657. Kırkpınar Teşvik – 1 Boy Tüm Sonuçlar

TEŞVİK- 1 Katılan Pehlivan Sayısı: 158 Derece yapanlar:
1. CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN ANTALYA
2. MUHAMMET ENES ÖZCAN MUĞLA
3. YASİN YEŞİL BALIKESİR
3. YUSUF KIRAT TOKAT

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ
7. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 1 YUSUF KIRAT
4 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 3 YASİN YEŞİL BALIKESİR

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ
6. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 2 EMRE BOZ ANTALYA
4 YUSUF KIRAT TOKAT 3 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA
5 YASİN YEŞİL BALIKESİR 6 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL
8 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 7 ARİF KANAR YALOVA

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ
5. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 YASİN YEŞİL BALIKESİR 2 SERKAN KARAKAŞ ANTALYA
3 YUSUF KIRAT TOKAT 4 HALİL İBRAHİM ÖZDİN SAMSUN
5 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 6 EMİRCAN KOCA BALIKESİR
7 ARİF KANAR YALOVA 8 MUHAMMET FATİH RENÇBER SAMSUN
9 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL 10 YUSUF MUŞTU BURSA
12
İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA
11 MUHAMMET HÜSEYİN
YILDIRIM KOCAELİ
14 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 13 FATİH ÖZGEN ÇANKIRI
15 EMRE BOZ ANTALYA 16 MELİH TÜRKER BALIKESİR

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR 
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
20 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 11 EMİRCAN ÇOLAK AMASYA
52 MELİH TÜRKER BALIKESİR 46 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR
65 YASİN YEŞİL BALIKESİR 88 KERİM UYSAL ÇORUM
112 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 101 CANER BAYSAL ZONGULDAK
133 EMİRCAN KOCA BALIKESİR 120 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL
137 MUHAMMET FATİH RENÇBER SAMSUN 140 SERHAT UYDAŞ BALIKESİR
149 FATİH ÖZGEN ÇANKIRI 151 İBRAHİM ÖZDEMİR SAMSUN
159 MUHAMMET HÜSEYİN YILDIRIM KOCAELİ 174 HİDAYET YOLCU BALIKESİR
197 YUSUF KIRAT TOKAT 188 ALİ MERCAN ÇALIŞIR TOKAT
206 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA 212 ERAY AKPINAR İSTANBUL
219 YUSUF MUŞTU BURSA 224 MEHMET CAN ÖZKAN ANTALYA
231 HALİL İBRAHİM ÖZDİN SAMSUN 232 SABİR AYVAZOĞLU BURSA
245 SERKAN KARAKAŞ ANTALYA 239 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA
262 EMRE BOZ ANTALYA 255 BERKAY BAĞ TOKAT
268 ARİF KANAR YALOVA 279 EMİRHAN  TAYFUR İSTANBUL
300 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL 289 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA

 

 

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
11 EMİRCAN ÇOLAK AMASYA 3 MİKRAİL BİLEN BURSA
20 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 34 MERT SARI ÇANAKKALE
46 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR 35 DOĞAN BEYAZİTLİ İSTANBUL
52 MELİH TÜRKER BALIKESİR 54 ENİS ÜLKÜ İSTANBUL
65 YASİN YEŞİL BALIKESİR 71 HÜSEYİN AYKUT ÇANAKKALE
88 KERİM UYSAL ÇORUM 74  

