657. Kırkpınar Deste Küçük Boy Tüm Sonuçlar

DESTE- 1 (Deste Küçük) Boy. Katılan Pehlivan Sayısı: 242 Derece Yapanlar:
1. SERDAR YILDIRIM SAKARYA
2. EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE
3. SEFA YILMAZ ZONGULDAK
3. EMİRHAN SAYGI ORDU

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
7. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 1 EMİRHAN SAYGI ORDU
4 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 3 SEFA YILMAZ ZONGULDAK

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
6. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 EMİRHAN SAYGI ORDU 1 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA
4 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 3 GÖKHAN BALCI ANTALYA
5 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 6 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI
8 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 7 ÖMER AĞTAŞ İSTANBUL

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ
5. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 EMİRHAN SAYGI ORDU 2 ÜNAL KARABACAK ANTALYA
4 ÖMER AĞTAŞ İSTANBUL 3 ERKAN TAŞ İSTANBUL
6 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 5
AHMET EMİN
ÇAKIRKAYA KOCAELİ
8 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA 7 İSMAİL KÜÇÜKSOLAK ANTALYA
10 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 9 UMUR AYBEY BURSA
11 GÖKHAN BALCI ANTALYA 12 DOĞUKAN BAŞTUĞ ANKARA
14 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI 13 MURAT YILMAZLAR ANTALYA
16 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 15 YASİN ÖZEN ANTALYA

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
12 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI 7 EMRAH KAYA EDİRNE
26 ÖMER AĞTAŞ İSTANBUL 37 ÖZEN YASİN AKTAŞ ANKARA
57 ERKAN TAŞ İSTANBUL 39 ALPEREN ZEMHERİOĞLU ANKARA
60 AHMET EMİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ 76 HAMZA ZENGİN ANTALYA
86 GÖKHAN BALCI ANTALYA 94 UĞUR KARABULUT BURSA
99 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 116 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ
135 MURAT YILMAZLAR ANTALYA 124 MUHARREM AKMAN ANTALYA
156 İSMAİL KÜÇÜKSOLAK ANTALYA 141 BURAK SELVİ ANTALYA
180 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA 164 MUHARREM EMİR İZMİR
192 EMİRHAN SAYGI ORDU 194 İSMAİL DEMİR

(KIRMIZI KART)

ISPARTA
212 UMUR AYBEY BURSA 225 ADEM EMİROĞLU ANTALYA
233 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 240 ALİ TAYYİP KAYA ANTALYA
251 DOĞUKAN BAŞTUĞ ANKARA 252 FURKAN CEM GÖL ORDU
258 ÜNAL KARABACAK ANTALYA 269 ALPER ÖNAL ANTALYA
274 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 285 YUNUS BAYRAM ANTALYA
293 YASİN ÖZEN ANTALYA 288 HALİL DUMAN BALIKESİR

 

