656. Kırkpınar Minik 1 Boy 1. Tur

MİNİK-1 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
6
HÜSEYİN AHMET
KARACAN ANTALYA 1 ÜNAL YİĞİT TÜFEKÇİ SAMSUN
7 ONUR CAN SİNOP 8 ABDURRAHMAN TEKİN İSTANBUL
12 NAZİF KAAN YILMAZ ANTALYA 11 ERTUĞRUL İĞAN MUĞLA
21 EMİRHAN KÜÇÜKTURAN BALIKESİR 14 SAMET AKYÜZ BURSA
24 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK 22 SERDAR HİLAL BURDUR
25 MUHAMMET ZEKİ
KARAARSLAN KOCAELİ 27 BURAK YILMAZ SAMSUN
37 HÜSEYİN MERT TUNCER ANTALYA 39 ENES ZORLU İSTANBUL
40 AHMET KIZIL ANTALYA 41 DENİZHAN OGUN İSTANBUL
42 NAZİF YALÇIN ANTALYA 47 KEREM CEM PATLICAN EDİRNE
48 SEZAİ AKIN TEKİRDAĞ 49 EFE ÇAYLI EDİRNE
51 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR 52 GAFFAR OKAN
TÜRKMEN BALIKESİR
53 BATUHAN KUCUR İSTANBUL 57 AŞKIN GÖNÜLTAŞ SAMSUN
59 EFE KAAN YILDIRIM MUĞLA 58 ALPER ERSÖZ EDİRNE
60 DURDALİ KAPLAN ANTALYA 62 SALİH CAN TOPCU ANTALYA
63 TOYGU SASI SİNOP 64 MÜCAHİT USLU DÜZCE
66 ERDOĞAN ERDEM ANTALYA 67 HALİL İBRAHİM
ALPAGUT BURSA
68 YUSUF SINAKÇI MUĞLA 70 ENGİN AKTAŞ İSTANBUL
71 AHMET ÖZKAN BALIKESİR 72 TUNAHAN BATIR İSTANBUL
77 TURGUT RASİM DEMİR MUĞLA 76 EMİR KOZAN ANTALYA
80 ABDULLAH ŞENVARICI TOKAT 78 KADİR AKAR İSTANBUL
82 ŞABAN KILINÇ ANTALYA 81 EMİRHAN İLKYOL İSTANBUL
83 HALİL CEYLAN ANTALYA 84 ORÇUN ALKAN İSTANBUL
85 CEMAL SEZGİN SAMSUN 86 ENES OLGUN YALOVA
87 ARDA ÇETİN ANTALYA 88 NURİ SEFA KÖKÇE ANTALYA
89 YUSUF KULALI İSTANBUL 92 ELBATIL ALPAT TOKAT
98 SEZGİN KOŞAR İSTANBUL 93 ERKAN ATEŞ BALIKESİR
101 AYDIN CAN BALCI İSTANBUL 103 ALİ TAHA AKBAYIR KOCAELİ
105 FERHAT YİĞİT ÇORUM 104 HÜSEYİN AYANOĞLU ANTALYA
106 ÖZER ÖZGÜR ASLAN İSTANBUL 112 KADİRCAN YARAR BALIKESİR
113 OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA 116 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA
119 OSMAN KÖKÇE ANTALYA 122 DAVUT YILMAZ ZONGULDAK
127 ENVER KAZIMOĞLU İSTANBUL 126 EMRE BAKIR EDİRNE
130 GÜVEN CAN TÜRKOĞLU YALOVA 129 EROL AL ÇANKIRI
134 KUTAY ÇÖKEREN SİNOP 135 ERSİN EREN AVCIL EDİRNE
138 CANER AYAZ EDİRNE 140 HASAN TAV ANTALYA