RECEP ÖRDEKTUNAY

EDİRNE
101 CANER BAYSAL ZONGULDAK 94 ÖZGÜR GÜREŞEN KOCAELİ
112 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 118 YUSUF YÜCEL BALIKESİR
120 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL 127 ZEKİ ALUÇ ANTALYA
133 EMİRCAN KOCA BALIKESİR 130 MÜCAHİT ATABEY İSTANBUL
137 MUHAMMET FATİH RENÇBER SAMSUN 139 CANER ETLİ SAMSUN
140 SERHAT UYDAŞ BALIKESİR 145 KIVANÇ CANSEVEN BALIKESİR
149 FATİH ÖZGEN ÇANKIRI 146 RAMAZAN CAN AKTAŞ İSTANBUL
151 İBRAHİM ÖZDEMİR SAMSUN 157 TALHA KORAY GÜMÜŞ ANTALYA
159 MUHAMMET HÜSEYİN YILDIRIM KOCAELİ 171 CANER YAYKIN EDİRNE
174 HİDAYET YOLCU BALIKESİR 183 HACI MEMİŞ KARABAKAL KASTAMONU
188 ALİ MERCAN ÇALIŞIR TOKAT 184 ARDA BATİ EDİRNE
197 YUSUF KIRAT TOKAT 193 FAİKHAN TEKİN SİNOP
206 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA 204 EROL KARTAL EDİRNE
212 ERAY AKPINAR İSTANBUL 211 SELİM AKSU ANTALYA
219 YUSUF MUŞTU BURSA 215 ERAY İNAL MANİSA
224 MEHMET CAN ÖZKAN ANTALYA 222 BAYRAM ACAR ANTALYA
231 HALİL İBRAHİM ÖZDİN SAMSUN 229 ALPARSLAN DAŞ İSTANBUL
232 SABİR AYVAZOĞLU BURSA 237 İSMET BATUHAN KARA ANTALYA
239 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA 242 BEYTULLAH ULUDAĞ ZONGULDAK
245 SERKAN KARAKAŞ ANTALYA 249 ALİOSMAN ÇELİK SAMSUN
255 BERKAY BAĞ TOKAT 254 İSHAK TAHTACI SAMSUN
262 EMRE BOZ ANTALYA 261 OĞULCAN YURDAKUL TEKİRDAĞ
268 ARİF KANAR YALOVA 270 SERCAN SERİNKAN KOCAELİ
279 EMİRHAN  TAYFUR İSTANBUL 276 BERİTAN POLAT TEKİRDAĞ
289 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA 284 YUSUF CAN BAFRA ORDU
300 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL 294 MUSTAFA CAN MIZRAK SAMSUN

 

 

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
3 MİKRAİL BİLEN BURSA 7 DİYAR EMİR BURSA
11 EMİRCAN ÇOLAK AMASYA 19 YUSUF KARAAĞAÇ BALIKESİR
20 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 28 OSMAN KESER MUĞLA
34 MERT SARI ÇANAKKALE 30 ENES KAZIM ALKAN İSTANBUL
35 DOĞAN BEYAZİTLİ İSTANBUL 37 AHMET KABACA EDİRNE
46 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR 44 FURKAN KARA EDİRNE
52 MELİH TÜRKER BALIKESİR 48 SÜLEYMAN YAZAR BALIKESİR
54 ENİS ÜLKÜ İSTANBUL 56 MAŞUK KARAHAN İSTANBUL
65 YASİN YEŞİL BALIKESİR 62 SERHAT BÜBER BURSA
71 HÜSEYİN AYKUT ÇANAKKALE 69 METEHAN YETİMHELLAÇ İSTANBUL
74  

RECEP ÖRDEKTUNAY

EDİRNE 79 SEDAT ER SAMSUN
88 KERİM UYSAL ÇORUM 82 HASAN EŞTER DOĞAN İSTANBUL
94 ÖZGÜR GÜREŞEN KOCAELİ 95 EYÜP TEKİN EDİRNE
101 CANER BAYSAL ZONGULDAK 111 SABRİ BAYAT MUĞLA
112 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 115 AHMET ARİF ALTIN İSTANBUL
TUR ATLAYANLAR
118 YUSUF YÜCEL BALIKESİR 215 ERAY İNAL MANİSA
120 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL 219 YUSUF MUŞTU BURSA
127 ZEKİ ALUÇ ANTALYA 222 BAYRAM ACAR ANTALYA
130 MÜCAHİT ATABEY İSTANBUL 224 MEHMET CAN ÖZKAN ANTALYA
133 EMİRCAN KOCA BALIKESİR 229 ALPARSLAN DAŞ İSTANBUL
137 MUHAMMET FATİH RENÇBER SAMSUN 231 HALİL İBRAHİM ÖZDİN SAMSUN
139 CANER ETLİ SAMSUN 232 SABİR AYVAZOĞLU BURSA
140 SERHAT UYDAŞ BALIKESİR 237 İSMET BATUHAN KARA ANTALYA
145 KIVANÇ CANSEVEN BALIKESİR 239 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA
146 RAMAZAN CAN AKTAŞ İSTANBUL 242 BEYTULLAH ULUDAĞ ZONGULDAK
149 FATİH ÖZGEN ÇANKIRI 245 SERKAN KARAKAŞ ANTALYA
151 İBRAHİM ÖZDEMİR SAMSUN 249 ALİOSMAN ÇELİK SAMSUN
157 TALHA KORAY GÜMÜŞ ANTALYA 254 İSHAK TAHTACI SAMSUN
159 MUHAMMET HÜSEYİN YILDIRIM KOCAELİ 255 BERKAY BAĞ TOKAT
171 CANER YAYKIN EDİRNE 261 OĞULCAN YURDAKUL TEKİRDAĞ
174 HİDAYET YOLCU BALIKESİR 262 EMRE BOZ ANTALYA
183 HACI MEMİŞ KARABAKAL KASTAMONU 268 ARİF KANAR YALOVA
184 ARDA BATİ EDİRNE 270 SERCAN SERİNKAN KOCAELİ
188 ALİ MERCAN ÇALIŞIR TOKAT 276 BERİTAN POLAT TEKİRDAĞ
193 FAİKHAN TEKİN SİNOP 279 EMİRHAN  TAYFUR İSTANBUL
197 YUSUF KIRAT TOKAT 284 YUSUF CAN BAFRA ORDU
204 EROL KARTAL EDİRNE 289 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA
206 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA 294 MUSTAFA CAN MIZRAK SAMSUN
211 SELİM AKSU ANTALYA 300 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL
212 ERAY AKPINAR İSTANBUL  

