657. Kırkpınar Teşvik – 2 Boy Tüm Sonuçlar

TEŞVİK- 2. Katılan Pehlivan Sayısı: 169 Derece Yapanlar:
1. DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL
2. SERHAT ATALAY ANTALYA
3. HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN
3. ALPEREN ATAR ZONGULDAK

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ
7. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 SERHAT ATALAY ANTALYA 1 ALPEREN ATAR ZONGULDAK
3 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 4 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ
6. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN 1 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA
4 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 3 ÖMER BULUT ANTALYA
5 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 6
MUHAMMED ŞEREF
AKAY ANTALYA
7 SERHAT ATALAY ANTALYA 8
YUSUF DEMİRKURT
(KIRMIZI KART) BURSA

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ
5. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 YUSUF DEMİRKURT BURSA 1 KUDRET AYDIN ANTALYA
3 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA 4 HAMZA ÖZER KOCAELİ
6 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN 5 SALİH YETER İSTANBUL
7
MUHAMMED ŞEREF
AKAY ANTALYA 8 MÜNİR AKKUŞ KOCAELİ
9 SERHAT ATALAY ANTALYA 10 GÖRKEM KARABIYIKLIDAN ANTALYA
11 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 12 BURHAN KARABULUT MANİSA
14 ÖMER BULUT ANTALYA 13 KAAN DURGUN ANTALYA
16 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 15 YASİN ATMACA TOKAT

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ
4. TUR
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
14
GÖRKEM
KARABIYIKLIDAN ANTALYA 5 MUHEMMET BİÇEN ANTALYA
30 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 40 ALİ GÜLEÇ ANTALYA
64 SALİH YETER İSTANBUL 53 RECEP CAN ÖZEN ANTALYA
78 SERHAT ATALAY ANTALYA 91 SEMİH TOMAŞ ANTALYA
101 YASİN ATMACA TOKAT 114 ERAY MERCAN BALİKESİR
135 KAAN DURGUN ANTALYA 140 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA
151 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 155 ONUR KESKİN BURSA
171
MUHAMMED ŞEREF
AKAY ANTALYA 165 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN
179 KUDRET AYDIN ANTALYA 190 MUSTAFA NAZ ANTALYA
205 ÖMER BULUT ANTALYA 196 ENGİN ATAR İSTANBUL
221 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN 216
SÜLEYMAN IŞIK
BÜYÜKSOLAK ANTALYA
240 HAMZA ÖZER KOCAELİ 226 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA
249 MÜNİR AKKUŞ KOCAELİ 247 TEVFİK GACAR ANTALYA
259 YUSUF DEMİRKURT BURSA 267 ENES IŞIK BURSA
274 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA 278 FURKAN KAPLAN TEKİRDAĞ
293 BURHAN KARABULUT MANİSA 285 SEMİH ERTAN BALİKESİR