143 FURKAN DURU EDİRNE 145 MEHMET ÇETİN BALIKESİR
146 HÜSEYİN EFE AKDEMİR ÇANAKKALE 148 EMİR CAN CANDAN ÇANAKKALE

MİNİK-1 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
154 HASAN ALTIOK EDİRNE 153 GÖKDENİZ SARI TEKİRDAĞ
157 ABDULLAH DUMAN KOCAELİ 155 YUNUS YAYKIN EDİRNE
159 METE HAN AKGÜL İSTANBUL 163 ARDA GÜNEYSU İSTANBUL
164 AHMET ÇAKMAK İSTANBUL 170 EREN KEMERLİ BALIKESİR
171 FATİH BİLDİŞ TOKAT 172 OĞUZHAN KARAYİĞİT ZONGULDAK
174 HÜSEYİN DENİZ
KABAKTAŞ İSTANBUL 178 İSMAİL ÇELİK BALIKESİR
184 YUNUS AKGÜL EDİRNE 180 KAAN KAYIMCAK ÇORUM
192 ALİ KAYA MUĞLA 189 MÜCAHİT SÜDÜPAK TEKİRDAĞ
194 MUSTAFA KAAN
TOKOĞLU ÇORUM 195 ADNAN YEŞİL HORZUM ANTALYA
197 YUSUF MEHMETOĞLU BURSA 196 DOĞANAY CİRİTOĞLU İSTANBUL
199 KADİRHAN YILMAZ
KARABIYIKLIDAN EDİRNE 198 MİKAYİL YÜKSEL TEKİRDAĞ
204 OĞULCAN YURDAKUL TEKİRDAĞ 205 OZAN DUMANER YALOVA
210 ABDULLAH GÜNGÖRDÜ TOKAT 206 ABDURRAHMAN
MUTLU SAKARYA
212 AHMET BUĞRA ÇAKIR SAMSUN 211 HAMZA AYHAN EROL EDİRNE
215 KAYA İSA BİLGİN BALIKESİR 217 ENSAR ŞAMİL MOTOR KOCAELİ
219 MERTCAN YILDIRIM BURSA 223 EMİR MÜCAHİT YILMAZ İSTANBUL
233 BARIŞ KEMAL YİĞİT KOCAELİ 230 RAMAZAN MELİH KAŞ ANTALYA
236 ABDULLAH TOP İSTANBUL 234 ENES NUMAN BATIR İSTANBUL
239 SEFA YILDIRIM TOKAT 238 MUHAMMET GÜVERCİN İSTANBUL
242 ARDA ERKAN
AVCUOĞLU İSTANBUL 241 HASAN AKGÜL EDİRNE
243 ARDA SERBEST EDİRNE 244 YUSUF İSLAM
BUĞDAYCI İSTANBUL
251 SABİR AYVAZOĞLU BURSA 255 SAİT PEHLİVAN MANİSA
260 İSHAK İŞLER SAMSUN 257 OĞUZHAN DİKME BALIKESİR
262 MUHİTTİNCAN ÇIKMAZ SAMSUN 261 KEREM KARAASLAN BALIKESİR
263 FATİH TOPRAK İSTANBUL 265 YAHYA KARADUMAN MUĞLA
269 EMİRHAN TAŞ İSTANBUL 267 AHMET İŞLER TOKAT
270 ADEM TEZEL TOKAT 272 BATI KAĞAN MADEN SİNOP
273 TUĞRUL EFE IŞIK TOKAT 274 FURKAN İNCİ İSTANBUL
276 NECİP BÜLBÜL BALIKESİR 277 ÖZGÜR ERBEY İSTANBUL
278 MELİH CAN YARBA İSTANBUL 283 AHMET ENSAR ÖZBEK DÜZCE
286 ENES BATUHAN BİLDİŞ TOKAT 287 YİĞİT KARLI TEKİRDAĞ
290 EYÜP TEKİN EDİRNE 297 AHMET YASİN KÜPELİ BALIKESİR
298 AHMET EMİNOĞLU İSTANBUL 299 BERKAN ERTAN EDİRNE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.