657. Kırkpınar Büyük Orta Boy Tüm Sonuçlar

BÜYÜK ORTA BOY. Katılan Pehlivan Sayısı: 132 Derece Yapanlar:
1 MEVLÜT KÖKEN ANTALYA
2 MUSTAFA DOĞAN ÖZKAYA ANTALYA
3 YILDIRAY AKIN İZMİR
3 RASİM SARAÇ ÇORUM

BÜYÜK ORTA BOY GÜREŞLERİ
6. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 MEVLÜT KÖKEN ANKARA 1 ÖMER FARUK KAYMAK ORDU
4 MUSTAFA DOĞAN ÖZKAYA ANTALYA 3 RIDVAN KAYA SAKARYA
6 RASİM SARAÇ ÇORUM 5 RECEP BÖLME BALIKESİR
7 YILDIRAY AKIN İZMİR 8 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ

BÜYÜK ORTA BOY GÜREŞLERİ
5. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ 2 YALÇIN ÜNCÜL BURSA
4
MUSTAFA DOĞAN
ÖZKAYA ANTALYA 3 DENİZ YASAK BALIKESİR
5 RECEP BÖLME BALIKESİR 6
MUHAMMED AHMET
ERCAN ANTALYA
7 RASİM SARAÇ ÇORUM 8 SALİM ERCAN İSTANBUL
10
ÖMER FARUK
KAYMAK ORDU 9 UMUT BAYRAKLI ANTALYA
11 MEVLÜT KÖKEN ANKARA 12 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA
14 RIDVAN KAYA SAKARYA 13 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ
15 YILDIRAY AKIN İZMİR 16 UFUK YILMAZ İSTANBUL

BÜYÜK ORTA BOY GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 MEVLÜT KÖKEN ANKARA 2 MUHAMMET EMİN KOCAELİ
TUR ATLAYANLAR
MUSTAFA DOĞAN ÖZKAYA ANTALYA UFUK YILMAZ İSTANBUL
RECEP BÖLME BALIKESİR UMUT BAYRAKLI ANTALYA
YİĞİT YILMAZ KOCAELİ SALİM ERCAN İSTANBUL
RIDVAN KAYA SAKARYA ÖMER FARUK KAYMAK ORDU
RASİM SARAÇ ÇORUM YILDIRAY AKIN İZMİR
YALÇIN ÜNCÜL BURSA DENİZ YASAK BALIKESİR
İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA
MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ
MUHAMMED AHMET
ERCAN ANTALYA

BÜYÜK ORTA BOY GÜREŞLERİ
3. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2
MUSTAFA DOĞAN
ÖZKAYA ANTALYA 1 KEMAL ESER ANTALYA
3 RECEP BÖLME BALIKESİR 4 GAZANFER KAHVECİ SAKARYA
5 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ 6 SAMET ÖZASLAN TOKAT
7 RIDVAN KAYA SAKARYA 8 ZAFER DAMA İSTANBUL
9 RASİM SARAÇ ÇORUM 10 AYKUT IŞIK BALIKESİR
12 YALÇIN ÜNCÜL BURSA 11 RAMAZAN ZEKİ YILMAZ ANTALYA
14 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA 13 GÜRKAN BALCI ANTALYA
15 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ 16 İSMAİL ÇIRAK KOCAELİ
18 UFUK YILMAZ İSTANBUL 17 NAMIK KORKMAZ ANKARA
20 UMUT BAYRAKLI ANTALYA 19
İBRAHİM GÖKHAN
GÖKALP ANTALYA
22 SALİM ERCAN İSTANBUL 21 İSMET KARABULUT SAMSUN
24 ÖMER FARUK KAYMAK ORDU 23 MURAT BOZPINAR KOCAELİ
26 YILDIRAY AKIN İZMİR 25 YUNUS KARABAY BALIKESİR
27 DENİZ YASAK BALIKESİR 28 YUNUS EMRE YAMAN ZONGULDAK
29 MUHAMMET EMİN KOCAELİ 30 ALİ GÖKÇEN İSTANBUL
32
MUHAMMED AHMET
ERCAN ANTALYA 31 ALİCAN KAPLAN BALIKESİR
TUR ATLAYAN
33 MEVLÜT KÖKEN ANKARA
DESTE ORTA BOY GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEML

