMAZAN DOĞRU MANİSA 85 HAKTAN ANIL ELKILIÇ ÇANAKKALE
87
SÜLEYMAN
KOZAKOĞULLARI ANTALYA 90 YUSUF ŞENER KOCAELİ
95 İBRAHİM ÇAĞLAYAN ANTALYA 91 RAMAZAN SAYAN ÇANAKKALE
97 MUSTAFA KARAGÖZ SAKARYA 96 MÜSLİM GÜÇLÜ BALIKESİR
100 MEHMET EMRE GÖNÜL BALIKESİR 98 EMRE ÇUKUÖREN KASTAMONU
103 FARUK YILMAZ BURSA 102 SELAHATTİN DAVAZLI ANTALYA
108 HÜSEYİN SOĞUKOĞLU KOCAELİ 111 MUSTAFA YILDIZ ANTALYA
112 ARİF ÖZEN İSTANBUL 116 ENES İNALER BALIKESİR
119
MÜCAHİT FURKAN
ŞİMŞEK DÜZCE 117 MESUT ŞAHİN BURSA
122 SÜLEYMAN ÇETİN ANTALYA 124 YUSUF BULUT ANKARA
131 MİTHAT YAŞAR KOCAELİ 126 AHMET MESUT SAKA ÇANAKKALE
133 SONER KIZIL ANTALYA 132 SERKAN MAKAS EDİRNE
135 OĞUZHAN ÖZTÜRK ANTALYA 139
AHMET MUHAMMET
ÇELİK İZMİR
140 ABDULBAKİ KARA EDİRNE 146 ALEM ÖZBAKAN SAMSUN

DESTE ORTA BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
152 BATUHAN CEYLAN AMASYA 147 MÜCAHİT KAYA SAKARYA
158 ATAKAN MAKAS EDİRNE 160 SALİM ÇAKMAK SAMSUN
163 TOLGA ODABAŞI ANTALYA 164 ARİF ERYÜCEL ÇORUM
168 YILMAZ GENCER ANTALYA 166 EMRE TIRNAKSIZ ANTALYA
171 UMUT BAYRAKLI ANTALYA 169 MERT SAY SAMSUN
176 ŞABAN CAN KEYİK BALIKESİR 179 KENAN AKAN EDİRNE
186 TANER TAKI İSTANBUL 182
NİHAT BATUHAN
KEPEZ ANTALYA
189 UĞUR AKBAY KOCAELİ 187 MEHMET ÖZEN ANTALYA
193 AYKUT TURAN SAKARYA 192 BURAK BOZKURT BALIKESİR
199 SELÇUK KILIÇARSLAN KOCAELİ 197 HACI ABDULLAH DİLEK ANTALYA
202 ALİ TUNA ANTALYA 204 KADİR DAĞLI BALIKESİR
206 ÇETİN BEKEŞ EDİRNE 207 SELAHATTİN AVCI ANTALYA
210 FATİH YILDIRIM BURSA 209
MUSTAFA MECİT
UYSAL ISPARTA
215 OZAN CAN ÇELEBİ İSTANBUL 214 MEHMET İLTAR ANTALYA
225 BİLAL KAHRAMAN BURSA 222 EROL ÖZDEMİR BARTIN
230 HASAN AVŞAR MERSİN 229 BERKAY ALPTEKİN SİNOP
240 ALİ KAN ANTALYA 239 FURKAN ŞAHİN İSTANBUL
243 SERDAR SOLAK İSTANBUL 246 HASAN ECE MANİSA
252 FURKAN ÜRÜTÜKÇÜ EDİRNE 253 EMRE OĞUZ KASTAMONU
255 HASAN ERSOY ANTALYA 254 ALİHAN KOCABIYIK ANTALYA
257 TEMEL ALTINTAŞ İSTANBUL 259 OĞUZHAN ÖZEL KOCAELİ
264 TUFAN GÜZEL ANTALYA 266 AHMET CAN KARAGÖZ EDİRNE
272 ALİ DURUR ANTALYA 270 FURKAN ELBEYE ANTALYA
276 MUHAMMED GÖKMEN KOCAELİ 278
NURULLAH DAĞ
(KIRMIZI KART) ANKARA
TUR ATLAYANLAR
280
HÜSEYİNCAN
KARADUMAN KIRKLARELİ 289 OĞUZ SEFERTAŞ İSTANBUL
282 RAMAZAN SARI KOCAELİ 290 SEÇKİN DUMAN KOCAELİ
284 TALAT ATAHAN ÖZVAN EDİRNE 293 CİHAD DAĞ TOKAT
285 EMİN ÇAKMAK MUĞLA 294 KÜRŞAD KAAN MERT ANTALYA
286 YILMAZ YILDIZ SAKARYA 296 ÖZGÜR YİĞİT ÇORUM
287 SONER TEMİZ TOKAT 300 ALPAY ASSİ İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.