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR 
GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
5 MUHEMMET BİÇEN ANTALYA 2 HALİL GÜL BURDUR
14 GÖRKEM KARABIYIKLIDAN ANTALYA 18 NECİP ARDA UYSAL AMASYA
30 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 36 YUSUF HUZURCU SAKARYA
40 ALİ GÜLEÇ ANTALYA 48 ADEM HAMZA BAŞARSLAN İSTANBUL
53 RECEP CAN ÖZEN ANTALYA 61 MEHMET ÇAĞAN KARACA MUĞLA
64 SALİH YETER İSTANBUL 69 TAHA YAKUP TEMEL TOKAT
78 SERHAT ATALAY ANTALYA 85 SALİH ÇALIŞICI SAMSUN
91 SEMİH TOMAŞ ANTALYA 99 SAFA AKBABA BALİKESİR
101 YASİN ATMACA TOKAT 108 İBRAHİM YILDIZ ANTALYA
114 ERAY MERCAN BALİKESİR 118 ALPEREN DÜZENCİ ÇORUM
135 KAAN DURGUN ANTALYA 138 İSMAİL AYVAZ EDİRNE
140 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA 143 OSMAN KURU BALİKESİR
151 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 150 EMİR CAN AKPINAR İSTANBUL
155 ONUR KESKİN BURSA 157 HASAN HÜSEYİN GÜR BALİKESİR
165 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN 159 DOĞUŞ BUNARBAŞ EDİRNE
171 MUHAMMED ŞEREF AKAY ANTALYA 168 SÜLEYMAN HAKAN YILMAZ ANTALYA
179 KUDRET AYDIN ANTALYA 185 AHMET OSMAN KESER MUĞLA
190 MUSTAFA NAZ ANTALYA 187 MUHAMMET ALİ ŞÜKÜR SAMSUN
196 ENGİN ATAR İSTANBUL 195 MURAT GONCA İSTANBUL
205 ÖMER BULUT ANTALYA 201 CEMALETTİN CEYHUN CANDAN DÜZCE
216 SÜLEYMAN IŞIK BÜYÜKSOLAK ANTALYA 210 ALPER TİLKİ BALİKESİR
221 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN 222 ÖMER KÜRŞAT ÖZTÜRK ANTALYA
226 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA 230 MUSTAFA BAKİ GÜN KARAMAN
240 HAMZA ÖZER KOCAELİ 235 BERKE SEVİMLİ İSTANBUL
247 TEVFİK GACAR ANTALYA 245 EREN SAYIM SAMSUN
249 MÜNİR AKKUŞ KOCAELİ 250 RAMAZAN ERDOĞDU ANTALYA
259 YUSUF DEMİRKURT BURSA 255 ENES BOZKURT KOCAELİ
267 ENES IŞIK BURSA 263 YAŞAR KAAN AKMAN DÜZCE
274 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA 271 ERTUĞRUL AY KOCAELİ
278 FURKAN KAPLAN TEKİRDAĞ 280 HÜSEYİN BASAT ANKARA
285 SEMİH ERTAN BALİKESİR 284 KORAY CAN AKPINAR İSTANBUL
293 BURHAN KARABULUT MANİSA 291 İLKAY AKDAĞ ÇANAKKALE

 

 

