47.Yapraklı Yağlı Pehlivan Güreşleri Baş Boy 1.’si Tanju Gemici

Çankırı Yapraklı Belediyesi’nin düzenlediği 47. Geleneksel Yapraklı Yağlı Pehlivan Güreşleri finalinde rakibi Recep Kara’yı yenen Tanju Gemici Baş Boy 2.’si olmayı başardı.
Baş Boy kürsü:

  1. Tanju Gemici
  2. Recep Kara
    3.1. Serdar Yıldırım
    3.2. Ali Rıza Kaya
  MİNİK BİR BOY (5 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1MEHMET EMİN KAYACANÇANKIRI0 
2İBRAHİM CAN KARAKAYAKIRIKKALE0 
3MUHAMMED ÖZSOYÇANKIRI0 
3FATİH NAZLIMLARKIRIKKALE0 
5HÜSEYİN KAYRA GÜLEÇKIRIKKALE0 
             MİNİK İKİ BOY (2 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1HİLMİ ÇALIŞKIRIKKALE0
2EMİN ÇALIŞKIRIKKALE0
             TEŞVİK BİR BOY (6 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1BEYTULLAH TURANANKARA0 
2YUSUF ARMUTCUÇANKIRI0 
3NİYAZ EFE ÇAĞIRKANÇANKIRIFERDİ LİSANS0 
3RECEP ARMAĞANÇANKIRIFERDİ LİSANS0 
5EMİR TALHA ÇİÇEKÇANKIRI0 
6BEKİR BAKİ ŞAHİNÇANKIRI0 
             TEŞVİK İKİ BOY (4 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1BEDİRHAN EFE KOÇYİĞİTÇANKIRIFERDİ LİSANS0
2BERKE METİNÇANKIRI0
3ALİ EREN BOZBEYANKARA0
3ÖMER KARAKAYAÇANKIRI0
             TOZKOPARAN BOYU (18 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1SEMİH KAYACANÇANKIRI0 
2FERHAT DUMANSAKARYASAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K0 
3MUHAMMET ÖZERYALOVAFERDİ LİSANS0 
3KEMAL ÖZCENİKÇORUM0 
5MUHAMMET ALİ YİĞİTBOLU0 
6KEREM ÖZDEMİRÇANKIRI0 
7FAHRETTİN ADİL ÇELİKSAKARYASAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K0 
8TİMUR ATMACAANKARA0 
             AYAK BOYU (12 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1FATİH ÖZGENKAHRAMANMARAŞ0
2YUNUS EMRE BATTALÇORUMFERDİ LİSANS0
3MUSTAFA KOYUNÇANKIRI0
3ÇAĞAN KÖSEAMASYA0
5SEMİH CAN GELEŞANKARA0
6EREN UZUNERBURSA0
7MOHAMMAD ABED OZBEKKIRIKKALEFERDİ LİSANS0
8MUSTAFA EGE ÖZTÜRKÇANKIRI0
             DESTE KÜÇÜK BOY (17 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1FATİH ÇELİKÇANKIRI0 
2YAKUP GÖKMENÇANKIRIFERDİ LİSANS0 
3BİLALCAN BAKKALSAKARYA0 
3MÜRSEL ASLANÇORUMFERDİ LİSANS0 
5HİDAYET MEMİŞÇANKIRIFERDİ LİSANS0 
6MELİH YİĞİTKAHRAMANMARAŞFERDİ LİSANS0 
7ÜNAL ENES DÖLCÜKAHRAMANMARAŞ0 
8ABDURRAHMAN MUTLUSAKARYA0 
             DESTE BÜYÜK BOY (17 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1AHMET AKBAŞÇANKIRI0
2ENES KALKANÇORUM0
3EFKAN ÖZMETİNKOCAELİİZMİT BELEDİYE S.K0
3MUHAMMED ALİ ŞAHİNANKARAKAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K0
5MERT ASALKOCAELİİZMİT BELEDİYE S.K0
6MEHMET ALİ GÜLEŞENÇANKIRI0
7EMRE CAN DEMİRELÇANKIRI0
8HÜSEYİN  BASATANKARA0
             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY (11 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1BURAK ÖZGENÇANKIRI0 
2SEMİH CUROĞLUSAKARYASAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K0 
3MEHMET ALİ ÇALIŞÇANKIRI0 
3SAMET YALDIRANÇORUM0 
5OĞUZ KAYARÇORUM0 
6HAMZA ÇAYLANÇORUM0 
7HASAN GÜLEŞENÇANKIRI0 
8TANSEL CAN ÖRTÜCÜÇORUM0 
             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY, (8 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1VURAL ASLANÇANKIRI0
2ÖMER TALHA YARARANKARAASKİ S.K0
3İBRAHİM ŞAMİL ÖZAKANKARAASKİ S.K0
3FURKAN GÜLERKOCAELİ0
5OĞUZHAN ÜNALKOCAELİ0
6YASİN ŞAHİNAMASYAFERDİ LİSANS0
7SERHAT ARSLANKOCAELİ0
8İSMET TOPACAANTALYAFERDİ LİSANS0
             BÜYÜK ORTA (10 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1OLCAY KARAÇAVUŞBALIKESİR0 
2SEFA YEŞİLKAYAYALOVAFERDİ LİSANS0 
3İLHAN ERGİNANKARAASKİ S.K0 
3SELÇUK KILIÇARSLANYALOVAFERDİ LİSANS0 
5GÜRBÜZ GÜRANTALYAFERDİ LİSANS0 
6UĞUR TAŞDANKOCAELİ0 
7FATİH YERLİANKARAFERDİ LİSANS0 
8ÖMER YASİR GÖKKAYAANTALYAFERDİ LİSANS0 
             BAŞALTI (10 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1KADİR GÜLEŞENÇANKIRIFERDİ LİSANS0
2YUNUS EMRE YAMANANKARA0
3SEÇKİN DUMANKOCAELİKOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K0
3KAZIM SANKOCAELİGÖLCÜK BELEDİYE S.K0
5ABDÜLHAMİT ALTUNKOCAELİKOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K0
6ADEM USTAOĞLUBURSAFERDİ LİSANS0
7RIDVAN KAYASAKARYASAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K0
8EMİN ÖZTÜRKBURSAFERDİ LİSANS0
             BAŞ (12 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1TANJU GEMİCİKOCAELİKOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K0
2RECEP KARAKOCAELİKOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K0
3SERDAR YILDIRIMANKARAASKİ S.K0
3ALİ RIZA KAYAAMASYAFERDİ LİSANS0
5ALİ GÜNGÖR EKİNKOCAELİFERDİ LİSANS0
6RECEP ÇAKIRANTALYA0
7ABDULLAH GÜNGÖRİSTANBULFERDİ LİSANS0
8ATİLLA GÜZELİSTANBULFERDİ LİSANS0