656. Kırkpınar Teşvik 2 Boy 1. Tur

TEŞVİK-1 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
4 METİN YILDIZTAŞI EDİRNE 5
MEHMET DENİZ
KARAGÖZ ANTALYA
7 YİĞİT KARTAL EDİRNE 8 ABDULLATİF YILMAZ İSTANBUL
9 CANER KARA ÇANKIRI 10 ERKAN KAYAHAN BALIKESİR
16 KEREM KINIK İSTANBUL 12 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN
18 SEMİH TOMAŞ ANTALYA 17 BEKİRCAN NAZLI DENİZLİ
19 İSA ÖZTÜRK İSTANBUL 22 MUHAMMET ALİ ŞÜKÜR SAMSUN
24 VEDAT SAYAN MANİSA 23
MUHAMMET EMİN
OĞUZ İSTANBUL
25 ÖMER BULUT ANTALYA 27 YUNUS EMRE BALCI İSTANBUL
28 FETHULLAH OĞUL ANTALYA 30 EMİR CAN AYDOĞAN TEKİRDAĞ
31 SEDAT SEYYAR ANTALYA 32 ŞÜKRÜ KAYA BURDUR
33 SADETTİN SAMET ÇALLI BALIKESİR 34 SENCER UÇAR MUĞLA
37 EREN ÖZDEMİR MUĞLA 36 RECEP BOZKURT BALIKESİR
40 MEHMET ÖZKAN ANTALYA 39
MUHARREM EREN
PALA KIRKLARELİ
41 RAMAZAN ERDOĞDU ANTALYA 42 AYHAN KARAKIŞ ANTALYA
43 EREN SAYIM SAMSUN 49 FIRAT ALPER YÜKSEL DÜZCE
51 ANIL CÜCÜLÜ MERSİN 50 ÜMİT TALHA SERÇELİ KARAMAN
55 GÖKDENİZ GÜNDOĞDU İSTANBUL 53 SERCAN SERİNKAN KOCAELİ
56 DARII MAKHMUDOV BURSA 59 KORAY CAN AKPINAR İSTANBUL
60 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA 62 SEMİH KARAYEL BURDUR
64 SÜLEYMAN SERT MUĞLA 63 HASAN GÖKALP ACAR MUĞLA
67 YUSUF ALİ ERDEN BALIKESİR 68 TAHİR ÇİFTÇİ EDİRNE
69
GÖRKEM
KARABIYIKLIDAN EDİRNE 70 SERHAT ATALAY ANTALYA
76 ŞABAN ULUTAŞ DENİZLİ 75 ALİM ÇOBAN ANTALYA
77 BİLAL MUTLU BALIKESİR 78 EREN YILMAZ SAMSUN
80 DOĞUŞ BUNARBAŞ EDİRNE 79 BARIŞ DURKUT ORDU
81 HAMZA ÖZER KOCAELİ 84
MEHMET ÇAĞAN
KARACA MUĞLA
87 UMUT ALTUĞ ALKAMA KOCAELİ 88 EMİR CAN AKPINAR İSTANBUL
89 MECİT BİÇAK BALIKESİR 90 EMİRHAN YAŞAR İSTANBUL
92 FATİH ALTUNTAŞ TOKAT 95 HALİL KURT ANTALYA
103 SALİH ENGİN MUĞLA 96
ABDULSAMET
ŞENTÜRK ÇANKIRI
106
BUĞRA ABDULLAH
KAZANCI İSTANBUL 110 FERHAT DEMİR BALIKESİR

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
127 MUSTAFA AKPINAR BURSA 128
MUHAMMED EMİN
KABATAŞ KOCAELİ
132 SÜLEYMAN KORUK MUĞLA 129 ALAATTİN ATA BALIKESİR
135 NEJAT SERT MUĞLA 134 ERKAN ÖZKAYA ANTALYA
139 HAYRETTİN ŞEN KOCAELİ 136 ŞEREF YANARDAĞ KOCAELİ
141 MUHAMMET ALİ YILMAZ ZONGULDAK 142 ALPER ZURNACI EDİRNE
148 MEHMET FUAT BATU ANTALYA 147 BURAK KORKMAZ BALIKESİR
149 BERKANT ŞEKER SAMSUN 152 EGEHAN KAHRAMANÖZ BALIKESİR
