657. Kırkpınar Minik – 2 Boy Tüm Sonuçları

Minik 2 Boy Katılan Pehlivan: 138. Derece Yapanlar:
1. BATUHAN KUCUR ANTALYA
2. MUHİTTİN CAN ÇIKMAZ SAMSUN
3. ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL
3. MERTCAN YILDIRIM ANTALYA

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ
6. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 BATUHAN KUCUR İSTANBUL 1 ARDA ÇETİN ANTALYA
3 MUHİTTİNCAN ÇIKMAZ SAMSUN 4 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK
5 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL 6 FERHAT YİĞİT ÇORUM
7 MERTCAN YILDIRIM BURSA 8 HÜSEYİN EFE AKDEMİR BALIKESİR

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ
5. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 MUHİTTİNCAN ÇIKMAZ SAMSUN 1 ENES BATUHAN BİLDİŞ TOKAT
3 FERHAT YİĞİT ÇORUM 4 EMİRHAN İLKYOL İSTANBUL
6 MERTCAN YILDIRIM BURSA 5 YUSUF MEHMETOĞLU BURSA
8 HÜSEYİN EFE AKDEMİR BALIKESİR 7 AYDIN CAN BALCI İSTANBUL
9 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL 10 EMİRHAN ÖZTEKİN BURSA
11 ARDA ÇETİN ANTALYA 12 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR
14 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK 13 KUTAY ÇÖKEREN SİNOP
15 BATUHAN KUCUR İSTANBUL 16 TURGUT RASİM DEMİR MUĞLA

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
12 FERHAT YİĞİT ÇORUM 28 SERDAR HİLAL BURDUR
48 EMİRHAN İLKYOL İSTANBUL 53
EGE HASAN
KABLAN İSTANBUL
63
TURGUT RASİM
DEMİR MUĞLA 70 OSMAN KESKİN BURSA
73
MUHİTTİNCAN
ÇIKMAZ SAMSUN 91 ŞABAN KILINÇ ANTALYA
112 EMİRHAN ÖZTEKİN BURSA 101 NURİ SEFA KÖKÇE ANTALYA
128 ARDA ÇETİN ANTALYA 120 BÜNYAMİN AKSU İSTANBUL
141
ARDA ERKAN
AVCUOĞLU İSTANBUL 135 ALİ AYDIN ÇANAKKALE
158 MERTCAN YILDIRIM BURSA 161 OSMAN GÖKÇE ANTALYA
173
HÜSEYİN EFE
AKDEMİR BALIKESİR 182 ERSİN EREN AVCIL EDİRNE
190 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR 184
MUHAMMED RAŞİT
AKIN ANTALYA
206 KUTAY ÇÖKEREN SİNOP 208 AHMET KIZIL ANTALYA
226 BATUHAN KUCUR İSTANBUL 219 İSMAİL ÇELİK BALIKESİR
242 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK 235
HÜSEYİN SAMET
KARACAN ANTALYA
256 AYDIN CAN BALCI İSTANBUL 244
MUSTAFA ARDA
KOŞAR SAMSUN
273
ENES BATUHAN
BİLDİŞ TOKAT 267 YUNUS UNUTMAZ TOKAT
292
YUSUF
MEHMETOĞLU BURSA 294 ÇAĞAN KÖSE AMASYA

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR 
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
12 FERHAT YİĞİT ÇORUM 7 OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA
28 SERDAR HİLAL BURDUR 34 KAAN TORUNOĞLU ANTALYA
48 EMİRHAN İLKYOL İSTANBUL 42 FATİH KAYA ÇANKIRI
53 EGE HASAN KABLAN İSTANBUL 55 MUHAMMED HAMZA KAYNAK TOKAT
63 TURGUT RASİM DEMİR MUĞLA 60 YUNUS EMRE KARAKIŞ SAMSUN
70 OSMAN KESKİN BURSA 67 MEHMET KÜÇÜK ANTALYA
73 MUHİTTİNCAN  ÇIKMAZ SAMSUN 77 GAFFAR OKAN TÜRKMEN BALIKESİR
91 ŞABAN KILINÇ ANTALYA 98 KEREM KARAASLAN BALIKESİR
101 NURİ SEFA KÖKÇE ANTALYA 106 HALİL İBRAHİM ALPAGUT

(KIRMIZI KART)