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
7 EMRAH KAYA EDİRNE 2 ALİ BATU ANTALYA
12 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI 17 MUHAMMED SEFA ÇİFTÇİ ANTALYA
26 ÖMER AĞTAŞ İSTANBUL 22 ÖMER YASİR GÖKKAYA ANTALYA
37 ÖZEN YASİN AKTAŞ ANKARA 33 ÖZGÜRCAN DUMAN SAKARYA
39 ALPEREN ZEMHERİOĞLU ANKARA 46 HASAN GÜLER ANTALYA
57 ERKAN TAŞ İSTANBUL 53 MUHAMMET OKAN ÇELEBİ SİNOP
60 AHMET EMİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ 67 TAYLAN ŞAHİN BİLGİN ANKARA
76 HAMZA ZENGİN ANTALYA 73 TURGUT AYBEY BURSA
86 GÖKHAN BALCI ANTALYA 79 ENGİN KIRBİÇ EDİRNE
94 UĞUR KARABULUT BURSA 92 YAKUP GÜLEN ORDU
99 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 107 MUSTAFA YANAL ANTALYA
116 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ 111 MEHMET KORKUT ANTALYA
124 MUHARREM AKMAN ANTALYA 129 ENES KIRIK ÇANAKKALE
135 MURAT YILMAZLAR ANTALYA 131 FARUK KIRTEPE İSTANBUL
141 BURAK SELVİ ANTALYA 149 AZİZ EMİR SARANLI EDİRNE
156 İSMAİL KÜÇÜKSOLAK ANTALYA 159 OKTAY SUSUZ ANTALYA
164 MUHARREM EMİR İZMİR 168 SİNAN YILDIZ KOCAELİ
180 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA 172 ALİ CİNGÖZ ANTALYA
192 EMİRHAN SAYGI ORDU 186 İBRAHİM HALİL ÇELİK YALOVA
194 İSMAİL DEMİR ISPARTA 202 FATİH KIRAT ANTALYA
212 UMUR AYBEY BURSA 209 KEMAL YILMAZLAR ANTALYA
225 ADEM EMİROĞLU ANTALYA 217 CANER ŞAHİN SAMSUN
233 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 231 OSMAN AYDEMİR ANTALYA
240 ALİ TAYYİP KAYA ANTALYA 244 ARDA DEDEOĞLU BALIKESİR
251 DOĞUKAN BAŞTUĞ ANKARA 247 GÖKTAN RAFİK ATEŞLİ DÜZCE
252 FURKAN CEM GÖL ORDU 256 ENES MALİK ÖZTÜRK İSTANBUL
258 ÜNAL KARABACAK ANTALYA 265 SAMET ERYILMAZ BALIKESİR
269 ALPER ÖNAL ANTALYA 272 ARİF KUBAT MUĞLA
274 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 278 AHMET ÖZLÜ KOCAELİ
285 YUNUS BAYRAM ANTALYA 279 MEHMET ÖĞÜT MUĞLA
288 HALİL DUMAN BALIKESİR 289 HASAN ORAKÇI İSTANBUL
293 YASİN ÖZEN ANTALYA 299 EMİN ERDOĞAN BALIKESİR