156 OZAN KIL MUĞLA 157 HÜSEYİN MADEN SİNOP
159 SİNAN KAYA EDİRNE 161 RAMAZAN ALMAZ ANTALYA
164 FİKRİ EMİR İZMİR 162 KEREM AYTAR EDİRNE
165 İLKER DURMUŞ ANTALYA 166 BERK AVCI BURSA
167 AYDIN YILMAZ ANTALYA 169 SEDAT SAYAN MANİSA
174 GÖRKEM YASİN ŞEFİK ANTALYA 171 KAHRAMAN YEŞİL ANTALYA
176 BULUT CAN YAĞMUR ANTALYA 175 KÜRŞAT ERDOĞAN ANTALYA
181 ENES YİĞİT YALOVA 179 TUNAHAN DEĞER ANTALYA
184 AHMET CAN KARAKURT EDİRNE 182
YUNUS EMRE
ÖKSÜZÖMER SAMSUN
186
RAMAZAN YILDIZ
ÇİLENKER ANTALYA 187 MUHAMMED SEMİH ŞAHİN TOKAT
189 BATUHAN UZUN İSTANBUL 188 BUĞRA ATAN ÇORUM
190 SEYİT SERT SAKARYA 191 HASAN CAN ÜNLÜ ÇANAKKALE
197 EMİRCAN GÜRBÜZ İSTANBUL 194 SALİH ÇALIŞICI SAMSUN
200 SERHAT GÖÇMEZ TOKAT 199 BİLAL ÇAKAN İSTANBUL
204 ÜMİT YAVUZ İSTANBUL 202 FARUK ÖZGEN ÇANKIRI
205 UMUT REFİK SAYIN İSTANBUL 207 MUSTAFA BERKE YİĞİT KOCAELİ
209 MAHSUN BİLGİÇ BALIKESİR 208 BERAT CAN YÜREK KOCAELİ
210 TOLGA ÖZÇELİK YALOVA 213 YİĞİT GÜL KOCAELİ
214 DOĞUKAN KARAHAN İSTANBUL 215 DURSUN ASIM BILDIRCIN BURSA
219 BERKAY ÖRS EDİRNE 217 İSRAFİL BALKANLIOĞLU ÇORUM
220 SAMET YASAK BALIKESİR 221 BATUHAN ŞİMŞEK TOKAT
225
SÜLEYMAN CEMAL
ÇOŞGUN MUĞLA 223 YUSUF EREN TIRAŞ DENİZLİ
233 ALİ OSMAN GÜNGÖRDÜ İSTANBUL 234 ONUR ÇELİK BURDUR
236 EMRE ÇELİK TOKAT 235 ORHAN DENİZ ÖZCAN İSTANBUL
237 YUSUF BAĞCI KOCAELİ 241 AZAD ARSLAN EDİRNE
242 AHMET BUĞRA ASLAN BALIKESİR 244 UMUT ŞAHİN SAMSUN
245 ERKAN ŞAHİN BURSA 247 BURAK ÖZGEN ANKARA
249 ÖMER FARUK DOYGUN İSTANBUL 248 BİLAL TAHA ÇOŞAR KOCAELİ
251 NEVZAT KURUGAN SAMSUN 252 EMRE KAYNAT BALIKESİR
253 ŞAHİN YILDIRIM ANTALYA 254 SAMİR AYVAZOĞLU BURSA
257 TANER GARİP ORDU 256 BESLAN EFE YERÇOK BALIKESİR
260 BEDİRHAN KÖSEOĞLU ZONGULDAK 259 BATUHAN AĞDAŞ KIRKLARELİ
266 ARAS EMİN POLAT İSTANBUL 263
MUHAMMET HÜSEYİN
OTLUOĞLU DÜZCE
273 YURDAHAN ŞİMŞEK ANTALYA 267
MUHAMMET EREN
İBRAHİMOĞLU DÜZCE
275 ALPER ALTAY BALIKESİR 276 TURGUT KAAN DEMİR MUĞLA
287 MUHAMMED YILMAZ TOKAT 278 TAYYİP DUMAN BALIKESİR
289 YUSUF YOLDAŞ KOCAELİ 288 TAHA YASİN ÖZTÜRK ÇANKIRI
292 İSMET GEZER BALIKESİR 290 SALİH BAŞIBOŞ MUĞLA
293 BARAN TUNCAY MUĞLA 294 BATUHAN ÜNAL KOCAELİ
295 ABDUL ÖZCAN MUĞLA 296 MEHMET CAN ÇAPAR İSTANBUL
298 AHMET KARAVUŞ İSTANBUL 300 MUHAMMET KARAVUŞ İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.