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
3 MİKRAİL BİLEN BURSA 6 MERTCAN KESİCİ KOCAELİ
7 DİYAR EMİR BURSA 8 MUSTAFA GÜNGÖR DENİZLİ
11 EMİRCAN ÇOLAK AMASYA 14 MEVLÜT CAN YAZIOĞLU BURSA
19 YUSUF KARAAĞAÇ BALIKESİR 16 YUNUS EMRE GÜNEY TEKİRDAĞ
20 CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN İSTANBUL 22 MUHAMMET GÜNGÖRMÜŞ BALIKESİR
28 OSMAN KESER MUĞLA 25 MUHAMMED BİLALÖZBAY KOCAELİ
30 ENES KAZIM ALKAN İSTANBUL 29 YUSUF ÇELİK BURSA
34 MERT SARI ÇANAKKALE 31 ENGİN KILINÇARSLAN YALOVA
35 DOĞAN BEYAZİTLİ İSTANBUL 36 ENES DOĞAN UZUNÇAR BALIKESİR
37 AHMET KABACA EDİRNE 41 YUSUF DİKENLİ MANİSA
44 FURKAN KARA EDİRNE 42 ÖMER ŞAHİN BALIKESİR
46 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR 47 MURATCAN YELERTUNA ANTALYA
48 SÜLEYMAN YAZAR BALIKESİR 50 TAYFUR KAYA MUĞLA
52 MELİH TÜRKER BALIKESİR 53 HASAN KABAN ANTALYA
54 ENİS USLU İSTANBUL 55 EMİRHAN TAŞ İSTANBUL
56 MAŞUK KARAHAN İSTANBUL 60 YAĞIZ ERAY ŞENEL BALIKESİR
62 SERHAT BÜBER BURSA 64 DURSUN FURKAN ÇALIŞKAN SAMSUN
65 YASİN YEŞİL BALIKESİR 66 AHMET LACİN ANTALYA
69 METEHAN YETİMHELLAÇ İSTANBUL 67 ARDA KUM BALIKESİR
71 HÜSEYİN AYKUT ÇANAKKALE 70 UMUT ATILGAN ANTALYA
74  