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 ALİ BATU ANTALYA 3 ENES AKIN SAKARYA
7 EMRAH KAYA EDİRNE 6 OĞUZHAN TAYYAR İSTANBUL
12 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI 10 MUHAMMED FURKAN OĞUZ KIRIKKALE
17 MUHAMMED SEFA ÇİFTÇİ ANTALYA 15 AYKUT KARADEMİR ÇANAKKALE
22 ÖMER YASİR GÖKKAYA ANTALYA 20 TALHA NAZLI KIRKLARELİ
26 ÖMER AĞTAŞ İSTANBUL 27 ANIL CANER ÜSTÜNDAĞ ANTALYA
33 ÖZGÜRCAN DUMAN SAKARYA 31 ONUR OKUTAN DÜZCE
37 ÖZEN YASİN AKTAŞ ANKARA 34 DENİZCAN ÇIRAK ANKARA
39 ALPEREN ZEMHERİOĞLU ANKARA 41 AHMET TALHA OKUMUŞ BURSA
46 HASAN GÜLER ANTALYA 44 HALİL ŞENTÜRK ANTALYA
53 MUHAMMET OKAN ÇELEBİ SİNOP 48 FURKAN ORAL YALOVA
57 ERKAN TAŞ İSTANBUL 55 MUHAMMED ALİ AYDIN BALIKESİR
60 AHMET EMİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ 61 EMRE ÜLKER ANTALYA
67 TAYLAN ŞAHİN BİLGİN ANKARA 63 BERKAY BÜLÜÇ ANTALYA
73 TURGUT AYBEY BURSA 69 HAMZA ALTINTAŞ BALIKESİR
76 HAMZA ZENGİN ANTALYA 74 MUSTAFA ÇELİK MANİSA
79 ENGİN KIRBİÇ EDİRNE 80 ÖZEN ÇELİKTEN ÇANAKKALE
86 GÖKHAN BALCI ANTALYA 83 YUSUF DOĞAN ASKAR ÇANAKKALE
92 YAKUP GÜLEN ORDU 90 SEMİH CUROĞLU SAKARYA
94 UĞUR KARABULUT BURSA 96 YILMAZ BAKAN ANKARA
99 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 104 BEKİR ÇOBAN ANTALYA
107 MUSTAFA YANAL ANTALYA 108 MUHAMMED TALHA GALİP İSTANBUL
111 MEHMET KORKUT ANTALYA 112 SERKAN KAVAKLIKÜSE MUĞLA
116 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ 118 EMİR SAYIN ANTALYA
124 MUHARREM AKMAN ANTALYA 119 ŞEREF ÖZDEMİR ANTALYA
129 ENES KIRIK ÇANAKKALE 127 BATINCAN ÖZAKBAŞ BALIKESİR
131 FARUK KIRTEPE İSTANBUL 132 SAMED ÜNAL SİNOP
135 MURAT YILMAZLAR ANTALYA 139 MUSTAFA DAŞ ANTALYA
141 BURAK SELVİ ANTALYA 144 ABDULKADİR ER ANTALYA
149 AZİZ EMİR SARANLI EDİRNE 146 AHMET EFE SAR KOCAELİ
156 İSMAİL KÜÇÜKSOLAK ANTALYA 154 BERKAY ACAR BURDUR
159 OKTAY SUSUZ ANTALYA 160 ŞÜKRÜ MEHMET ÖNDEŞ TOKAT
,  
164 MUHARREM EMİR İZMİR 163 MELİH CAN SAYGILI İSTANBUL
168 SİNAN YILDIZ KOCAELİ 170 HÜSEYİN OKUDAN ANTALYA
172 ALİ CİNGÖZ ANTALYA 175 OSMAN EMİR ÜZER ANTALYA
180 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA 183 MUSTAFA BORUCU ANTALYA
186 İBRAHİM HALİL ÇELİK YALOVA 184 MUHAMMET İBRAHİM BOLAT İSTANBUL
192 EMİRHAN SAYGI ORDU 189 FATİH VURAL İZMİR
194 İSMAİL DEMİR ISPARTA 199 NİHAT YARBA İSTANBUL
202 FATİH KIRAT ANTALYA 204 BAYRAM ALİ İNCİ İZMİR
209 KEMAL YILMAZLAR ANTALYA 211 OSMAN İRFAN ALPAT BURSA
212 UMUR AYBEY BURSA 216 FURKAN OCAKTAN BALIKESİR
217 CANER ŞAHİN SAMSUN 220 ZÜBEYİR SAYAN MANİSA
225 ADEM EMİROĞLU ANTALYA 222 ŞAHAN EKMEKÇİ ANTALYA
231 OSMAN AYDEMİR ANTALYA 228 HAMZA ER BALIKESİR
233 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 236 SONER KOCA BALIKESİR
240 ALİ TAYYİP KAYA ANTALYA 237 SELAMİ KORKUT ANTALYA
244 ARDA DEDEOĞLU BALIKESİR 242 ARDA AĞIÇ EDİRNE
TUR ATLAYANLAR
247 GÖKTAN RAFİK ATEŞLİ DÜZCE 274 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE
251 DOĞUKAN BAŞTUĞ ANKARA 278 AHMET ÖZLÜ KOCAELİ
252 FURKAN CEM GÖL ORDU 279 MEHMET ÖĞÜT MUĞLA
256 ENES MALİK ÖZTÜRK İSTANBUL 285 YUNUS BAYRAM ANTALYA
258 ÜNAL KARABACAK ANTALYA 288 HALİL DUMAN BALIKESİR
265 SAMET ERYILMAZ BALIKESİR 289 HASAN ORAKÇI İSTANBUL
269 ALPER ÖNAL ANTALYA 293 YASİN ÖZEN ANTALYA
272 ARİF KUBAT MUĞLA 299 EMİN ERDOĞAN BALIKESİR

 

 