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 HALİL GÜL BURDUR 300 MUSTAFA AKŞİT DENİZLİ
5 MUHEMMET BİÇEN ANTALYA 3 MUHARREM KIRÇİÇEK ÇORUM
14 GÖRKEM KARABIYIKLIDAN ANTALYA 10 RAMAZAN EREN ORUÇ MUĞLA
18 NECİP ARDA UYSAL AMASYA 22 HAŞİM GÖK MANİSA
30 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 24 HAMZA ŞİPAL DENİZLİ
36 YUSUF HUZURCU SAKARYA 34 METİN KARABIYIK İSTANBUL
40 ALİ GÜLEÇ ANTALYA 37 EMİRKAN PİŞMAN EDİRNE
48 ADEM HAMZA BAŞARSLAN İSTANBUL 47 ORUÇ BERKAY KARACA ÇANKIRI
53 RECEP CAN ÖZEN ANTALYA 52 BATIN NEŞET KESKİN ÇORUM
61 MEHMET ÇAĞAN KARACA MUĞLA 59 İBRAHİM EFE ÖZTÜRK BURDUR
64 SALİH YETER İSTANBUL 66 ABDÜLLATİF YILMAZ İSTANBUL
69 TAHA YAKUP TEMEL TOKAT 70 ENGİN YILDIZ İSTANBUL
78 SERHAT ATALAY ANTALYA 75 YAVUZ ŞAHİN SAMSUN
85 SALİH ÇALIŞICI SAMSUN 83 ENSAR GÜRKAN KOCAELİ
91 SEMİH TOMAŞ ANTALYA 88 MURAT KATRANCI MUĞLA
99 SAFA AKBABA BALİKESİR 95 BEHÇET AKGÜN SİNOP
101 YASİN ATMACA TOKAT 103 KERİM KOÇ ZONGULDAK
108 İBRAHİM YILDIZ ANTALYA 111 HALİL İBRAHİM CANDAN MANİSA
114 ERAY MERCAN BALİKESİR 115 MERT YILANCI BALİKESİR
118 ALPEREN DÜZENCİ ÇORUM 121 CANER TEMİZ ÇORUM
135 KAAN DURGUN ANTALYA 124 MUSTAFA ŞAHİN SAMSUN
TUR ATLAYANLAR
138 İSMAİL AYVAZ EDİRNE 216 SÜLEYMAN IŞIK BÜYÜKSOLAK ANTALYA
140 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA 221 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN
143 OSMAN KURU BALİKESİR 222 ÖMER KÜRŞAT ÖZTÜRK ANTALYA
150 EMİR CAN AKPINAR İSTANBUL 226 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA
151 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 230 MUSTAFA BAKİ GÜN KARAMAN
155 ONUR KESKİN BURSA 235 BERKE SEVİMLİ İSTANBUL
157 HASAN HÜSEYİN GÜR BALİKESİR 240 HAMZA ÖZER KOCAELİ
159 DOĞUŞ BUNARBAŞ EDİRNE 245 EREN SAYIM SAMSUN
165 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN 247 TEVFİK GACAR ANTALYA
168 SÜLEYMAN HAKAN YILMAZ ANTALYA 249 MÜNİR AKKUŞ KOCAELİ
171 MUHAMMED ŞEREF AKAY ANTALYA 250 RAMAZAN ERDOĞDU ANTALYA
179 KUDRET AYDIN ANTALYA 255 ENES BOZKURT KOCAELİ
185 AHMET OSMAN KESER MUĞLA 259 YUSUF DEMİRKURT BURSA
187 MUHAMMET ALİ ŞÜKÜR SAMSUN 263 YAŞAR KAAN AKMAN DÜZCE
190 MUSTAFA NAZ ANTALYA 267 ENES IŞIK BURSA
195 MURAT GONCA İSTANBUL 271 ERTUĞRUL AY KOCAELİ
196 ENGİN ATAR İSTANBUL 274 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA
201 CEMALETTİN CEYHUN CANDAN DÜZCE 278 FURKAN KAPLAN TEKİRDAĞ
205 ÖMER BULUT ANTALYA 280 HÜSEYİN BASAT ANKARA
210 ALPER TİLKİ BALİKESİR 284 KORAY CAN AKPINAR İSTANBUL
291 İLKAY AKDAĞ ÇANAKKALE 285 SEMİH ERTAN BALİKESİR
293 BURHAN KARABULUT MANİSA  

 

 

TEŞVİK-2 BOY GÜREŞLERİ

  1. TUR

 

GALİPLERİ MAĞLUPLERİ
K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ: K.N.: ADI SOYADI: MEMLEKETİ:
2 HALİL GÜL BURDUR 1 UMUT NEJAT DİNÇER İSTANBUL
3 MUHARREM KIRÇİÇEK ÇORUM 4 ABDULLAH BAŞAR ANTALYA
5 MUHEMMET BİÇEN ANTALYA 6 ERSOY PIRILDAK İSTANBUL
10 RAMAZAN EREN ORUÇ MUĞLA 8 TAHA BERKAY KARA EDİRNE
14 GÖRKEM KARABIYIKLIDAN ANTALYA 13 HALİL KURT ANTALYA
18 NECİP ARDA UYSAL AMASYA 19 MUHAMMET NUH BUDAK ÇANAKKALE
22 HAŞİM GÖK MANİSA 20 KAAN KARA SAMSUN
24 HAMZA ŞİPAL DENİZLİ 26 İSMAİL SEZER BURDUR
30 ALPEREN ATAR ZONGULDAK 28 HALİL İBRAHİM BULUT BURDUR
34 METİN KARABIYIK İSTANBUL 31 MUHAMMET FARUK GÖKÇE KOCAELİ
36 YUSUF HUZURCU SAKARYA 35 UMUT ERER ÇANAKKALE
37 EMİRKAN PİŞMAN EDİRNE 38 ÖMER FARUK BEKTAŞ BALİKESİR
   