BÜYÜK ORTA BOY GÜREŞLERİ
2. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 YUNUS KARABAY BALIKESİR 1 ABDÜLREFİK ÖNER KOCAELİ
4 MURAT BOZPINAR KOCAELİ 3 MUSTAFA TAŞKAN ANTALYA
5
İBRAHİM GÖKHAN
GÖKALP ANTALYA 6 ÖMÜR KUTLAR ÇORUM
8
MUHAMMED AHMET
ERCAN ANTALYA 7 ALİ AKKAYA ANTALYA
10 RASİM SARAÇ ÇORUM 9 EMRE KAYA BALIKESİR
12 KEMAL ESER ANTALYA 11
MUHAMMET ALİ
SARICALAR ANTALYA
14 DENİZ YASAK BALIKESİR 13 MEHMET KARAKAŞ ÇORUM
16 UFUK YILMAZ İSTANBUL 15 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR
18 ZAFER DAMA İSTANBUL 17 MUHAMMET ASLAN KASTAMONU
20 NAMIK KORKMAZ ANKARA 19 MESUT AŞKIN SAMSUN
22 YUNUS EMRE YAMAN ZONGULDAK 21 GÜRBÜZ GÜR ANTALYA
23 ALİCAN KAPLAN BALIKESİR 24
MEHMET UĞUR
BUDAK KOCAELİ
26 AYKUT IŞIK BALIKESİR 25 İLHAN ERGİN ANKARA
27 MEVLÜT KÖKEN ANKARA 28 KENAN GÖR ERZURUM
30 YILDIRAY AKIN İZMİR 29 BİLAL KIVRAK ANTALYA
32 UMUT BAYRAKLI ANTALYA 31 ERDEM YİĞİT BALIKESİR
33 MUHAMMET EMİN KOCAELİ 34 ERHAN YILMAZ DENİZLİ
36 ALİ GÖKÇEN İSTANBUL 35 MEHMET ÇETİN SAMSUN
38 İSMAİL ÇIRAK KOCAELİ 37 KAHRAMAN ŞAHİN ANTALYA
39 SALİM ERCAN İSTANBUL 40 ZÜLFİKAR ÇAKIR DÜZCE
42 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA 41
YÜCEL YAZICI
(KIRMIZI KART) SAMSUN
44
RAMAZAN ZEKİ
YILMAZ ANTALYA 43
EREN DURSUN
TURAN İSTANBUL
45 GAZANFER KAHVECİ SAKARYA 46 FATİH YERLİ ANKARA
47 YALÇIN ÜNCÜL BURSA 48 OKAN YAVAŞ BURSA
50 İSMET KARABULUT SAMSUN 49 MUSTAFA AY BURSA
52
MUSTAFA DOĞAN
ÖZKAYA ANTALYA 51
METİN ALPASLAN
TEMİZCE SAKARYA
53 RIDVAN KAYA SAKARYA 54 FIRAT BİNİCİ İSTANBUL
56 GÜRKAN BALCI ANTALYA 55 RIDVAN FİDAN KOCAELİ
57
ÖMER FARUK
KAYMAK ORDU 58 YALÇIN SÖZEN SAMSUN
60 RECEP BÖLME BALIKESİR 59 UĞUR TAŞDAN KOCAELİ
61 SAMET ÖZASLAN TOKAT 62 DOĞAN YILMAZ ANKARA
63 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ 64 KASIM ADEM ALTUN SAKARYA
66 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ 65 MUSTAFA ÖLMEZ SAMSUN

 

BÜYÜK ORTA BOY GÜREŞLERİ
1. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
1 ERHAN YILMAZ DENİZLİ 2 OSMAN TOPUZ İSTANBUL
3 GÜRKAN BALCI ANTALYA 4 BEKİR DEMİRTAŞ KOCAELİ
6 KEMAL ESER ANTALYA 5 MAHMUT SUTAY ANKARA
7 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR 8 DOĞAN ÖNDER SAMSUN
9
METİN ALPASLAN
TEMİZCE SAKARYA 10 HÜSEYİN YELLİCE ANTALYA
11 ABDÜLREFİK ÖNER KOCAELİ 12 YUSUF MİNTA ANTALYA
13 EMRE KAYA BALIKESİR 14 YUSUF TURKAYA ANKARA
16 RIDVAN FİDAN KOCAELİ 15 ALİ KAZIM YAVUZ ÇANAKALE
18
RAMAZAN ZEKİ
YILMAZ ANTALYA 17 ALİ DOĞAN İSTANBUL
20 İSMET KARABULUT SAMSUN 19 ABDULLAH AÇIKGÖZ MANİSA
21 MEVLÜT KÖKEN ANKARA 22 EROL BASAT ANKARA
24 KAHRAMAN ŞAHİN ANTALYA 23
SERKAN
ÇAVUŞOĞLU İSTANBUL
26 MUSTAFA ÖLMEZ SAMSUN 25 YASİN DELİKTAŞ ANKARA
27
EREN DURSUN
TURAN İSTANBUL 28 MUSTAFA YİĞİT SİNOP
29 BİLAL KIVRAK ANTALYA 30 ZİYA KANBUR AMASYA
31 RECEP BÖLME BALIKESİR 32 İLDENİZ SAVRAN KONYA
33 GAZANFER KAHVECİ SAKARYA 34 MURAT ÖZKAN TOKAT
35
MUHAMMED AHMET
ERCAN ANTALYA 36 OĞUZHAN TEKMEN KOCAELİ
37 OKAN YAVAŞ BURSA 38
MUHAMMED SADIK
KESKİN KONYA
39 ERDEM YİĞİT BALIKESİR 40 ALPARSLAN ARSLAN KOCAELİ
42
MEHMET UĞUR
BUDAK KOCAELİ 41 ALİ NAİL ARSLAN KAYSERİ
43 ALİ AKKAYA ANTALYA 44
ALPARSLAN
BAYRAKLI ANTALYA
46 AYKUT IŞIK BALIKESİR 45 CANER DEMİRTAŞ İSTANBUL
47 MUHAMMET ASLAN KASTAMONU 48
SERDAL
ÇAVUŞOĞLU ANKARA
50 İLHAN ERGİN ANKARA 49 YAVUZ KOCAER İSTANBUL
52 YUNUS EMRE YAMAN ZONGULDAK 51
MUHAMMET DAVUT
DEMİR BALIKESİR
54 UFUK YILMAZ İSTANBUL 53 ÖZER AY KOCAELİ
55 YUNUS KARABAY BALIKESİR 56 BİROL KOÇ ÇORUM
57
İBRAHİM GÖKHAN
GÖKALP ANTALYA 58 MEHMET ESİLİKLİ MANİSA
60 MUSTAFA TAŞKAN ANTALYA 59 HARUN KARATAŞ ANKARA
61 YALÇIN SÖZEN SAMSUN 62 ŞAKİR BOZKURT EDİRNE
64 YILDIRAY AKIN İZMİR 63 MURAT DUMAN TOKAT
66
MUSTAFA DOĞAN
ÖZKAYA ANTALYA 65 RAMAZAN ÜNGÖR İSTANBUL
67 MEHMET ÇETİN SAMSUN 68 MEHMET ÇADIR TOKAT
70 ALİ GÖKÇEN İSTANBUL 69 EMRE TÜRK BURSA
72 KASIM ADEM ALTUN SAKARYA 71
MEHMET AKİF
ERSOY EDİRNE
74 ÖMÜR KUTLAR ÇORUM 73 FATİH AL
KAHRAMANMAR

