Kargı Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mustafa Doğan Özkaya

Kargı Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mustafa Doğan Özkaya

Kargı Yağlı Pehlivan Güreşleri

Kargı Yağlı Pehlivan Güreşleri

7.Aksu Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Ali Gürbüz

7. Aksu Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Menderes Saltık

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Menderes Saltık

Gölköy Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Erkan Ertan

Gölköy Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Erkan Ertan

7.Aksu Yağlı Pehlivan Güreşleri

7. Aksu Yağlı Pehlivan Güreşleri

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

Yörük Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

3.Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

3.Katrancı Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri

İsmail Oğan Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Osman Aynur

İsmail Oğan Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Osman Aynur

7.Şavaştepe Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Mehmet Yeşil Yeşil

7. Şavaştepe Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil

Mehmet Çavuş Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Ali Gürbüz

Çanakkale Biga Belediyesi’nin organize ettiği Bigalı Mehmet Çavuş Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Mustafa Doğan Özkaya’yı yenen Ali Gürbüz Baş Boy 1.‘si oldu. Baş Boy kürsü: Ali Gürbüz Mustafa Doğan…

Ulugazi Yağlı Pehlivan Güreşleri

Ulugazi Yağlı Pehlivan Güreşleri

Bigalı Mehmet Çavuş Yağlı Güreşleri

Bigalı Mehmet Çavuş Yağlı Güreşleri

8.Koca Yusuf Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Tanju Gemici

8. Koca Yusuf Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Tanju Gemici

6.Seyit Onbaşı Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Fatih Atlı

Balıkesir Havran Belediyesi’nin organize ettiği 6. Geleneksel Seyit Onbaşı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde finalde rakibi Mustafa Taş’ı yenen Fatih Atlı Baş Boy 1.‘si oldu. Baş Boy kürsü: Fatih Atlı Mustafa Taş…

738.Baykoca’yı Anma Yağlı Güreşleri

738. Baykoca’yı Anma Yağlı Pehlivan Güreşleri

6.Seyit Onbaşı Pehlivan Yağlı Güreşleri

6. Seyitonbaşı Yağlı Pehlivan Güreşleri

21.Kel Aliço Pehlivan Yağlı Güreşleri

21.Kel Aliço Pehlivan Yağlı Güreşleri

Bu haksızlığa kim dur diyecek?

Bu haksızlığa kim dur diyecek?

21.Erguvan Festivali Çatalca Yağlı Güreşleri

21. Erguvan Festivali Çatalca Yağlı Güreşleri

Sorgun Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Ali Gürbüz

Sorgun Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz

28.Menteşe Beşpınar Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Fatih Atlı

28.Menteşe Beşpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Fatih Atlı

71.Esentepe Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Cengizhan Şimşek

71.Esentepe Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Cengizhan Şimşek

Seydişehir Yağlı Güreşleri Başpehlivanı İsmail Koç

Seydişehir Yağlı Güreşleri Başpehlivanı İsmail Koç

Topçam Yağlı Güreşleri Baş Boy 1.’si Hüseyin Gümüşalan

Topçam Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Hüseyin Gümüşalan