Yuntdağı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜREL (Foto: Arşiv)

Manisa Yunus Emre Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Recep Kara’yı…

Karapürçek Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Ankara Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen 25. Karapürçek Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Atlı’yı yenen Orhan…

Malkara Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÖKMEN (Foto: Arşiv)

Tekirdağ Malkara Belediyesi tarafından Meşatlık Mevkii Ermeydanı’nda düzenlenen Malkara’lı Pehlivan Fehmi Özkan Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde…

Havran Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜREL (Foto: Arşiv)

Balıkesir Havran Belediyesi 5. Seyitonbaşı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Serhat Gökmen’i yenen Nedim Gürel Başpehlivan…

Fevziye Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU (Foto: Arşiv)

Yalova Altınova 113. Fevziye Köyü Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Atlı’yı yenen Orhan Okulu Başpehlivan…

Kunduz Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GEMİCİ (Foto: Arşiv)

Samsun Vezirköprü Belediye Başkanlığı tarafından Kunduz Yaylası’nda düzenlenen 15. Vezirköprü Kültür, Sanat, Doğa ve Turizm Festivali…

Gölköy Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KARA (Foto: Arşiv)

Ordu Gölköy Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Süleyman Aykırı’yı yenen Recep Kara Başpehlivan oldu. Baş Boy…

Aybastı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan YEŞİL YEŞİL (Foto: Arşiv)

Ordu Perşembe Yaylası 913. Aybastı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Abdullah Güngör’ü yenen Mehmet Yeşil Yeşil…

Hünkar Çayırı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ (Foto: Arşiv)

Kocaeli Gebze Belediyesi 25. Hünkar Çayırı (Fatih’in Otağı) Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen…

Manavgat Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÖKMEN

Antalya Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği, Ilıca Stadyumu’nda yapılan 8. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i…

Ulukent Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KOÇ

İzmir Menemen Belediyesi’nin düzenlediği Menemen 37. Ulukent Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Ertuğrul Dağdeviren’i yenen İsmail…

Kumluca Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Antalya Kumluca Belediyesi 20. Tarım ve Seracılık Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen…

Elmalı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

666. Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi İsmail Balaban’ı yenen Orhan Okulu Başpehlivan oldu.…

Çardak Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan BALABAN

Çanakkale Lapseki Belediyesi 285. Tarihi Geleneksel Çardak Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Tanju Gemici’yi yenen İsmail…

Çardak Güreşleri Final: BALABAN-GEMİCİ

Çanakkale Lapseki Belediyesi 285. Tarihi Geleneksel Çardak Yağlı Pehlivan Güreşleri zevkli ve heyecanlı karşılaşmalara sahne oluyor.…

Gölcük Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

Kocaeli Gölcük Belediye Başkanlığı Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen Orhan Okulu Başpehlivan…

Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KARA

Kocaeli Geleneksel 14. Hergeleci İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen Recep Kara Başpehlivan…

Taşova Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜREL

Amasya Taşova Dernekler Federasyonu (TAŞFED) Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Hamza Köseoğlu’nu yenen Nedim Gürel Başpehlivan…

Kandıra Namazgah Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜRBÜZ

Kocaeli Kandıra Geleneksel Namazgah Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen Ali Gürbüz Başpehlivan oldu.…

Aybastı Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KARA

Ordu Büyükşehir Belediyesi 912. Aybastı Perşembe Yaylası Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen Recep…

Sultangazi Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜNGÖR

İstanbul 8. Geleneksel Sultangazi Belediye Başkanlığı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Mehmet Yeşil Yeşil’i yenen Abdullah…

Korgan Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan KARA

Ordu Büyükşehir Belediyesi Korgan Yaylası Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Fatih Atlı’yı yenen Recep Kara başpehlivan…

Fevziye Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan OKULU

112. Geleneksel Yalova Altınova Fevziye Köyü Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Nedim Gürel’i yenen Orhan Okul’u…

Fetih Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan GÜNGÖR

Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen 3. Etnospor Kültür Festivali kapsamında yapılan Fetih Yağlı Güreşleri’ne 13…

Bu haftanın Başpehlivanları; Gürel, Gürbüz ve Yılmaz…

Yağlı güreş sezonunun ikinci haftasında birbirinden güzel müsabakalara sahne olurken, İzmir Aliağa Helvacı yağlı güreşlerinde Nedim…