BURSA
112 EMİRHAN ÖZTEKİN BURSA 111 İMDAT ALKAYALI ANTALYA
120 BÜNYAMİN AKSU İSTANBUL 114 ONUR CAN GÜNAY BALIKESİR
128 ARDA ÇETİN ANTALYA 121 DOĞUKAN ADALAR TOKAT
135 ALİ AYDIN ÇANAKKALE 134 BERK YILDIRIM İSTANBUL
141 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL 143 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA
158 MERTCAN YILDIRIM BURSA 149 GENCAY CAN BALIKESİR
161 OSMAN GÖKÇE ANTALYA 160 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ
173 HÜSEYİN EFE AKDEMİR BALIKESİR 168 MUHAMMET CAN KARAKUŞ BURDUR
182 ERSİN EREN AVCIL EDİRNE 175 ABDUL KERİM EROL İSTANBUL
184 MUHAMMED RAŞİT AKIN ANTALYA 186 YUSUF CEYLAN İSTANBUL
190 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR 194 ERTUĞRUL İĞAN MUĞLA
206 KUTAY ÇÖKEREN SİNOP 203 MEHMET YASİN SEVİNÇ TOKAT
208 AHMET KIZIL ANTALYA 212 VELİCAN AKKAYA ANTALYA
219 İSMAİL ÇELİK BALIKESİR 217 KADİRHAN YILMAZ KARABIYIKLIDAN EDİRNE
226 BATUHAN KUCUR İSTANBUL 231 ZAFER ÇELİK ANTALYA
235 HÜSEYİN SAMET KARACAN ANTALYA 233 KAYA İSA BİLGİN BALIKESİR
242 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK 237 NAZİF YALÇIN ANTALYA
244 MUSTAFA ARDA KOŞAR SAMSUN 250 MEHMET CAN KARASUNGUR EDİRNE
256 AYDIN CAN BALCI İSTANBUL 260 CANER AYAZ EDİRNE
267 YUNUS UNUTMAZ TOKAT 269 ATA SAMET AKMAN DÜZCE
273 ENES BATUHAN BİLDİŞ TOKAT 280 SEZGİN KOŞAR İSTANBUL
292 YUSUF MEHMETOĞLU BURSA 282 TALHA ÖZMEN ZONGULDAK
294 ÇAĞAN KÖSE AMASYA 299 UĞURCAN HUMAR BURSA

 

 

 

 

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
7 OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA 3 SÜLEYMAN ÇETİN BURSA
12 FERHAT YİĞİT ÇORUM 17 YUSUF KULALI İSTANBUL
28 SERDAR HİLAL BURDUR 24 UĞURCAN KOÇ SAMSUN
34 KAAN TORUNOĞLU ANTALYA 29 AHMET ÖZKAN BALIKESİR
42 FATİH KAYA ÇANKIRI 39 KADİR KESKİN MUĞLA
TUR ATLAYANLAR
48 EMİRHAN İLKYOL İSTANBUL 182 ERSİN EREN AVCIL EDİRNE
53 EGE HASAN KABLAN İSTANBUL 184 MUHAMMED RAŞİT AKIN ANTALYA
55 MUHAMMED HAMZA KAYNAK TOKAT 186 YUSUF CEYLAN İSTANBUL
60 YUNUS EMRE KARAKIŞ SAMSUN 190 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR
63 TURGUT RASİM DEMİR MUĞLA 194 ERTUĞRUL İĞAN MUĞLA
67 MEHMET KÜÇÜK ANTALYA 203 MEHMET YASİN SEVİNÇ TOKAT
70 OSMAN KESKİN BURSA 206 KUTAY ÇÖKEREN SİNOP
73 MUHİTTİNCAN  ÇIKMAZ SAMSUN 208 AHMET KIZIL ANTALYA
77 GAFFAR OKAN TÜRKMEN BALIKESİR 212 VELİCAN AKKAYA ANTALYA
91 ŞABAN KILINÇ ANTALYA 217 KADİRHAN YILMAZ KARABIYIKLIDAN EDİRNE
98 KEREM KARAASLAN BALIKESİR 219 İSMAİL ÇELİK BALIKESİR
101 NURİ SEFA KÖKÇE ANTALYA 226 BATUHAN KUCUR İSTANBUL
106 HALİL İBRAHİM ALPAGUT BURSA 231 ZAFER ÇELİK ANTALYA
111 İMDAT ALKAYALI ANTALYA 233 KAYA İSA BİLGİN BALIKESİR
112 EMİRHAN ÖZTEKİN BURSA 235 HÜSEYİN SAMET KARACAN ANTALYA
114 ONUR CAN GÜNAY BALIKESİR 237 NAZİF YALÇIN ANTALYA
120 BÜNYAMİN AKSU İSTANBUL 242 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK
121 DOĞUKAN ADALAR TOKAT 244 MUSTAFA ARDA KOŞAR SAMSUN
128 ARDA ÇETİN ANTALYA 250 MEHMET CAN KARASUNGUR EDİRNE
134 BERK YILDIRIM İSTANBUL 256 AYDIN CAN BALCI İSTANBUL
135 ALİ AYDIN ÇANAKKALE 260 CANER AYAZ EDİRNE
141 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL 267 YUNUS UNUTMAZ TOKAT
143 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA 269 ATA SAMET AKMAN DÜZCE
149 GENCAY CAN BALIKESİR 273 ENES BATUHAN BİLDİŞ TOKAT
158 MERTCAN YILDIRIM BURSA 280 SEZGİN KOŞAR İSTANBUL
160 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ 282 TALHA ÖZMEN ZONGULDAK
161 OSMAN GÖKÇE ANTALYA 292 YUSUF MEHMETOĞLU BURSA
168 MUHAMMET CAN KARAKUŞ BURDUR 294 ÇAĞAN KÖSE AMASYA
173 HÜSEYİN EFE AKDEMİR BALIKESİR 299 UĞURCAN HUMAR BURSA
175 ABDUL KERİM EROL İSTANBUL  