DESTE KÜÇÜK BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 ALİ BATU ANTALYA 1 ÖMER HAN ÇETİN ANTALYA
3 ENES AKIN SAKARYA 4 DOĞUKAN AGÇE SAMSUN
6 OĞUZHAN TAYYAR İSTANBUL 5 MESUT SEZEK SAMSUN
7 EMRAH KAYA EDİRNE 8 İBRAHİM CAN ISPARTA
10 MUHAMMED FURKAN OĞUZ KIRIKKALE 11 EMİRHAN TAKAK ANTALYA
12 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI 13 AHMET SEZER ÜNAL ANKARA
15 AYKUT KARADEMİR ÇANAKKALE 16 MUSTAFA CELAL BACAK İSTANBUL
17 MUHAMMED SEFA ÇİFTÇİ ANTALYA 18 RAMAZAN YILDIRM ANTALYA
20 TALHA NAZLI KIRKLARELİ 19 DOĞUKAN ÇEVİK İSTANBUL
22 ÖMER YASİR GÖKKAYA ANTALYA 24 FURKAN DÖNMEZ KOCAELİ
26 ÖMER AĞTAŞ İSTANBUL 25 FATİH TUNA KIRIKKALE
27 ANIL CANER ÜSTÜNDAĞ ANTALYA 28 KENAN ŞAHİNER ANTALYA
31 ONUR OKUTAN DÜZCE 29 FURKAN ÜLÜK KOCAELİ
33 ÖZGÜRCAN DUMAN SAKARYA 32 EMİRHAN SOYDAN ANTALYA
34 DENİZCAN ÇIRAK ANKARA 36 MUTLU KÖK ANTALYA
37 ÖZEN YASİN AKTAŞ ANKARA 38 EMİRCAN BOĞAZ İSTANBUL
39 ALPEREN ZEMHERİOĞLU ANKARA 40 ALİ COŞGUN ANTALYA
41 AHMET TALHA OKUMUŞ BURSA 42 GÖKBAY ŞAHİN ANTALYA
44 HALİL ŞENTÜRK ANTALYA 45 EFKAN ÖZMETİN DÜZCE
46 HASAN GÜLER ANTALYA 47 TAHA UĞUR YAZĞAN ZONGULDAK
48 FURKAN ORAL YALOVA 49 OĞUZHAN BAŞTUĞ ANKARA
53 MUHAMMET OKAN ÇELEBİ SİNOP 52 AHMET MELİH AKDENİZLİ KOCAELİ
55 MUHAMMED ALİ AYDIN BALIKESİR 54 ABDULLAH AÇIŞ İZMİR
57 ERKAN TAŞ İSTANBUL 58 TUNAHAN ÇİVİTÇİ ANTALYA
60 AHMET EMİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ 59 OSMAN ERCAN ANTALYA
61 EMRE ÜLKER ANTALYA 62 UMUT YÜCE KOCAELİ
63 BERKAY BÜLÜÇ ANTALYA 66 RECEP TOMAŞ ANTALYA
67 TAYLAN ŞAHİN BİLGİN ANKARA 68 SAMET AKIN DENİZLİ
69 HAMZA ALTINTAŞ BALIKESİR 70 DURMUŞ YASİN BOZAN ANTALYA
73 TURGUT AYBEY BURSA 71 MUHARREM TUFAN ANTALYA
74 MUSTAFA ÇELİK MANİSA 75 SEZER UĞUR DENİZ SAKARYA
76 HAMZA ZENGİN ANTALYA 77 MEHMET BİNİCİ ERZURUM
79 ENGİN KIRBİÇ EDİRNE 78 FERDİ CAN ÇORAPLI MANİSA
80 ÖZEN ÇELİKTEN ÇANAKKALE 81 ADİL UZUN BALIKESİR
83 YUSUF DOĞAN ASKAR ÇANAKKALE 84 ENES ÇORAK BALIKESİR
86 GÖKHAN BALCI ANTALYA 85 BERKAY YILMAZ BALIKESİR
90 SEMİH CUROĞLU SAKARYA 89 YAĞIZ ATMACA MUĞLA
