Karapürçek Yağlı Güreşleri

Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Karapürçek Yağlı Güreşleri gerçekleşti. Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ güreşleri izledi. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Koordinatörü Mehmet AYHAN, Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcıları Yunus KELEŞ, Gökalp YILMAZ, Tuncay TEMEL ve Saim PARLAK da güreşleri izleyenler arasındaydı.

Başpehlivan unvanı, rakibi Hüseyin ŞAHİNAL’ın sırtını yere getiren Şaban YILMAZ’ın oldu. Sabah saatlerinde Miniklerin güreşleriyle başlayan müsabakalar, öğleden sonra Büyükler, Başaltı ve Başpehlivanların güreşleri ile devam etti. Yağlı güreş ağalığı ise yapılan ihaleyle İpek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İPEK’in oldu. Başpehlivanlık unvanını alan YILMAZ, madalyasını ise Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ’nin elinden aldı.


Merhaba Yağlı Güreşseverler,

Başpehlivan, Baş, Başaltı, Büyük Orta,  Küçük Orta Büyük Boy, Küçük Orta Küçük Boy, Deste-3, Deste-2, Deste-1, Ayak, Tozkoparan, Teşvik-2, Teşvik-1, Minik-2, Minik-1 de mücadele eden tüm pehlivanlarımızla ilgili haberleri SİZDEN ALIYOR tüm Dünyaya yayınlıyoruz.

Bize haber göndermek ÇOK KOLAY:

WhatsApp Hattımıza Doğrudan Gönderebilirsiniz:  +905455641047

editor@yagligures.tv Eposta Adresine Gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.