 

 

MİNİK-2 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
3 SÜLEYMAN ÇETİN BURSA 4 DURMUŞ ALİ KARAKUŞ ANTALYA
7 OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA 6 TAHA ÇAKMAK ÇORUM
12 FERHAT YİĞİT ÇORUM 13 MEHMET KARTAL TEKİRDAĞ
17 YUSUF KULALI İSTANBUL 21 EMİRHAN BOLAT İSTANBUL
24 UĞURCAN KOÇ SAMSUN 25 SEZAİ AKIN TEKİRDAĞ
28 SERDAR HİLAL BURDUR 26 ALİ EMİRHAN TANRIVERDİ İSTANBUL
29 AHMET ÖZKAN BALIKESİR 30 YUNUZ AKGÜL EDİRNE
34 KAAN TORUNOĞLU ANTALYA 32 ERKAN ATEŞ BALIKESİR
39 KADİR KESKİN MUĞLA 37 MUHAMMET ERGEN TEKİRDAĞ
42 FATİH KAYA ÇANKIRI 41 EFE İLHAN BALIKESİR
48 EMİRHAN İLKYOL İSTANBUL 49 EFE ÇAYLI EDİRNE
53 EGE HASAN KABLAN İSTANBUL 50 METEHAN AKGÜL İSTANBUL
55 MUHAMMED HAMZA KAYNAK TOKAT 54 HAMZA AYHAN EROL EDİRNE
60 YUNUS EMRE KARAKIŞ SAMSUN 59 BUĞRA CESUR ANTALYA
63 TURGUT RASİM DEMİR MUĞLA 65 KEREM GÖYKER SAMSUN
67 MEHMET KÜÇÜK ANTALYA 68 MÜCAHİT SÜDÜPAK TEKİRDAĞ
70 OSMAN KESKİN BURSA 69 ÖMER FARUK ŞAHİN SAMSUN
73 MUHİTTİNCAN  ÇIKMAZ SAMSUN 75 SEMİH ATILGAN ANTALYA
77 GAFFAR OKAN TÜRKMEN BALIKESİR 82 KEREM İZER ANTALYA
91 ŞABAN KILINÇ ANTALYA 85 MEHMET EFE SÖKMEN KOCAELİ
98 KEREM KARAASLAN BALIKESİR 97 BERAT KANAR YALOVA
101 NURİ SEFA KÖKÇE ANTALYA 103 KADİRCAN YARAR BALIKESİR
106 HALİL İBRAHİM ALPAGUT BURSA 107 EFE ŞAHAN BALIKESİR
111 İMDAT ALKAYALI ANTALYA 108 AHMET KÖMÜRCÜOĞLU BALIKESİR
112 EMİRHAN ÖZTEKİN BURSA 113 OSMAN ŞAHİN MUĞLA
114 ONUR CAN GÜNAY BALIKESİR 115 BATI KAĞAN MADEN SİNOP
120 BÜNYAMİN AKSU İSTANBUL 118 MİKAYİL YÜKSEL TEKİRDAĞ
121 DOĞUKAN ADALAR TOKAT 122 BEDİRHAN EFE ATAKLI SİNOP
128 ARDA ÇETİN ANTALYA 124 GÜRKAN AKMAN DÜZCE
134 BERK YILDIRIM İSTANBUL 133 ENSAR ŞAMİL MOTOR KOCAELİ
135 ALİ AYDIN ÇANAKKALE 138 MERT UÇAR ZONGULDAK
141 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL 142 EMİRHAN ÇELEBİ AMASYA
143 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA 144 YASİN TURAN İSTANBUL
149 GENCAY CAN BALIKESİR 148 EREN ZABTİYE EDİRNE