75
ÖMER FARUK
KAYMAK ORDU 76
HÜSEYİN
KARAKOYUN ANTALYA
78 UMUT BAYRAKLI ANTALYA 77 MUSTAFA KAYA ANTALYA
80 ALİCAN KAPLAN BALIKESİR 79 ADEM AKBULUT ERZURUM
81 UĞUR TAŞDAN KOCAELİ 82
RECEP FARUK
DEMİR SİVAS
84 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA 83 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA
86 FIRAT BİNİCİ İSTANBUL 85
İSMAİL KESGİN KASTAMONU
87
MUHAMMET ALİ
SARICALAR ANTALYA 88
KEMAL İYİCAN
(Gelmedi) MANİSA
89 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ 90 ALİ TOPAL ANTALYA
92 MESUT AŞKIN SAMSUN 91
OĞUZHAN YUSUF
ALTIN ANTALYA
93 İSMAİL ÇIRAK KOCAELİ 94 SERKAN ÜĞDÜLER EDİRNE
96 RASİM SARAÇ ÇORUM 95 ERKAN METE ÇANAKALE
97 YÜCEL YAZICI SAMSUN 98
ÖMER FARUK
KARADENİZ İSTANBUL
100 DENİZ YASAK BALIKESİR 99 TURGUT BALTA SAKARYA
101 MUHAMMET EMİN KOCAELİ 102 HÜSEYİN KOÇAK ANKARA
103 ZÜLFİKAR ÇAKIR DÜZCE 104 ALİ GENÇ TOKAT
106 SAMET ÖZASLAN TOKAT 105
YUNUS EMRA
KARABACAK BURSA
107 GÜRBÜZ GÜR ANTALYA 108
MUSTAFA TAYYİP
KÜÇÜK ÇORUM
109 MUSTAFA AY BURSA 110 KADİR ALTINBAŞ KOCAELİ
111 MURAT BOZPINAR KOCAELİ 112 NAİM KÖTEN AMASYA
113 RIDVAN KAYA SAKARYA 114 İSMAİL CAN BURSA
115 NAMIK KORKMAZ ANKARA 116 ALPARSLAN TEKMEN KOCAELİ
117 FATİH YERLİ ANKARA 118 HAŞİM SANCAK EDİRNE
120 DOĞAN YILMAZ ANKARA 119 MUSTAFA ALBAYRAK ANKARA
122 YALÇIN ÜNCÜL BURSA 121 NAİL SEYYAR ANTALYA
124 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ 123 ALİ CİHAN TOKAT
126 ZAFER DAMA İSTANBUL 125 SERKAN TUNÇ ANTALYA
127 KENAN GÖR ERZURUM 128 HALİL CAN DAĞCAN MANİSA
129 MEHMET KARAKAŞ ÇORUM 130 OLCAY KARAÇAVUŞ BALIKESİR
131 SALİM ERCAN İSTANBUL 132
ABDULLAH YÜCEL
ÜNAL ANKARA