RECEP ÖRDEKTUNAY

EDİRNE 76 BURAK SÜL MUĞLA
   
79 SEDAT ER SAMSUN 80 AYHAN ENGİN DENİZLİ
82 HASAN EŞTER DOĞAN İSTANBUL 86 ATAKAN ŞANLI KIRKLARELİ
88 KERİM UYSAL ÇORUM 92 OSMAN KABRANLAR EDİRNE
94 ÖZGÜR GÜREŞEN KOCAELİ 93 HASAN MAZLUM EDİRNE
95 EYÜP TEKİN EDİRNE 98 HALİL İBRAHİM OĞUZ BALIKESİR
101 CANER BAYSAL ZONGULDAK 106 AHMET KAVLU ÇORUM
111 SABRİ BAYAT MUĞLA 110 OSMAN İNAL BURDUR
112 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA 113 EREN ESER BALIKESİR
115 AHMET ARİF ALTIN İSTANBUL 116 MUSTAFA CAN KURT KOCAELİ
118 YUSUF YÜCEL BALIKESİR 117 EMİR CAN CANDAN ÇANAKKALE
120 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL 123 BERKAY OK KOCAELİ
127 ZEKİ ALUÇ ANTALYA 125 MURSELİN MECEK ANTALYA
130 MÜCAHİT ATABEY İSTANBUL 131 RAMAZAN ÖZEN ANTALYA
133 EMİRCAN KOCA BALIKESİR 134 BURAK AKBAŞ ANTALYA
137 MUHAMMET FATİH RENÇBER SAMSUN 136 MEHMET BOĞA MANİSA
139 CANER ETLİ SAMSUN 138 MUHAMMED EMİN AKYILDIZ KOCAELİ
140 SERHAT UYDAŞ BALIKESİR 142 ERDOĞAN ERDEM ANTALYA
145 KIVANÇ CANSEVEN BALIKESİR 144 MUHAMMED DALKIRAN ANTALYA
146 RAMAZAN CAN AKTAŞ İSTANBUL 148 BUĞRA ABDULLAH KAZANCI İSTANBUL
149 FATİH ÖZGEN ÇANKIRI 150 İSMAİL SEZER BURDUR
151 İBRAHİM ÖZDEMİR SAMSUN 154 HÜSEYİN DENİZ MANİSA
157 TALHA KORAY GÜMÜŞ ANTALYA 158 POLAT ALTAŞ KOCAELİ
159 MUHAMMET HÜSEYİN YILDIRIM KOCAELİ 167 UMUT ALTUĞ ALKAMA KOCAELİ
171 CANER YAYKIN EDİRNE 169 SEFER TEKE BALIKESİR
174 HİDAYET YOLCU BALIKESİR 178 MUHAMMETCAN YORGUN BALIKESİR
183 HACI MEMİŞ KARABAKAL KASTAMONU 182 FURKAN DURU EDİRNE
184 ARDA BATİ EDİRNE 187 DAVUT YILMAZ ZONGULDAK
188 ALİ MERCAN ÇALIŞIR TOKAT 190 EBUBEKİR HİÇYILMAZ İSTANBUL
193 FAİKHAN TEKİN SİNOP 192 ENES AKÇA BALIKESİR
197 YUSUF KIRAT TOKAT 195 İBRAHİM ÖZDEMİR BALIKESİR
204 EROL KARTAL EDİRNE 198 YAĞIZ ENGİN ÇAKIR SAMSUN
206 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA 207 MUSTAFA FURKAN ATAKUL ÇANKIRI
211 SELİM AKSU ANTALYA 208 YUSF İSLAM DURMUŞ ZONGULDAK
212 ERAY AKPINAR İSTANBUL 213 OSMAN KORAY YILMAZ ANTALYA
215 ERAY İNAL MANİSA 216 MUHAMMET DEVRAN ÇIRAK BALIKESİR
219 YUSUF MUŞTU BURSA 217 FIRAT DALMIŞ MANİSA
222 BAYRAM ACAR ANTALYA 221 HASAN EYİMAYA TOKAT
224 MEHMET CAN ÖZKAN ANTALYA 227 ARDA GEZER İSTANBUL
229 ALPARSLAN DAŞ İSTANBUL 228 ORÇUN ULUÇUNAR BURSA
231 HALİL İBRAHİM ÖZDİN SAMSUN 230 İBRAHİM TÜRKMEN BALIKESİR
232 SABİR AYVAZOĞLU BURSA 234 SAMET KOTO SAKARYA
237 İSMET BATUHAN KARA ANTALYA 236 İSMAİL PEKER BURDUR
239 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA 238 ÖMER BALCI TOKAT
242 BEYTULLAH ULUDAĞ ZONGULDAK 240 YETİŞ YALÇINKAYA İSTANBUL
245 SERKAN KARAKAŞ ANTALYA 246 MERT EFE GÖKTEPE İSTANBUL
249 ALİOSMAN ÇELİK SAMSUN 247 GÖKAY CAN ERGÜL EDİRNE
254 İSHAK TAHTACI SAMSUN 250 ALİ DURAN ANTALYA
255 BERKAY BAĞ TOKAT 256 MUSTAFA KURT BALIKESİR
261 OĞULCAN YURDAKUL TEKİRDAĞ 259 MELİH YILDIRIM TOKAT
262 EMRE BOZ ANTALYA 265 YASİN SEVİM KOCAELİ
268 ARİF KANAR YALOVA 267 BERKAY AKKOYUNLU ANTALYA
270 SERCAN SERİNKAN KOCAELİ 269 MUSTAFA GÜLDAĞ MUĞLA
276 BERİTAN POLAT TEKİRDAĞ 273 GÖRKEM GÖKTEPE KOCAELİ
279 EMİRHAN  TAYFUR İSTANBUL 278 BURAK BARIŞ EDİRNE
284 YUSUF CAN BAFRA ORDU 280 BİRTAN ERGİN EDİRNE
289 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA 288 SÜLEYMAN BARIŞ ÇARPICI ANTALYA
294 MUSTAFA CAN MIZRAK SAMSUN 292 SELAHİ ORHAN MUĞLA
300 UMUT ERDOĞAN İSTANBUL 295 DOĞAN ÇAKIR EDİRNE