158 MERTCAN YILDIRIM BURSA 151 MEHMET ZAFER SEÇİM ANTALYA
160 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ 159 BERKAN ERTAN EDİRNE
161 OSMAN GÖKÇE ANTALYA 166 ENES OLGUN YALOVA
168 MUHAMMET CAN KARAKUŞ BURDUR 167 YUSUF BAHÇE İSTANBUL
173 HÜSEYİN EFE AKDEMİR BALIKESİR 169 HASAN KULALI İSTANBUL
175 ABDUL KERİM EROL İSTANBUL 176 OĞULCAN KOÇ SAMSUN
182 ERSİN EREN AVCIL EDİRNE 181 SAİT PEHLİVAN MANİSA
184 MUHAMMED RAŞİT AKIN ANTALYA 183 YILMAZ EFE AKKUŞ ÇORUM
186 YUSUF CEYLAN İSTANBUL 185 AHMET EROĞLU BALIKESİR
190 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR 192 BERKAY AYDOĞMUŞ ANTALYA
194 ERTUĞRUL İĞAN MUĞLA 193 ARDA GÜNEYSU İSTANBUL
203 MEHMET YASİN SEVİNÇ TOKAT 201 MUHAMMED EMİN ÖZDEMİR TOKAT
206 KUTAY ÇÖKEREN SİNOP 207 BARAN AYDOĞAN İSTANBUL
208 AHMET KIZIL ANTALYA 211 EMİR KOZAN ANTALYA
212 VELİCAN AKKAYA ANTALYA 214 KUTAY GÜVEN EDİRNE
217 KADİRHAN YILMAZ KARABIYIKLIDAN EDİRNE 215 İBRAHİM ATİK BALIKESİR
219 İSMAİL ÇELİK BALIKESİR 223 İSMAİL SAYĞILI İSTANBUL
226 BATUHAN KUCUR İSTANBUL 224 MUHAMMED ALİ DUMAN TOKAT
231 ZAFER ÇELİK ANTALYA 227 EREN KEMERLİ BALIKESİR
233 KAYA İSA BİLGİN BALIKESİR 232 BERKAY EFE AYGÜN BALIKESİR
235 HÜSEYİN SAMET KARACAN ANTALYA 236 YUNUS EMRE ÇETİN KOCAELİ
237 NAZİF YALÇIN ANTALYA 238 VELİCAN ARAS KOCAELİ
242 ENSAR DANIŞMAZ ZONGULDAK 241 FETTAH YILMAZ MANİSA
244 MUSTAFA ARDA KOŞAR SAMSUN 243 SOYKAN AKAY KIRKLARELİ
250 MEHMET CAN KARASUNGUR EDİRNE 245 ARDA AKMEŞE MANİSA
256 AYDIN CAN BALCI İSTANBUL 253 ERDEM ÖRS EDİRNE
260 CANER AYAZ EDİRNE 261 YUSUF YILMAZ İSTANBUL
267 YUNUS UNUTMAZ TOKAT 262 ABDURRAHMAN MUTLU SAKARYA
269 ATA SAMET AKMAN DÜZCE 270 AZİZ FIRAT TOKAT
273 ENES BATUHAN BİLDİŞ TOKAT 271 ABDULLAH KEREM ULU TEKİRDAĞ
280 SEZGİN KOŞAR İSTANBUL 279 MUHAMMET EFE AYGÜN BALIKESİR
282 TALHA ÖZMEN ZONGULDAK 283 BEYTULLAH ÖZLÜ TOKAT
292 YUSUF MEHMETOĞLU BURSA 286 NAZİF KAAN YILMAZ ANTALYA
294 ÇAĞAN KÖSE AMASYA 293 ALPER ERSÖZ EDİRNE
299 UĞURCAN HUMAR BURSA 297 KAAN KAYIMCAK ÇORUM