40 ALİ GÜLEÇ ANTALYA 44 TAHA YASİN ÖZTÜRK ÇANKIRI
47 ORUÇ BERKAY KARACA ÇANKIRI 46 AHMET ÖZÇELİK ANTALYA
48 ADEM HAMZA BAŞARSLAN İSTANBUL 50 HAKKI ÇOBAN ANTALYA
52 BATIN NEŞET KESKİN ÇORUM 51 SEDAT AVCI BALİKESİR
53 RECEP CAN ÖZEN ANTALYA 54 RECEP TAYYİP ÖZASLAN İSTANBUL
59 İBRAHİM EFE ÖZTÜRK BURDUR 57 MEHMET ALİ DUMAN ZONGULDAK
61 MEHMET ÇAĞAN KARACA MUĞLA 60 MEVLÜT MEVLÜTOĞLU BURSA
64 SALİH YETER İSTANBUL 63 METEHAN ŞAHİN TOKAT
66 ABDÜLLATİF YILMAZ İSTANBUL 65 EREN AĞKURT KOCAELİ
69 TAHA YAKUP TEMEL TOKAT 68 MUSTAFA EREN AYDOĞAN İZMİR
70 ENGİN YILDIZ İSTANBUL 73 TAYFUN KAAN GÜLEŞ ANKARA
75 YAVUZ ŞAHİN SAMSUN 76 ÖMER POLAT TOKAT
78 SERHAT ATALAY ANTALYA 80 YUNUS HUZURCU SAKARYA
83 ENSAR GÜRKAN KOCAELİ 84 HASAN MERT KİRAZ İSTANBUL
85 SALİH ÇALIŞICI SAMSUN 86 SEZER AKKAYA İSTANBUL
   
88 MURAT KATRANCI MUĞLA 87 ENES TOPAL İSTANBUL
91 SEMİH TOMAŞ ANTALYA 89 AHMET EREMEKTER İSTANBUL
95 BEHÇET AKGÜN SİNOP 94 RAMAZAN KIVANÇ DENİZLİ
99 SAFA AKBABA BALİKESİR 97 MERT BİLİK KOCAELİ
101 YASİN ATMACA TOKAT 100 ENSAR ATAR ZONGULDAK
103 KERİM KOÇ ZONGULDAK 105 OLCAY KIZIL ANTALYA
108 İBRAHİM YILDIZ ANTALYA 110 MUSTAFA EREN KESGİN KASTAMONU
111 HALİL İBRAHİM CANDAN MANİSA 112 BEDRİ ÇAKIR İSTANBUL
114 ERAY MERCAN BALİKESİR 113 MUHAMMET BURAK BAYBURTLU TOKAT
115 MERT YILANCI BALİKESİR 116 METİN YILDIZTAŞI EDİRNE
118 ALPEREN DÜZENCİ ÇORUM 119 ALPEREN SEZER İSTANBUL
121 CANER TEMİZ ÇORUM 120 MEHMET SEÇİM ANTALYA
124 MUSTAFA ŞAHİN SAMSUN 131 YİĞİT KARTAL EDİRNE
135 KAAN DURGUN ANTALYA 132 YİĞİT ALİ DORUK BALİKESİR
138 İSMAİL AYVAZ EDİRNE 139 EFE HACIALİOĞULLARI EDİRNE
140 BARIŞ ÖZÇELİK BURSA 141 HÜSEYİN ŞAHİN ÇORUM
143 OSMAN KURU BALİKESİR 148 ALPER ODABAŞ ORDU
150 EMİR CAN AKPINAR İSTANBUL 149 İSMAİL KAÇAR BALİKESİR
151 DOĞUKAN TOPRAK İSTANBUL 154 YUSUF ALİ ERDEN BALİKESİR
155 ONUR KESKİN BURSA 156 CANER KARA ÇANKIRI
157 HASAN HÜSEYİN GÜR BALİKESİR 158 ALPEREN IRMAK SAMSUN
159 DOĞUŞ BUNARBAŞ EDİRNE 161 AHMET ÖZCAN ERZURUM
165 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN 162 MEHMET ÖZKAN ANTALYA
168 SÜLEYMAN HAKAN YILMAZ ANTALYA 167 BARAN ARSLAN BURSA
171 MUHAMMED ŞEREF AKAY ANTALYA 173 OSMAN BÜLBÜL BALİKESİR
179 KUDRET AYDIN ANTALYA 177 MUSTAFA BOZKURT BALİKESİR
185 AHMET OSMAN KESER MUĞLA 182 ADİL MURAT ÖZHAN İSTANBUL
187 MUHAMMET ALİ ŞÜKÜR SAMSUN 186 HAKKI FURKAN TAV AYDIN
190 MUSTAFA NAZ ANTALYA 189 ŞABAN SEFA KOCA ANTALYA
195 MURAT GONCA İSTANBUL 194 MUHAMMET BERDAN ŞİMŞEK EDİRNE
196 ENGİN ATAR İSTANBUL 200 ÖMER KAAN ŞAKŞAK SAMSUN
201 CEMALETTİN CEYHUN CANDAN DÜZCE 203 EMİRCAN ERDEM TEKİRDAĞ
205 ÖMER BULUT ANTALYA 206 METE ÜSTÜNDAĞ ANTALYA
   
   
210 ALPER TİLKİ BALİKESİR 209 EMİRHAN YILDIZ KASTAMONU
216 SÜLEYMAN IŞIK BÜYÜKSOLAK ANTALYA 218 FARUK DİLBAZ ÇORUM
221 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN 219 MERVAN MUHAMMED EDİRNE
222 ÖMER KÜRŞAT ÖZTÜRK ANTALYA 223 UMUT KARA EDİRNE
226 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA 228 BATUHAN TÜRKOĞLU YALOVA
230 MUSTAFA BAKİ GÜN KARAMAN 231 BARIŞ KESİCİ KOCAELİ
235 BERKE SEVİMLİ İSTANBUL 238 FURKAN ZENGİN TEKİRDAĞ
240 HAMZA ÖZER KOCAELİ 241 MERT ASAL DÜZCE
245 EREN SAYIM SAMSUN 242 YUSUF BARUTÇU SAMSUN
247 TEVFİK GACAR ANTALYA 246 RECEP BOZKURT BALİKESİR
249 MÜNİR AKKUŞ KOCAELİ 248 BUĞRA AYDIN TOKAT
250 RAMAZAN ERDOĞDU ANTALYA 251 FURKAN DAMATOĞLU ÇORUM
255 ENES BOZKURT KOCAELİ 253 İSA ALPEREN KARABIYIK ÇORUM
259 YUSUF DEMİRKURT BURSA 257 DARII MAKHMUDOV BURSA
263 YAŞAR KAAN AKMAN DÜZCE 261 MUHAMMET FAİK İNCE EDİRNE
267 ENES IŞIK BURSA 269 CAN POLAT ALDEMİR MANİSA
271 ERTUĞRUL AY KOCAELİ 270 ÇAĞDAŞ ŞEKER BALİKESİR
274 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA 272 AHMET CAN MANİSA
278 FURKAN KAPLAN TEKİRDAĞ 277 MUHARREM EREN PALA KIRKLARELİ
280 HÜSEYİN BASAT ANKARA 281 RAİF ASLAN BALİKESİR
284 KORAY CAN AKPINAR İSTANBUL 282 TAHİR ÇİFTÇİ EDİRNE
285 SEMİH ERTAN BALİKESİR 287 CENGİZHAN KOCA ANTALYA
291 İLKAY AKDAĞ ÇANAKKALE 292 MUHAMMED EMİN TOKLUOĞLU ANKARA
293 BURHAN KARABULUT MANİSA 294 EFE KURT TEKİRDAĞ
TUR ATLAYAN
300 MUSTAFA AKŞİT DENİZLİ