CUMHURİYET’İN 100. YILI KIRKPINAR GÜREŞLERİ 7-9 TEMMUZ 2023’TE

Cumhuriye’in 100. Yılı Kırkpınar Güreşleri 7 Temmuz’da

Menderes Saltık trafik kazası geçirdi

Menderes Saltık trafik kazası geçirdi

Fatih Atlı ameliyat oldu

Fatih Atlı ameliyat oldu

Kargı Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mustafa Doğan Özkaya

Kargı Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mustafa Doğan Özkaya

Kargı Yağlı Pehlivan Güreşleri

Kargı Yağlı Pehlivan Güreşleri

26.Kula Yağlı Pehlivan Güreşleri

26. Kula Yağlı Pehlivan Güreşleri

7.Aksu Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Ali Gürbüz

7. Aksu Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Menderes Saltık

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Menderes Saltık

3.Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Ali Gürbüz

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Susurluk Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği 3. Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri’nde finalde rakibi Recep Kara’yı yenen Ali Gürbüz Baş Boy 1.‘si oldu. Baş Boy kürsü: Ali…

7.Aksu Yağlı Pehlivan Güreşleri

7. Aksu Yağlı Pehlivan Güreşleri

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

3.Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

3.Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

İsmail Oğan Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Osman Aynur

İsmail Oğan Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Osman Aynur

8.Köyceğiz Yağlı Güreşleri Baş Boy ve 1.’si İsmail Balaban

8.Köyceğiz Yağlı Güreşleri Başpehlivanı İsmail Balaban

4.Göçebe Oyunları Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si İsmail Balaban

4.Göçebe Oyunları Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si İsmail Balaban

İsmail Oğan Yağlı Pehlivan Güreşleri

İsmail Oğan Yağlı Pehlivan Güreşleri

8.Köyceğiz Yağlı Pehlivan Güreşleri

8.Köyceğiz Yağlı Pehlivan Güreşleri

7.Yuntdağı Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Hüseyin Gümüşalan

7. Yuntdağı Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Hüseyin Gümüşalan

Osmancık Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mustafa Taş

Osmancık Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Mustafa Taş

Sancaktepe Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Serhat Balcı

Sancaktepe Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Serhat Balcı

7.Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri

7. Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri

Osmancık Yağlı Pehlivan Güreşleri

Osmancık Yağlı Pehlivan Güreşleri

2 Ali de Döşemealtı’nda

2 Ali de Döşemealtı’nda

Sancaktepe Yağlı Pehlivan Güreşleri

Sancaktepe Yağlı Pehlivan Güreşleri

7.Şavaştepe Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mehmet Yeşil Yeşil

7. Şavaştepe Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil