656. Kırkpınar Teşvik 1 Boy 1. Tur

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
4 METİN YILDIZTAŞI EDİRNE 5
MEHMET DENİZ
KARAGÖZ ANTALYA
7 YİĞİT KARTAL EDİRNE 8 ABDULLATİF YILMAZ İSTANBUL
9 CANER KARA ÇANKIRI 10 ERKAN KAYAHAN BALIKESİR
16 KEREM KINIK İSTANBUL 12 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN
18 SEMİH TOMAŞ ANTALYA 17 BEKİRCAN NAZLI DENİZLİ
19 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL 22 MUHAMMET ALİ ŞÜKÜR SAMSUN
24 VEDAT SAYAN MANİSA 23
MUHAMMET EMİN
OĞUZ İSTANBUL
25 ÖMER BULUT ANTALYA 27 YUNUS EMRE BALCI İSTANBUL
28 FETHULLAH OĞUL ANTALYA 30 EMİR CAN AYDOĞAN TEKİRDAĞ
31 SEDAT SEYYAR ANTALYA 32 ŞÜKRÜ KAYA BURDUR
33 SADETTİN SAMET ÇALLI BALIKESİR 34 SENCER UÇAR MUĞLA
37 EREN ÖZDEMİR MUĞLA 36 RECEP BOZKURT BALIKESİR
40 MEHMET ÖZKAN ANTALYA 39
MUHARREM EREN
PALA KIRKLARELİ
41 RAMAZAN ERDOĞDU ANTALYA 42 AYHAN KARAKIŞ ANTALYA
43 EREN SAYIM SAMSUN 49 FIRAT ALPER YÜKSEL DÜZCE
51 ANIL CÜCÜLÜ MERSİN 50 ÜMİT TALHA SERÇELİ KARAMAN
55 GÖKDENİZ GÜNDOĞDU İSTANBUL 53 SERCAN SERİNKAN KOCAELİ
56 DARII MAKHMUDOV BURSA 59 KORAY CAN AKPINAR İSTANBUL
60 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA 62 SEMİH KARAYEL BURDUR
64 SÜLEYMAN SERT MUĞLA 63 HASAN GÖKALP ACAR MUĞLA
67 YUSUF ALİ ERDEN BALIKESİR 68 TAHİR ÇİFTÇİ EDİRNE
69
GÖRKEM
KARABIYIKLIDAN EDİRNE 70 SERHAT ATALAY ANTALYA
76 ŞABAN ULUTAŞ DENİZLİ 75 ALİM ÇOBAN ANTALYA
77 BİLAL MUTLU BALIKESİR 78 EREN YILMAZ SAMSUN
80 DOĞUŞ BUNARBAŞ EDİRNE 79 BARIŞ DURKUT ORDU
81 HAMZA ÖZER KOCAELİ 84
MEHMET ÇAĞAN
KARACA MUĞLA
87 UMUT ALTUĞ ALKAMA KOCAELİ 88 EMİR CAN AKPINAR İSTANBUL
89 MECİT BİÇAK BALIKESİR 90 EMİRHAN YAŞAR İSTANBUL
92 FATİH ALTUNTAŞ TOKAT 95 HALİL KURT ANTALYA
103 SALİH ENGİN MUĞLA 96
ABDULSAMET
ŞENTÜRK ÇANKIRI
106
BUĞRA ABDULLAH
KAZANCI İSTANBUL 110 FERHAT DEMİR BALIKESİR

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
4 METİN YILDIZTAŞI EDİRNE 5
MEHMET DENİZ
KARAGÖZ ANTALYA
7 YİĞİT KARTAL EDİRNE 8 ABDULLATİF YILMAZ İSTANBUL
9 CANER KARA ÇANKIRI 10 ERKAN KAYAHAN BALIKESİR
16 KEREM KINIK İSTANBUL 12 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN
18 SEMİH TOMAŞ ANTALYA 17 BEKİRCAN NAZLI DENİZLİ
19 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL 22 MUHAMMET ALİ ŞÜKÜR SAMSUN
24 VEDAT SAYAN MANİSA 23
MUHAMMET EMİN
OĞUZ İSTANBUL
25 ÖMER BULUT ANTALYA 27 YUNUS EMRE BALCI İSTANBUL
28 FETHULLAH OĞUL ANTALYA 30 EMİR CAN AYDOĞAN TEKİRDAĞ
31 SEDAT SEYYAR ANTALYA 32 ŞÜKRÜ KAYA BURDUR
33 SADETTİN SAMET ÇALLI BALIKESİR 34 SENCER UÇAR MUĞLA
37 EREN ÖZDEMİR MUĞLA 36 RECEP BOZKURT BALIKESİR
40 MEHMET ÖZKAN ANTALYA 39
MUHARREM EREN
PALA KIRKLARELİ
41 RAMAZAN ERDOĞDU ANTALYA 42 AYHAN KARAKIŞ ANTALYA
43 EREN SAYIM SAMSUN 49 FIRAT ALPER YÜKSEL DÜZCE
51 ANIL CÜCÜLÜ MERSİN 50 ÜMİT TALHA SERÇELİ KARAMAN
55 GÖKDENİZ GÜNDOĞDU İSTANBUL 53 SERCAN SERİNKAN KOCAELİ
56 DARII MAKHMUDOV BURSA 59 KORAY CAN AKPINAR İSTANBUL
60 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA 62 SEMİH KARAYEL BURDUR
64 SÜLEYMAN SERT MUĞLA 63 HASAN GÖKALP ACAR MUĞLA
67 YUSUF ALİ ERDEN BALIKESİR 68 TAHİR ÇİFTÇİ EDİRNE
69
GÖRKEM
KARABIYIKLIDAN EDİRNE 70 SERHAT ATALAY ANTALYA
76 ŞABAN ULUTAŞ DENİZLİ 75 ALİM ÇOBAN ANTALYA
77 BİLAL MUTLU BALIKESİR 78 EREN YILMAZ SAMSUN
80 DOĞUŞ BUNARBAŞ EDİRNE 79 BARIŞ DURKUT ORDU
81 HAMZA ÖZER KOCAELİ 84
MEHMET ÇAĞAN
KARACA MUĞLA
87 UMUT ALTUĞ ALKAMA KOCAELİ 88 EMİR CAN AKPINAR İSTANBUL
89 MECİT BİÇAK BALIKESİR 90 EMİRHAN YAŞAR İSTANBUL
92 FATİH ALTUNTAŞ TOKAT 95 HALİL KURT ANTALYA
103 SALİH ENGİN MUĞLA 96
ABDULSAMET
ŞENTÜRK ÇANKIRI
106
BUĞRA ABDULLAH
KAZANCI İSTANBUL 110 FERHAT DEMİR BALIKESİR

Tur Atlayan Yusuf DEMİRKURT – BURSA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.