65.Orman Gülü Yağlı Pehlivan Güreşleri Baş Boy 1.’si Ünal Karaman

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Korgan Belediyesi’nin düzenlediği ortaklaşa düzenlediği 65. Orman Gülü Kültür Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri finalinde rakibi Süleyman Aykırı’yı yenen Ünal Karaman Baş Boy 1.’si olmayı başardı.
Baş Boy kürsü:

  1. Ünal Karaman
  2. Süleyman Aykırı
    3.1. Mustafa Taş
    3.2. Semih Turgut
             MİNİK BİR BOY (20 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1MUHAMMED ALİ YAMANOĞLUSAMSUN0 
2ARDA EKERSAMSUNFERDİ LİSANS0 
3MELİH YILDIZORDUFERDİ LİSANS0 
3BERAT GÖLORDU0 
5MUHAMMET EDİZ YAVUZORDU0 
6KAYRA EKİCİTOKAT0 
7EMİR KAĞAN EMEKORDU0 
8TUĞRA TÖRESAMSUNFERDİ LİSANS0 
             MİNİK İKİ BOY (18 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1MUSTAFA ELAF MOHAMMED AL HARDANISAMSUNFERDİ LİSANS0
2ALİ ÖMÜR ALSAMSUNFERDİ LİSANS0
3HAMZA ÇELİKSAMSUNFERDİ LİSANS0
3BATUHAN KIRDAŞSAMSUN0
5TOYGAR POYRAZ SİNGİLSAMSUN0
6KEREM GÜLECENORDU0
7SALİH GÜNDÜZORDU0
8OĞUZHAN KAYASAMSUN0
             TEŞVİK BİR BOY (19 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1YİĞİT DEMİRAMASYAFERDİ LİSANS0 
2YAKUP İSMAİL ÇORAKCITOKAT0 
3EGEMEN TÜRKAY BAYRAMSAMSUN0 
3BERAT KÖSESAMSUNTEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K0 
5MEHMET CAN İSENSAMSUNFERDİ LİSANS0 
6ÇAĞRI TİCEORDUFERDİ LİSANS0 
7OLCAY EGE ERENORDU0 
8BURAK DURSUNORDUFERDİ LİSANS0 
             TEŞVİK İKİ BOY (21 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1ABDURRAHMAN EKERSAMSUNFERDİ LİSANS0
2HAMZA CİHANTOKATTOKAT GENÇLİK VE S.K0
3BERKE ATLISAMSUN0
3NECAATTİN DERESAMSUN0
5ARDA ÜRENSAMSUN0
6RASİM EMRE DABANORDUFERDİ LİSANS0
7FATİH BARAN ÖZDEMİRSAMSUNFERDİ LİSANS0
8TURAN KOCABAYTOKATREŞADİYE GENÇLİK S.K0
             TOZKOPARAN BOYU (24 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1SERDAR ÜNGÖRSİVASSİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE S.K0 
2MAHMUD MÜNİR GÖKÇETOKATFERDİ LİSANS0 
3SEDAT EGE ÇOLAKÇORUM0 
3MUHAMMED HADİ KOÇSİVASFERDİ LİSANS0 
5SELAHATTİN EFE DEMİRCANSAMSUNSAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K0 
6ÖMER GÜLEÇSAMSUN0 
7ALİ CAHİT ALDEMİRTOKAT0 
8ARDA TÜRKANORDU0 
             AYAK BOYU (18 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1OSMAN TOMAKSAMSUNFERDİ LİSANS0
2TEVRAT GÖLORDUFERDİ LİSANS0
3CAN POLAT DEMİRELKAHRAMANMARAŞFERDİ LİSANS0
3DENİZ KAŞIKORDUFERDİ LİSANS0
5TUNAHAN ÇETİNORDUFERDİ LİSANS0
6ABDÜLBAKİ GELENSAMSUN0
7EFE YAYLACITOKATTOKAT GENÇLİK VE S.K0
8ENES PUNARORDUFERDİ LİSANS0
