KOÇYİĞİTLER Merhaba!

Uzun süredir içinde bulunduğumuz sporun sadece futboldan ibaret olmadığını geleneksel ve ata sporumuz olan yağlı güreşe el atma zamanı geldi de geçti.

Biz de uzun zamandan beri televizyonlardan hiç aksatmadan takip ettiğimiz yağlı güreşi bizzat sahaya inerek takip etmeye başladık. Gerek ekibimiz ve gerekse ben son 5 yılın yağlı güreşlerini hemen hemen hiç kaçırmadan takip ettik. Daha önce de ara ara izliyorduk. Yağlı güreşin sadece Kırkpınar olmadığını değişik zaman ve yerlerde yapıldığının farkına vardık ve takip etmeye başladık.

Siz değerli yağlı güreş seyircilerine elimizden geldiği kadarıyla en kısa zamanda haberleri aktarabilmek tek amacımız. Yağlı güreşin bizzat içinde olan sporcularımızın sorunları ile ilgili yakından ilgilenmek istiyoruz. Biz siz değerli yağlı güreş sporcularının daima yanında olmayı düşünüyoruz.

Zor bir spor olan yağlı güreşin sorunları ve daha iyi olması için ne gerekiyorsa yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Sizin sorunlarınızı bu köşede dile getirmek. Başarılarınızı ve başarısızlıklarını nedenleriyle birlikte dile getirmek istiyoruz.

Yağlı güreşe emek veren tüm emektarlara başarılar diliyoruz. Sağlık ve sıhhat içinde spor yapmanızı çok değerli başarılara imza atmanız en büyük dileğimiz!..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.