92 YAKUP GÜLEN ORDU 93 ALİCAN TÜRK KOCAELİ
94 UĞUR KARABULUT BURSA 95 ŞAHİN TORAKLI EDİRNE
96 YILMAZ BAKAN ANKARA 98 HASAN ÇADIR MUĞLA
99 SEFA YILMAZ ZONGULDAK 101 BATUHAN İMECİ ÇORUM
104 BEKİR ÇOBAN ANTALYA 105 EMİR CAN DEMİREL SİNOP
107 MUSTAFA YANAL ANTALYA 106 ALİ YALÇIN ZONGULDAK
108 MUHAMMED TALHA GALİP İSTANBUL 109 TAHA AKYILDIZ KOCAELİ
111 MEHMET KORKUT ANTALYA 110 KAĞAN ÇETİN KOCAELİ
112 SERKAN KAVAKLIKÜSE MUĞLA 113 RAMAZAN UĞRAMIŞ KASTAMONU
116 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ 115 ERKAN PUL İSTANBUL
118 EMİR SAYIN ANTALYA 117 İSA OKTAY GENÇ TEKİRDAĞ
119 ŞEREF ÖZDEMİR ANTALYA 122 VEYSEL SARIKAYA ÇORUM
124 MUHARREM AKMAN ANTALYA 123 TARIK ERKIŞ ANTALYA
127 BATINCAN ÖZAKBAŞ BALIKESİR 125 MUHAMMET ÇAĞRI İPEK ANTALYA
129 ENES KIRIK ÇANAKKALE 128 ENES TALHA KIZILHAN İZMİR
131 FARUK KIRTEPE İSTANBUL 130 MUSTAFA EMİRHAN DAMATOĞLU ÇORUM
132 SAMED ÜNAL SİNOP 134 MUHAMMET MUSTAFA SEFER ANTALYA
135 MURAT YILMAZLAR ANTALYA 136 MEHMET ASLAN ANTALYA
139 MUSTAFA DAŞ ANTALYA 137 RAMAZAN ALKAN ANTALYA
141 BURAK SELVİ ANTALYA 140 ÖZGÜR ULUGÖL EDİRNE
144 ABDULKADİR ER ANTALYA 142 AHMET KAAN KARA ANTALYA
146 AHMET EFE SAR KOCAELİ 147 MUHARREM KAVAK İSTANBUL
149 AZİZ EMİR SARANLI EDİRNE 148 GÖKHAN TULUK ANTALYA
154 BERKAY ACAR BURDUR 150 MURAT YEĞİTOĞLU EDİRNE
156 İSMAİL KÜÇÜKSOLAK ANTALYA 155 FEVZİ KESKİN İZMİR
159 OKTAY SUSUZ ANTALYA 157 MUHAMMED EMİN KARA KIRIKKALE
160 ŞÜKRÜ MEHMET ÖNDEŞ TOKAT 161 MEHMET ŞENGÜL KOCAELİ
163 MELİH CAN SAYGILI İSTANBUL 162 FURKAN DEMİR MANİSA
164 MUHARREM EMİR İZMİR 165 MURAT ERDOĞAN İSTANBUL
168 SİNAN YILDIZ KOCAELİ 166 ÖMER ÇELİK ANTALYA
170 HÜSEYİN OKUDAN ANTALYA 169 İBRAHİM BEŞKANAT YALOVA
172 ALİ CİNGÖZ ANTALYA 174 HALİL İBRAHİM KOÇ İSTANBUL
175 OSMAN EMİR ÜZER ANTALYA 176 BERKEHAN ÖZHAN SİNOP
180 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA 179 NİYAZİ ÇITAK ÇORUM
183 MUSTAFA BORUCU ANTALYA 181 CEMAL KARADENİZ ÇANKIRI
184 MUHAMMET İBRAHİM BOLAT İSTANBUL 185 METİN KARAMAÇA MUĞLA