             DESTE KÜÇÜK BOY (14 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1MUHİTTİNCAN ÇIKMAZÇANAKKALE0 
2MUHAMMET ALTUNÖRSSAMSUN0 
3OĞUZ KAHRAMANSAMSUNFERDİ LİSANS0 
3BARIŞ AKÇAYORDU0 
5ASİLHAN ABDULLAH GÖRÜRÇORUMÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM S.K0 
6KAAN ÖZKANSAMSUNFERDİ LİSANS0 
7ARDA ÖZDENORDUFERDİ LİSANS0 
8BURAK ŞAHİNSAMSUNFERDİ LİSANS0 
             DESTE BÜYÜK BOY (13 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1SERTAÇ ÜNGÖRBURSABURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K0
2MAHMUT CAN ERİKLİORDU0
3EFTAL DEMİRORDU0
3CENGİZHAN GÜRORDU0
5BATUHAN ORHANİSTANBUL0
6YASİN ATMACATOKATTOKAT GENÇLİK VE S.K0
7İSMAİL AKÇAYORDU0
8BURAK ÖZCANORDU0
             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY (20 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1KADİRCAN GÜNYELİORDU0 
2TANER GARİPORDU0 
3NURULLAH MADENORDUFERDİ LİSANS0 
3ERDEM ALKANSAMSUNFERDİ LİSANS0 
5ADEM ALKANSAMSUNFERDİ LİSANS0 
6KEREM NURİ CANSAMSUNFERDİ LİSANS0 
7HÜSEYİN BERDANTOKAT0 
8BİLAL AKBIYIKÇORUM0 
             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY, (5 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1MURAT SERTİSTANBULFERDİ LİSANS0
2FURKAN TAŞANTALYAFERDİ LİSANS0
3HÜSEYİN ÖZDEMİRTOKAT0
3CELİL ÇIKMAZSAMSUNTEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K0
5MUSTAFA AKDAĞTOKAT0
             BÜYÜK ORTA (22 kişi) 
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı 
1FURKAN ADORDUFERDİ LİSANS0 
2ALİ CİHANTOKATFERDİ LİSANS0 
3İBRAHİM ÇAMYARORDUFERDİ LİSANS0 
3ABDULSELAM GÜNGÖRTOKATTURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K0 
5MUHAMMET ALİ ERYÜCELÇORUMFERDİ LİSANS0 
6EROL BASATANKARAASKİ S.K0 
7ÖMER FARUK KARADENİZİSTANBUL0 
8SERDAR ÇAVUŞOĞLUANKARA0 
             BAŞALTI (17 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1ATİLLA BALCITOKATZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K0
2MERT ÇALOĞLUAMASYAFERDİ LİSANS0
3MUSTAFA CEBECİAMASYAFERDİ LİSANS0
3ÖMER FARUK KAYMAKORDUFERDİ LİSANS0
5RASİM SARAÇÇORUM0
6MURAT ÖZKANTOKATTURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K0
7ERHAN YAYLACITOKATFERDİ LİSANS0
8SEFA ÜNGÖRSİVASFERDİ LİSANS0
             BAŞ (15 kişi)
SıraAdı SoyadıİliKulübüPuanı
1ÜNAL KARAMANANKARAASKİ S.K0
2SÜLEYMAN AYKIRISAKARYAFERDİ LİSANS0
3MUSTAFA TAŞİSTANBULFERDİ LİSANS0
3SEMİH TURGUTYALOVAFERDİ LİSANS0
5FATİH ÇAKIROĞLUİSTANBULFERDİ LİSANS0
6RECEP TASLAKSAMSUNFERDİ LİSANS0
7MENDERES SALTIKMANİSAFERDİ LİSANS0
8ONUR BALCITOKATALMUS GENÇLİK S.K0