186 İBRAHİM HALİL ÇELİK YALOVA 187 FURKAN ÇAY İSTANBUL
189 FATİH VURAL İZMİR 188 OĞUZ BİRCAN ASLAN ORDU
192 EMİRHAN SAYGI ORDU 193 EFE ANIL AL ÇORUM
194 İSMAİL DEMİR ISPARTA 195 ALİ KOÇAK MUĞLA
199 NİHAT YARBA İSTANBUL 200 HASAN CAN ÇAKIR BALIKESİR
202 FATİH KIRAT ANTALYA 201 HAKAN TEMEL İSTANBUL
204 BAYRAM ALİ İNCİ İZMİR 207 ALİ GÜÇLÜ ANTALYA
209 KEMAL YILMAZLAR ANTALYA 208 MEHMET KEMERCİ ANTALYA
211 OSMAN İRFAN ALPAT BURSA 210 FERHAT BOZKUŞ İSTANBUL
212 UMUR AYBEY BURSA 214 AHMETCAN DALCA MUĞLA
216 FURKAN OCAKTAN BALIKESİR 215 ONUR AKKAYA ORDU
217 CANER ŞAHİN SAMSUN 218 İSMAİL AKMAYA KOCAELİ
220 ZÜBEYİR SAYAN MANİSA 219 İSMAİL TOPAL ANTALYA
222 ŞAHAN EKMEKÇİ ANTALYA 223 ENES ÇANAK SAKARYA
225 ADEM EMİROĞLU ANTALYA 226 HALİL ÇETKİN ANTALYA
228 HAMZA ER BALIKESİR 227 KADİR LACİN ANTALYA
231 OSMAN AYDEMİR ANTALYA 230 HÜSEYİN YAKAN BALIKESİR
233 SERDAR YILDIRIM SAKARYA 232 YUSUF ALPER ELDEM İSTANBUL
236 SONER KOCA BALIKESİR 234 MUSA ÖZER YURDAKUL ANTALYA
237 SELAMİ KORKUT ANTALYA 238 SERKAN ORHAN SAMSUN
240 ALİ TAYYİP KAYA ANTALYA 239 EMRE DUMAN KOCAELİ
242 ARDA AĞIÇ EDİRNE 241 ORHAN SÖZER TEKİRDAĞ
244 ARDA DEDEOĞLU BALIKESİR 243 SERHAT ÇAKIR BALIKESİR
247 GÖKTAN RAFİK ATEŞLİ DÜZCE 245 SEFER ERBAŞ BALIKESİR
251 DOĞUKAN BAŞTUĞ ANKARA 248 MUHAMMET CAN DEMİR MANİSA
252 FURKAN CEM GÖL ORDU 253 MUHAMMET ORHAN KOCAELİ
256 ENES MALİK ÖZTÜRK İSTANBUL 255 SANAYİF BOZBAY BALIKESİR
258 ÜNAL KARABACAK ANTALYA 261 AZİZ KÖRK ANTALYA
265 SAMET ERYILMAZ BALIKESİR 263 EMREHAN YAVUZ İSTANBUL
269 ALPER ÖNAL ANTALYA 268 MAHMUT EMİN GÜÇ KOCAELİ
272 ARİF KUBAT MUĞLA 271 MUSTAFA ALCAN ANTALYA
274 EMRE AYYILDIZ ÇANAKKALE 275 TUNAHAN KÖSE KOCAELİ
278 AHMET ÖZLÜ KOCAELİ 276 MURAT EMİR ÖNAL ANTALYA
279 MEHMET ÖĞÜT MUĞLA 282 ABDULKADİR SAYDAM İSTANBUL
285 YUNUS BAYRAM ANTALYA 284 CELAL MERT BALCI TOKAT
288 HALİL DUMAN BALIKESİR 286 TOLGAHAN KURU ANTALYA
289 HASAN ORAKÇI İSTANBUL 292 SAMET ÖZDEMİR ÇANAKKALE
293 YASİN ÖZEN ANTALYA 295 SERKAN AL TOKAT
299 EMİN ERDOĞAN BALIKESİR 298 İSMAİL KARALTI MANİSA